Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2010-02-10 17:14:50

DJMadziola13

Użytkownik

6266184
Skąd: Szkoła magii...
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

chyba jedno i drugie xD


Myśl to niebezbożna Że świat ten to jest stary drań Któremu ufać nie można
Np. ktoś dolara miał A jutro ma dwa centy Więc oczywiście wpada w szał
I wbija nóż do pięty Bo głupiec nie wie Że wszystko się chwieje
I tylko ja, ja patrze i się śmieje
(K.I.Gałczyński)

Offline

 

#47 2010-02-26 20:03:50

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Angielski - zdecydowanie jedna z najulubieńszych nauczycielek. Na jej lekcjach można dyskutować z nią o wszystkim zaczynając od Beatlesów a kończąc na tym, czy cinquecento jest japońskim samochodem. Jedyna pozwalająca na swobodę, a przy okazji także potrafiąca zachęcić do nauki.
Polski - przy okazji wychowawczyni. Osoba powodująca u mnie pogorszenie mojego duchowego feng shui. Dla niej niewybaczalne jest to, iż nie rozumiemy, do czego w zdaniu służy partykuła, to, że na godzinie wychowawczej zamiast siedzieć cichutko w ławkach gramy w karty, a także nasze zachowanie. Jej ulubione stwierdzenie - za twe haniebne czyny spotka cię odpowiedzialność!
Muzyka - kolejny nauczyciel, którego bardzo lubię. Chociaż ja za muzyką jako przedmiotem nie przepadam, uwielbiam jego lekcje, jak zwykle niepozbawione inteligentnego poczucia humoru. Jedyny nauczyciel, który tylko śmieje się na głos, kiedy kłócę się na cały głos z kolegą noszącym moją wf-ową koszulkę... ;p
Biologia - na biologii prawie zawsze przysypiam z nudów. Psorka jest straszna. Jedynym zabawnym akcentem na jej lekcjach jest odblaskowa małpa przy jej torbie i dziwne zawstydzenie, gdy mówi słowo plemnik.
Niemiecki - mistrzyni ciętej riposty, która twierdzi, iż mam zły wpływ na męską część naszej grupy. Potrafi wytłumaczyć. I to tak, że nawet taki głąb jak ja zrozumie wszystko i napisze sprawdzian na piątkę. Ach, a na dodatek ta jej ironia... ;d
Chemia - przedmiotu samego w sobie nie lubię, ale nauczycielkę jak najbardziej. Kobieta w średnim wieku ubierająca się niczym indiańska szamanka. Nie robi wyrzutów, jeśli ktoś czegoś nie łapie, zawsze doradzi, pomoże. Jest jedyną nauczycielką, która uwielbia naszą klasę. Nie ma się co dziwić, tylko na jej lekcjach siedzimy cicho i słychać tylko szum zepsutej lampy i tłumaczenia na temat wiązań chemicznych.
Wf - grr. W poprzedniej szkole był to zdecydowanie mój najulubieńszy przedmiot. Teraz lepiej nie mówić. Nauczycielka wyżywa się na nas, uważa nas za najgorsze ciućmy i nieroby. Ostatnio uwzięła się na mnie podczas gry w siatkówkę przez pół meczu dekoncentrując mnie swoimi uwagami x.x'
Fizyka - kolejne grrr. Fizyczka jest jednym ze szkolnych postrachów, bez cienia uśmiechu na ustach. I bez odrobiny litości...
Matematyka - na początku roku szkolnego nauczycielka zdecydowanie nie przypadła mi do gustu (ee, no dobra, zawsze, kiedy gadałam z jakimkolwiek kumplem, nawet na temat wyniku w piątym czy długopisu, który mi się wypisał stwierdzała, iż jestem bardzo rozrywkowa i lubię romanse...). Ostatnio jednak coś pękło i polubiłam matematyczkę, za jej cięte poczucie humoru które umila mi lubianą przeze mnie matmę.
Historia/WOS - czasami bywa nieźle. Historyczka potrafi wykazać się poczuciem humoru. Jednak rzadko. Nie tłumaczy zbyt dobrze, ale nieraz da się z nią negocjować zaliczenia i poprawki. Co zdecydowanie odróżnia ją od innych nauczycieli.
WDŻ - trudny przeciwnik. Kolejny postrach szkoły. Miałam z nim jedną lekcję. Jeśli chodzi o zdolność ironizowania - 6+, wyjątkowo spodobało mi się nazwanie małżeństwa harakiri popełnionym na własnej duszy. Jednak przedstawia wyjątkowo szowinistyczne poglądy. Nie wyrobiłam sobie jeszcze zdania na jego temat.
Religia - nie mogę znieść jej herezji (homoseksualizm to zło! czarny kolor to zło! czaszki to zło! andrzejki to zło! metal to zło!) Cieszę się, że w przyszłym roku nie będę chodziła na religię.
Geografia - nic nie rozumiem. Czy ona chce nas czegoś nauczyć, ale nie potrafi, czy po prostu my jesteśmy tacy tępi...?  Ale nie mówię o niej złego słowa, bo gdy miałam się poprawiać na semestr zachorowałam i mimo tego zamiast 3 wystawiła mi 4.
Technika - jestem jedną z niewielu tolerowanych przez techniczkę osób, bo 'mam smykałkę manualną i ładne pismo'. Mimo tego i tak według mnie ma ciągle psm.
Plastyczka - poczciwa Mona Lisa, która nie odnajduje się w rzeczywistości. Kiedy słyszy, że któreś z nas przeklina, lub wyczuje od kogoś dym zaczyna płakać i załamywać ręce nad dzisiejszą młodzieżą.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#48 2010-02-27 10:58:03

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Wf - nauczycielka bardzo miła..Pozwala na wybieranie tego co chcemy robić na lekcji. Pozwala na swobodę. Ma poczucie humoru.
Hisoria - Nauczyciel czepia się, ale jest spoko. Ciekawie prowadzi lekcje i żartuje dość często wiec ja go tam lubie.
WOS - Lubi czytać. Więc da się z nim pogadać. Troche wkurza ale przejdzie
Geografia - Ten nauczyciel jest zabujczy. Pełne luzy na lekcjach. A kartkówka to sielanka.
Chemia- bardzo wymagająca. Ale tez wyrozumiała
Fizyka - babka jest luzik. Lekcje prowadzi dość ciekawie
Biologia - moja wychowaczyni. Zołza czasami. A tak to jest nawet ok
J. Angielski - Pani jest chyba ok.. Nic do niej nie mam.. Tylko czasem mnie dobija kartkówkami
J. Niemiecki - Zdeka nie lubie tej pani. Ale często da się z nią pogadać
Muzyka/Plastyka - Pan dojebany w chuj.. Nie lubie go. Choć na lekcjach są luzy
Religia - Pan jest spoko. Często se żartyujemy i wgl.
Matematyka -  Nie lubie tej pani tak bardzo że to poezja.;/ Wkurza mnie ... Ciągle sie czepia nas. i wyzywa. a innym mówi ze jestesmy dobra klasa a nas w klasie wyzywa.;/ no zal mi jej.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#49 2010-03-06 00:29:17

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Natka1995 napisał:

Muzyka/Plastyka - Pan dojebany w chuj.. Nie lubie go. Choć na lekcjach są luzy

to jakiś żart czy słowo 'szacunek' przestało istnieć w ostatnich czasach?

poza tym: "2. Zakaz pisania postów o treści obraźliwej, wulgarnej lub niezgodnej z polskim prawem."


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#50 2010-03-06 18:03:31

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Upsss.. Sooryy.. zapomniałam się...
Tak wyszło..
Nie nie przestało.. ale jest dziwny.. Wkurza mnie.. Niczego nie uczy.;/


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#51 2010-03-14 15:11:50

 Vizirowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 89
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Nauczyciel w mniejszości przypadków to człowiek. Znam kilku naprawdę świetnych, ale i kilku takich, którzy powinni zastanowić się nad zmianą zawodu, bo nie umieją uczyć, dogadać się i zrozumieć, że uczeń to człowiek, a nie tylko rozbrykana małpa, która cały czas obgaduje go za plecami.
Tylko nie bić. Myślę nad zostaniem nauczycielką polskiego, bo ten przedmiot jest jedynym, który tak naprawdę lubię.


Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz. - Stephen King

Offline

 

#52 2010-03-14 17:08:01

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Niektórzy nauczyciele to nauczyciele z powołania, a niektórzy z przymusu, cóż.
Co do tych pierwszych to na ogół są wyrozumiali, uczciwi, ich lekcje sa interesujące, a sami nauczyciele opowiadają to z wielką pasją.
Zaś ci drudzy to jakis totalny niewypał. Zawsze widzą tylko same problemy, lekcjie są nudne i niezrozumiałe.
Niestety w dzisiejszych czasach więcej jest `tych drugich`, tak mi się wydaje. Bynajmniej u mnie w szkole jest ich znaczna przewaga. Może jakieś 80%? Według mnie tylko babka od historii, od polaka i facet od wf-u zaliczają się do tej pirwszej grupy.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#53 2010-03-14 17:17:00

 Vizirowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 89
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

U mnie jest też grupa nr. 3. Tacy, którym raz się chce, a raz nie.
Nienawidzę nauczycieli, którzy wykonują swój zawód z przymusu. To okropne i tyle. Cierpią na tym i oni, a najbardziej chyba uczniowie, bo od nauczyciela zależy według mnie najwięcej. To on musi mówić tak, aby nam chciało się tego wszystkie uczyć, i to on musi zapalić w nas ciekawość.


Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz. - Stephen King

Offline

 

#54 2010-03-14 19:05:24

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

No cóż, z tym, że niektórzy uczą tylko dlatego, że innej pracy nie znaleźli. W sumie trudno im się dziwić.
Też przez jakiś czas chciałam uczyć polskiego xD

Offline

 

#55 2010-03-15 10:38:49

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Ja w szkole podstawowej chciałam być nauczycielką ale teraz mi się odwidziało
Ale w sumie z jednej strony to nauczyciele mają fajnie- wolne wakacje, ferie, weekendy, święta. Czasami pracują dość krótko np. moja wychowawczyni w jeden dzień przychodzi tylko na 3 godziny...
Ale jest i druga strona medalu ;D Trzeba zapanowac nad tą bandą dzieciaków/młodzieży, ponosi się za nich odpowiedzialność np. na wycieczkach. I do tego dchodzi masa pra domowych/spradzianów/kartkówek do sprawdzania.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#56 2011-05-26 11:50:23

 Elena_Niki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-11
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Moja nauczycielka z języka polskiego z tzw. Szkółki niedzielnej jest chyba nienormalna. Opowiada nam jakieś glupie historie ze swojej młodści np. jak to z ojca, porządnego obywatela, zrobiła alkoholika. Ale to nie jest najdziwniejsze w jej zachowaniu. Ja jestem w klasie tylko z jednym chłopakiem, jest nas dwójka, ona non stop obraża facetow i mówi, że za dziesięć lat chce umrzeć, a ma dopiero około 30 lat. Czy to jest normalny nauczyciel?? Nie wydaje mi się.


Η ζωη ειναι δυσκολυ, αλλα πιο δυσκολη ειναι χωρις εσενα, και εσυ ουτε δεν με κοιτας. Γιατι;
Życie jest trudne, ale trudniejsze jest bez Ciebie, a ty nawet na mnie nie patrzysz. Dlaczego?

Offline

 

#57 2011-10-25 23:14:36

 Zielona

Użytkownik

Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 55
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

A u mnie najlepszy jest nauczyciel od histori Pan Magister... Jak mam z nim lekcję to można sobie pospać xDD a i na sprawdzianach można śmiało ściągać:). Pani od Polskiego- Ona najwięcej wstawia nagan nawet za uśmiechnięcie się do niej(to lekka przesada) Wieczny obiekt kpin i żartów mojej klasy.


Umiesz liczyć? licz na siebie

Offline

 

#58 2018-03-02 14:44:14

DeMonika

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-02-27
Posty: 6
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

No ściągania to jako nauczycielka nie toleruję, przecież chodzi o to, cyz iwesz, a nie czy umiesz napisać test

http://fashion-line.pl/moda/koszule-dam … ej-budowy/

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora