Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-02-21 16:23:05

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

temat 'podkradziony' z innego forum , ale może się przydać i tu
jakie są Wasze sposoby na doła, jak poprawiacie sobie humor w kiepski dzień?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2012-02-21 17:57:00

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Ooo bardzo dobry temat. Przyda się .
Standardowo - pomaga głośne słuchanie muzyki przez słuchawki. Raczej niesmutnej, chyba, że mam ochotę się bardziej zdołować, albo porozmyślać o tym wszystkim.
Piszę pamiętnik. Rzadko, ale wypisywanie wszystkich swoich myśli, które tak męczą, a chciałoby się je wykrzyczeć, naprawdę pomaga. To taka opcja, gdy nie mam się komu wygadać. Ostatnio mam tak (prawie) cały czas.
Jakiś dobry film. Albo książka. Żeby zapomnieć o swoim świecie, a zagłębić się w innym. Może najlepiej w horrorze, który całkowicie oderwie mnie od rzeczywistości.
Przebywanie ze swoim pupilem również bardzo pomaga. Moja sunia, gdy czuje ode mnie złą energię od razu podchodzi o zachęca do głaskania. To nie jest z jej strony egoistyczne, bo głaskanie rozluźnia nas samych . Ile razy się zdarzało, że ryczałam, ona do mnie podchodziła i z chwilą kiedy zaczęłam ją przytulać i głaskać, mijał smutek.
Następnym sposobem na doła to jest po prostu rozmowa z przyjaciółmi czy nawet z kimś z rodziny. Można się wypłakać, wygadać, usłyszeć słowa otuchy, a także najbliżsi mogą sprawić, że staniemy się silniejsi i chętni do działania .


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2012-02-22 22:25:36

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Gadam z przyjaciółmi i jak najszybciej... staram się zapomnieć o sprawie albo jeszcze szybciej znaleźć rozwiązanie mojego doła!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2012-02-24 21:58:20

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

dla mnie głównie muzyka, czasem rozmowa - ale nie zawsze, zależy od sytuacji, czasem wolę się wypłakać w spokoju, pomagają mi też długie spacery (lub biegi) i zestaw książek.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2012-03-24 13:05:35

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

patrząc na to co się dzieje za oknem: spacer w słońcu też świetnie poprawia humor


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2012-11-17 22:33:04

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Dobra herbata i całkowite odcięcie się od świata. Muszę zająć się czymkolwiek, ale kompletnie nie związanym z czynnikiem stresogennym albo dołującym. A najlepiej działa drzemka

Offline

 

#7 2012-11-19 21:38:30

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Livvy napisał:

A najlepiej działa drzemka

ja w ogóle totalnie nie umiem spać w dzień - chyba, że jestem naprawdę mocno chora albo coś. więc na doła to mi to nie pomaga. ;P


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2012-11-20 21:42:32

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Szczerze mówiąc też nigdy nie umiałam spać w dzień, nauczyły mnie tego dopiero wykłady i siedzenie do późna nad książkami itp. W pewnym momencie stwierdzam najczęściej, że jak się nie prześpię to będzie słabo.
Chociaż w sumie jakoś tak od zawsze moją reakcją na smutek albo złość było zasypianie. Tak jakoś

Offline

 

#9 2014-03-17 15:23:10

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Z perspektywy czasu uważam, że najlepiej uwolnić emocje, jakkolwiek, a nie trzymać ich w sobie. Mnie to doprowadziło do nieciekawej choroby. Więc najlepiej wygadać się komuś, a potem całą złą energię włożyć w jakieś zajęcie - choćby głupie sprzątanie. Możecie nie wierzyć, ale to serio świetnie daje upust emocjom i odwraca uwagę, toteż poprawia się nam humor. Zajmuję się tym albo załatwiam coś zaległego - maluję paznokcie, robię sobie peeling stóp (bardzo polecam przy tym pomasować trochę stopy, to rozluźnia) lub inne przyjemne zabiegi. Można też pójść poćwiczyć lub pobiegać albo zwyczajnie się przejść do lasu lub parku.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#10 2014-03-18 14:12:30

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Cleo napisał:

Z perspektywy czasu uważam, że najlepiej uwolnić emocje, jakkolwiek, a nie trzymać ich w sobie. Mnie to doprowadziło do nieciekawej choroby. Więc najlepiej wygadać się komuś, a potem całą złą energię włożyć w jakieś zajęcie - choćby głupie sprzątanie. Możecie nie wierzyć, ale to serio świetnie daje upust emocjom i odwraca uwagę, toteż poprawia się nam humor. Zajmuję się tym albo załatwiam coś zaległego - maluję paznokcie, robię sobie peeling stóp (bardzo polecam przy tym pomasować trochę stopy, to rozluźnia) lub inne przyjemne zabiegi. Można też pójść poćwiczyć lub pobiegać albo zwyczajnie się przejść do lasu lub parku.

oo dobrze piszesz biorę sobie Twoje rady do serca, gdy znowu wścieknę się w domu lub w pracy


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#11 2014-04-08 22:57:11

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

jak dla mnie wciąż najlepszym sposobem jest pochłonięcie się lekturą, najlepiej taką, która ma w sobie tyle mocy, że poustawia wszystko znów na właściwe miejsca.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#12 2014-04-09 10:05:46

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Lektury to świetny sposób. Czasami potrafią właściwie zainspirować


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#13 2014-04-09 11:32:52

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Czy w takim razie mogę prosić o polecenie takiej lektury? Co na was najlepiej działa?

Offline

 

#14 2014-04-13 19:04:26

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Sposoby na 'doła' i odstresowanie się

Livvy napisał:

Czy w takim razie mogę prosić o polecenie takiej lektury? Co na was najlepiej działa?

To zależy jak rozumieć "działa", bo ja w momencie największych dołów sięgam po "ciężką" literaturę, żeby się pierwej dobić, a potem odbić od dna (takie katharsis ). moim numerem jeden są "Bracia Karamazow" Dostojewskiego.

Więc jak chcesz coś co raczej podnosi na duchu a nie "dowala", to nie do mnie. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora