Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#76 2011-03-31 13:27:10

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: Plany wakacyjne

a ja w tym roku chyba nigdzie nie pojadę. te dwa miesiące mam zamiar spędzić w Łodzi, ale aktywnie ;D rower, rolki i takie tam sprawy.


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#77 2011-03-31 17:41:17

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Plany wakacyjne

Black Star napisał:

Cleo napisał:

Chciałabym też odwiedzić BS i Kate.

koniecznie przyjedź!

ya tesh zapra$ham. xD

ale ja jestem głupia xD jak mogłam napisać, że do włoch na beatyfikację. Coś mi się pokręciło.
Najprawdopodobniej to nigdzie się nie wybieram w wakacje. Wiem, że na początku jadę do brata ciotecznego na Kaszuby. O! Przypomniało mi się. W wakacje może będziemy mieli już mieszkanie wolne to sobie w nim sama z Grandą pomieszkam. Ciekawe czy dam radę sama mieszkać W dzień to nic, ale w nocy...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#78 2011-03-31 21:26:21

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: Plany wakacyjne

Ja Ci powiem tak... Będziesz się po nocach bała sama spać. Oczywiście przy założeniu, że masz duże mieszkanie.

Ja będę pewnie klasycznie u siebie w Puławach, choć zobaczę jeszcze. Może gdzieś się wybiorę, a może nie.

Offline

 

#79 2011-04-01 09:54:01

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Plany wakacyjne

Kate napisał:

O! Przypomniało mi się. W wakacje może będziemy mieli już mieszkanie wolne to sobie w nim sama z Grandą pomieszkam. Ciekawe czy dam radę sama mieszkać W dzień to nic, ale w nocy...

zaproś kogoś

ja pewnie trochę posiedzę w krakowie, potem pojeżdżę trochę po polsce, a jak się uda to może i za granicę wyjadę... zależy wszystko od tego, czy kolejny rok akademicki będzie skrócony, czy nie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#80 2011-04-01 13:31:34

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: Plany wakacyjne

Z tym rokiem akademickim to różnie bywa, u mnie już jest rozpiska i mam okropny, go połowy lipca zajęty przez sesję, w dodatku, tylko jakieś 3 dni wolne w czasie sesji na mecze.
A w sumie... http://www.portal.pwr.wroc.pl/files/prv … 1_2012.pdf
Mój przyszły rok o ile zaliczę tą sesję.

Offline

 

#81 2011-06-27 22:01:27

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Plany wakacyjne

No to jak Wam mijają pierwsze dni wakacji? Nowe plany? Piszcie !
Ja za tydzień lecę do babci do Brukseli i zaczynam się bać


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#82 2011-06-28 01:10:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Plany wakacyjne

ja tam jeszcze wakacji nie mam czekam na licencjat, a potem rejestracja na drugi stopien, a potem czekanie na wyniki... lipiec bedzie ciezki w tym roku.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#83 2011-06-28 10:20:44

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Plany wakacyjne

Uu, w takim razie życzę powodzenia i wytrwałości:)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#84 2011-06-28 12:10:55

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Plany wakacyjne

Zawsze masz jeszcze sierpień i wrzesień na odpoczynek
Ja do jutra jestem w Gorzowie, 9.07 idę na Półtoragrosikon, a później od 11 do 23 morze. Od 25 dwa tygodnie w Szwecji
Aż się pochwalę: pojadę metrem z Malmo do Kopenhagi

Offline

 

#85 2011-06-28 18:54:22

 kinderkowa

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Plany wakacyjne

El Nino. napisał:

a ja w tym roku chyba nigdzie nie pojadę. te dwa miesiące mam zamiar spędzić w Łodzi, ale aktywnie ;D rower, rolki i takie tam sprawy.

Jesteś z Łodzi? Chyba pierwsza osoba, którą spotkałam na tym forum z Łodzi. Witaj.


A ja w tym roku mam zamiar pracować. Mam już ukończony kurs na ratownika wopr, więc czekam tylko, aż kolega powie, że mnie przyjęli do pracy.

Offline

 

#86 2011-06-28 19:39:26

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Plany wakacyjne

kinderkowa napisał:

A ja w tym roku mam zamiar pracować. Mam już ukończony kurs na ratownika wopr, więc czekam tylko, aż kolega powie, że mnie przyjęli do pracy.

to świetnie, życzę powodzenia


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#87 2011-06-28 22:35:51

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Plany wakacyjne

Kate napisał:

Uu, w takim razie życzę powodzenia i wytrwałości:)

nie-dziękuję, przyda się.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#88 2014-02-17 17:44:19

Daria00

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Plany wakacyjne

Ja chyba pojadę tego roku w góry, żeby ciekawie wypocząć, chodząc po górach,  bardzo lubię, a taki miły wypoczynek się przyda :-)

Offline

 

#89 2018-08-31 09:17:33

łuki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-31
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Plany wakacyjne

ja właśnie wróciłam z obozu sportowego, szczególnie podobało mi się łucznictwo, nwet nie spodziewałabym się,że tak mi się spodoba

Offline

 

#90 2018-12-30 09:33:46

Karina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2016-05-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Plany wakacyjne

W tym roku wybieram się na Mazury. Co ciekawe zamierzam zabrać ze sobą także swojego czworonoga. Do niedawna nie przewidywałam takiego scenariusza, ale w końcu się do tego przekonałam po przeczytaniu tego poradnika: http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/ … id,tm.html.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora