Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2010-03-14 17:20:06

 Vizirowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 89
Punktów :   

Re: Wasze hobby.

Trochę offtopu, ale fajnego masz, dracy kolegę .
I żeby nie było to interesuję się jeszcze trochę zjawiskami paranormalnymi.


Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz. - Stephen King

Offline

 

#17 2010-03-14 17:39:59

 Hrabia Miód

Użytkownik

Skąd: Kopytko
Zarejestrowany: 2010-03-12
Posty: 16
WWW

Re: Wasze hobby.

Ludzie i Muzyka to 2 moje hobby. I wszystkie inne hobby są z nimi związane. Uwielbiam być z ludźmi, rozmawiać ,poznawać,być. To samo tyczy się muzyki, chociaż nie umiem grać.  Najlepsze momenty życia są na koncertach/festivalach. Jeśli ktoś się będzie wybierał na jakiś Rock/Reggae koncert/festival proszę dać znać, chętnie poznam. Poza tym lubię pisać, ale o tym cii ,bo będzie subiektywnie.


Jestem twoim teraz, za chwilę i potem
Potem zmieszanym z krwią tak uskuteczniam mój fortel

Offline

 

#18 2010-03-14 17:45:52

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Wasze hobby.

Hrabia Miód napisał:

Rock/Reggae koncert/festival proszę dać znać, chętnie poznam.

Ostatnio byłam na All Night w Poznaniu. Wcześniej kilka krotnie na One Love we Wrocławiu - w tym roku również się wybieram. Po za tym koncerty różnych zespołów, soundsystemów, etc. :]
Na razie nic nie planuję innego, jeśli znajdę coś ciekawego, to za pewne się wybiorę.

Ostatnio edytowany przez Kaelsy (2010-03-14 17:46:32)


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#19 2018-08-09 14:20:35

alekssandra

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wasze hobby.

Ja uwielbiam zajmować się malowaniem paznokci i zaczęłam robić to nie tylko sobie, ale tez znajomym. Myślę nad kursem i może uda mi się zacząć zajmować tym profesjonalnie. Ważne są profesjonalne kosmetyki i akcesoria, bo bez tego nawet największy talent się nie obroni. Uwielbiam lakiery z alessandro, najczęściej używam lakier baby pink alessandro i muszę przyznać, że świetnie trzyma się na paznokciach.

Offline

 

#20 2018-09-04 17:26:32

brandex

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-09-04
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Wasze hobby.

ja uwielbiam modę, wyszukuję lumpeksy, ciekawych dostawców i hurtownie myślę, że w przyszłości otworzę własny sklep

Offline

 

#21 2019-04-05 12:09:37

 McComputer

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2019-03-12
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Wasze hobby.

Niby głupie, ale jednak... uwielebiam organizować przyjęcia, szczególnie tematyczne. Raz kupiłem niebieskie balony w takiej ilości, że nie było miejsca dla gości... https://smart-deco.pl/sklep/balony-wars … iebieskie/

Offline

 

#22 2021-03-30 09:46:06

fallenangel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-03-30
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wasze hobby.

Ja tam bardzo lubię gotować, jest to moje hobby, pasja. Grunt tak naprawdę mieć dobre wyposażenie w kuchni i można szaleć do woli. Teraz planuje chociażby kupić takie sprzęty jak naleśnikarka elektryczna na stronie gastromania.pl. Słyszałam, że u nich można znaleźć bardzo praktyczne  i solidne artykuły gastronomiczne.

Offline

 

#23 2024-01-23 12:12:43

pineska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-06-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wasze hobby.

Znalezienie sobie jakiegoś hobby jest bardzo ważne, szczególnie w dzisiejszych czasach gdy rozwój technologiczny przybrał niebywałego tempa. Widać to w wielu aspektach naszego życia, jednym z ważniejszych jest motoryzacja. Na przestrzeni ostatnich kilku lat wiele możemy przeczytać na temat samochodów elektrycznych. Takie marki jak Dacia - https://www.dacia.pl/samochody/nowy-spring/zasieg.html oferują bardzo dobre parametry przy doskonałej wycenie swojego produktu. Jakby nie patrzeć to bez spełnienia odpowiednich norm już za jakiś czas nie wjedziemy do centr większych miast. Dlatego to może być świetny moment na rozważenie takiej inwestycji.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora