Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2013-09-13 11:03:52

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Diety

żeby robić smaczne dietetyczne posiłki trzeba najpierw dobrze gotować... a ja na przykład mam do gotowania dwie lewe ręce.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#17 2013-09-14 22:29:57

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Diety

Black Star napisał:

żeby robić smaczne dietetyczne posiłki trzeba najpierw dobrze gotować... a ja na przykład mam do gotowania dwie lewe ręce.

ooo nie jestem jedyna dlatego się nie udzielam w tym temacie


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#18 2013-09-16 15:25:57

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Diety

myślę, że na pewno radzisz sobie (z gotowaniem) lepiej niż ja... bo gorzej się po prostu już nie da.
ja nawet wolę zrobić sobie po prostu kanapkę, niż siadać i obiad gotować. XD serio.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#19 2013-09-24 18:49:31

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Diety

Black Star napisał:

myślę, że na pewno radzisz sobie (z gotowaniem) lepiej niż ja... bo gorzej się po prostu już nie da.
ja nawet wolę zrobić sobie po prostu kanapkę, niż siadać i obiad gotować. XD serio.

haha jak mi się nic nie chce, to też zamiast robić obiad to wcinam kanapki! ale z reguły wolę zjeść coś na ciepło


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#20 2014-03-17 15:37:47

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Diety

Idzie wiosna, więc wszystkie gazety dla kobiet nas "odchudzają", a moje koleżanki ćwiczą z Chodakowską. Ja jednak chciałabym przytyć, bo odkąd pamiętam, brakuje mi 10 kg. Ostatnio ubrałam się w obcisłe ubrania w Orsayu, zobaczyłam jak żałośnie wyglądam i zrobiło mi się smutno. Wszyscy mówią, żebym jadła na potęgę, ale tak sobie można tylko zaszkodzić. A uważam, że jak mam jeść byle co, to w ogóle wolę tego nie ruszać.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#21 2014-03-17 21:59:48

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Diety

Jedzenie na potęgę nie ma sensu. Jedz normalnie i zdrowo, nawet jeśli będziesz chuda to może taka Twoja uroda.
Ja w sumie ostatnio weszłam na wagę i czekam aż mi otworzą siłownię, bo czas zrzucić trochę balastu

Offline

 

#22 2014-03-17 22:29:58

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Diety

Podobno żeby przytyć nie chodzi o to, żeby jeść dużo (bo jak ktoś ma szybki metabolizm to i tak spali, a poza tym "dużo" wcale nie jest "zdrowo"), ale jest właściwie. Mam koleżankę chudzielca, która od pewnego czasu sukcesywnie "przybiera", rozpisała sobie jakąś tam dietę (tudzież ktoś jej rozpisał) i poki co działa. Wybiera takie pokarmy, które nadają się do budowania mięśni, jednocześnie ćwiczy... wiadomo, że nie dojdzie do sylwetki Beyonce, czy coś, ale mówi, że lepiej się czuje.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#23 2014-03-17 23:06:36

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Diety

Dziś przeliczyłam, ile zjadam kalorii i wyszło mi, że jem ok. 1000 za mało, stąd brak efektów. Tyłek jak pani Knowles już mam, więc tylko wystarczy mi masy nabrać


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#24 2014-03-18 14:06:15

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Diety

O to to. Ja od ... trzech-czterech miesięcy zaczęłam zdrowo się odżywiać. Staram się jak najczęściej i mało, ale też żeby nie brakowało potrzebnych witamin. Przez ostatni rok często pozwalałam sobie na czekolady, batony, chipsy... Kiedyś tak tego nie jadłam, nie lubiłam, nie chciałam. A później jak zaczęłam... To skończyć nie mogłam. I zamiast ćwiczyć, żeby poprawić sylwetkę i kondycję to kupowałam słodycze. No, a później spojrzałam w lustro... Niby zawsze byłam drobna, ale zaczął mi się pojawiać cellulit, pryszcze na twarzy... Od kiedy ćwiczę i jem zdrowo czuję się o wiele lepiej. Widać też różnicę na twarzy. Pryszcze (1-3) wyskakują właściwie jedynie kiedy zbliża mi się okres, ale kupiłam sobie fajne maści, żeby ich nie wyciskać.
Cały czas szukam i testuję nowych, fajnych i przede wszystkim łatwych przepisów na obiad. Aktualnie szukam na ciasto dietetyczne


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#25 2014-03-19 08:31:47

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Diety

Kate, moja mama dostała od dietetyczki miliony przepisów, jakieś ciasta chyba też tam są. Jak chcesz mogę spróbować poszukać.
Mój mózg niestety nie pozwala mi odstawić słodyczy ani innych przekąsek, po prostu nie ma opcji, żebym nie podjadała przy nauce. A niestety sporo owoców odpada w moim przypadku, albo przez aparat albo przez pewną wybitnie upierdliwą chorobę. W listopadzie zaczęłam A6W i byłam wybitnie zdeterminowana, problem w tym, że po tygodniu musiałam przerwać, bo uszkodził mi się błędnik i nawet nie byłam w stanie ćwiczyć. Moje ciało chyba lubi być grube

Offline

 

#26 2014-03-19 11:35:10

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Diety

A jak z Twoją tarczycą? Wyniki masz w porządku? Bo najczęściej tu tkwi problem w braku efektów odchudzania.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#27 2014-03-19 19:24:02

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Diety

Mówisz do mnie czy do Kate?
Jeśli do mnie, to tarczyca jest w porządku, a efektów odchudzania nie ma, bo w sumie nawet nie próbowałam się odchudzać wszystko przede mną

Offline

 

#28 2014-03-19 19:36:35

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Diety

Livvy napisał:

Kate, moja mama dostała od dietetyczki miliony przepisów, jakieś ciasta chyba też tam są. Jak chcesz mogę spróbować poszukać.

oooo *.* jeżeli tylko będziesz miała czas to bardzo chętnie przyjmę przepisy! ) dzięki!

Livvy napisał:

Mój mózg niestety nie pozwala mi odstawić słodyczy ani innych przekąsek, po prostu nie ma opcji, żebym nie podjadała przy nauce.

hehehe, skąd ja to znam codzienna ochota na pyszną, mleczną czekoladę... Moja walka trwała dwa miesiące zanim się odzwyczaiłam (mimo to nadal mam ochotę, ale już na szczęście rzadko).

Livvy napisał:

W listopadzie zaczęłam A6W i byłam wybitnie zdeterminowana, problem w tym, że po tygodniu musiałam przerwać, bo uszkodził mi się błędnik i nawet nie byłam w stanie ćwiczyć. Moje ciało chyba lubi być grube

też ćwiczyłam A6W..... przez kilka dni? Znudziło mi się. Teraz ćwiczę skalpel z Chodakowską i bardzo mi się podoba. Z resztą zauważyłam, że większa mam ochotę ćwiczyć razem z filmem niż z książką. Jest ciekawiej i zawsze można w trakcie powiedzieć "sama sobie to rób" albo "no chyba Cie po..."


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#29 2014-03-19 22:10:24

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Diety

Czekolady jem bardzo mało, z resztą jest na liście moich "produktów zabronionych". Ale ciasteczka, ciasta, chipsy i inne pierdoły to już tak Muszę w końcu znaleźć sobie coś, co będzie dobre i w miarę zdrowe, może zacznę sobie batoniki przygotowywać...

Na Chodakowską mam straszną alergię. Jej sposób motywowania mnie irytuje (jak z resztą ona cała), a jak widzę jej ćwiczenia i sposób ich wykonywania to szczerze mam ochotę pocieszyć jej staw kolanowy (fizjoterapia się ze mną zgadza...). Można jeszcze zdaje się ćwiczyć z Mel B., moja znajoma bardzo je sobie chwaliła.

Offline

 

#30 2017-02-27 20:19:21

arielka78

Użytkownik

Zarejestrowany: 2017-02-02
Posty: 58
Punktów :   

Re: Diety

Mam znajomą, która miała bardzo dużą nadwagę Ale znalazła kogoś kto zaczął ją motywować do ćwiczeń, zrzuciła dużo na wadze i teraz nie wyobraża sobie życia bez odpowiedniego odżywiania i treningów Z tego co mi wspominała dołączyła do swojego menu odżywki Big Man By w ten sposób dostarczać sobie odpowiednich składników!

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora