Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-06-19 08:54:32

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Miesiączka.

Hej. Czytałam na różnych forach sposoby na przyspieszenie okresu. I chciałabym poznać wasze zdanie. Macie jakieś sposoby na przyspieszenie miesiączki.? Czytałam, że gorąca kąpiel pomaga, branie rutinoscorbinu, moczenie nóg w gorącej wodzie. Mam zaplanowany wyjazd nad morze na 14 lipca na tydzień, a miesiączkę mam dostać 12, tak myślę bo już 3 miesiące mam 12. I chciałabym ją przyspieszyć, bo na wyjazdach nie czuję się z nią komfortowo nawet jak mam tampony.
Z góry dziękuję.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#2 2012-06-19 13:59:25

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Miesiączka.

Nie da się na życzenie przyśpieszyć okresu. I nie działaj wbrew naturze, bo możesz się nieźle urządzić. A te metody to tylko bzdura.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2012-06-19 18:24:49

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Miesiączka.

No niby tak, ale dziewczyny tam pisały, że działają. Wiem, że nie powinnam się tego słuchać. No, ale nie chcę mieć wakacji zrypanych.;/


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#4 2012-06-19 19:54:05

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Miesiączka.

No błagam Cię. Ile dni trwa Twój okres? Po prostu weź coś przeciwbólowego i zapomnij, że ten okres masz. A jak będziesz się kąpać, to tampony naprawdę nie są takie złe.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2012-06-20 08:58:10

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Miesiączka.

Tydzień czasu. Akurat cały tydzień nad morzem.;/


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#6 2012-06-21 20:18:35

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Miesiączka.

Natka1995 napisał:

Tydzień czasu. Akurat cały tydzień nad morzem.;/

Uuu, znam ten ból. Ale z przyspieszaniem okresu Ci nie pomogę, bo szczerze mówiąc nigdy o czymś takim nie słyszałam


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#7 2012-06-22 16:25:57

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Miesiączka.

nie ma takiej opcji, żeby przyśpieszyć okres, to tak nie działa, "sposoby" o których mówisz, to raczej przesądy niż pewne rozwiązania.
jedyne, co pozwala na sterowanie okresem to tabletki antykoncepcyjne, ale one z kolei nie są na zaraz ani na chwilę.

rzeczywiście, pechowo Ci się złożyło, że okres i wyjazd w tym samym czasie... ale jeśli dostaniesz 12, to do wyjazdu pierwsze (najgorsze) dni będziesz miała za sobą, końcówka chyba taka straszna nie jest, a poza tym na czas pływania możesz korzystać z tamponów.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2012-06-22 20:27:05

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Miesiączka.

eh.. Tak. Jak ja  mam 5 dni bólów i mega krwawienia..;/ hm.. trudno .. jakoś to przeżyje. Może to krwawienie i bóle nie jest najgorsze tylko jak mam miesiączkę a jest ciepło to mi słabo. .;/


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#9 2012-06-22 22:40:29

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Miesiączka.

Po pierwsze - skołuj sobie jakieś mocne tabletki przeciwbólowe. Osobiście polecam Ibumprom Max lub Ketonal. To już będzie dużo lepiej Ci. I pij dużo wody. To sprawia, że organizm lepiej będzie przechodził te dni. I spożywaj jak najmniej soli.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#10 2012-06-23 13:16:16

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Miesiączka.

Dzięki.. Mi ketonal za bardzo nie pomaga. Brałam na ostatnią. Po 2,5 godz mi przeszło.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#11 2012-06-27 19:07:08

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Miesiączka.

no bo to generalnie jest tak, że każdemu pomaga co innego dobrze jest wypróbować różne leki i znaleźć sobie ten, który Tobie najbardziej przypasuje. ja np. jestem "fanką" nurofenu, ale mam koleżankę, której pomaga tylko panadol. niby one wszystkie działają na jednej zasadzie, ale jednak warto sobie wybrać ten "najlepszy".

możesz też wypróbować coś w rodzaju no-spy albo takich podobnych - wiem, że niektóre z moich znajomych chwalą sobie leki tego rodzaju (na mnie to z kolei w ogóle nie działa).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#12 2012-07-03 13:11:19

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Miesiączka.

Hmm.. Wzięłam i tak tą gorącą kąpiel tak o tylko żeby sprawdzić. I zaczął mnie brzuch boleć tak jak przed miesiączką.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#13 2012-07-12 17:30:36

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Miesiączka.

wiesz, te wszystkie przesądy pewnie nie wzięły się zupełnie 'z powietrza', tylko może coś tam z prawdy mają i raz na 100 przypadków pewnie działają, więc może tak się trafić, że zadziałają u Ciebie.
tylko to ciągle nie znaczy, że można je uznać za generalną zasadę czy coś, to raczej przypadek i odrobina szczęścia.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#14 2012-07-14 01:41:51

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Miesiączka.

Wiecie co...nie zadziałało. Wgl do tej pory nie dostała.;/ Nie wiem może to przez stres... Nie mam pojęcia, ale pewnie dostanę tam jak się klimat zmieni..Zawsze mam takie słit szczęście...


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#15 2012-11-17 22:46:52

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Miesiączka.

Hah, ketonal Sama osobiście nie próbowałam, ale słyszałam ciekawe historie od znajomej, która miała mieć po tym ciekawe jazdy.
Miesiączka może zjawić się wcześniej albo później przy zmianie klimatu, stresie i takich tam, ale o sterowaniu w taki sposób jeszcze nie słyszałam. A jeśli chodzi o gorącą wodę to z tego co słyszałam powoduje silniejsze krwawienie, ale to już w trakcie raczej.
A co do leków, mi pomaga tak naprawdę tylko jeden, problem w tym, że szwedzki. Ale polecam wziąć tabletkę przeciwbólową i rozkurczową razem, np. ibuprom i no-spa. Może tak będzie łatwiej przetrwać

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora