Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-01-03 14:12:34

Offen

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-02
Posty: 42
Punktów :   

Farbowanie włosów / pasemka

Farbujecie włosy? Albo macie pasemka?
Ja osobiście farbowałam włosy. Już nie farbuję. Strasznie mi to całe farbowanie włosy zniszczyło...


http://shizoo-design.de/stuff/signatures/70.png

Offline

 

#2 2012-01-03 18:18:24

 internetowa.33

Użytkownik

1014819
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 202
Punktów :   

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Ja na koniec szóstej klasy zmieniłam fryzurę na "grzybka" i zrobiłam fioletowe pasemko
Pominę fakt, że po jakimś czasie z fioletowego stało się czerwono-różowo-purpurowo-nie-wiadomo-jakie -.-


internetowa.33, nie Internetowa.33! Z małej, z małej! A jak ktoś chce to może być inka. Ale inka nie Inka!
When I'm 80 years old and sitting in my rocking chair, I'll be reading Harry Potter. And my family will say to me, 'After all this time?' And I will say, 'Always.'
- Alan Rickman

Offline

 

#3 2012-01-03 18:56:50

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

ja od gdzieś tak roku robię platynowe pasemka, to razem z moim naturalnym jasnym blondem daje taki fajny, jasny efekt, a przy okazji wygląda to na tyle naturalnie, ze wystarczy mi do fryzjera chodzić raz na dwa miesiące


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#4 2012-01-04 19:24:13

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Ja farbowałam włosy, ale cały czas miałam podobny kolor do naturalnego. Obecnie zrobiłam sobie przerwe z farbowaniem i nie wiem na jak długo, ale nie dlatego, że mi się z tego powodu włosy zniszczyły. Jeżeli używa się dobrych farb to się zbytnio nie niszczą. Mi się bardziej zniszczyły od prostownicy, bo używam ją prawie codziennie.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#5 2012-01-05 10:52:28

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Ja również farbuję od lutego. Nie za często, tylko jak mam ochotę . Szczerze mówiąc po farbowaniu mam fajne, miękkie włosy i lepiej się układają. Naturalnie jestem ciemną blondynką, albo nawet szatynką, a farbuję się na ciemny brąz. Używam pianki koloryzującej L'oreal Sublime Mousse (ostrzegam, że kolor może wyjść trochę ciemniejszy niż na obrazku).


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2012-01-08 20:48:55

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Włosy farbuję od 17 r.ż W zasadzie nie chciałam, ale mama mnie zmusiła xD Miałam pasemka - jasne i ciemne, przy pozostałościach naturalnego koloru. 2 miesiące temu przefarbowałam na kolor caffe latte (polecam w ogóle farbowanie u fryzjera, bo jak widzę "farbowanie" u niektórych dziewczyn, to mi się aż coś dzieje....). Jestem zadowolona i nawet bardziej mi pasuje niż poprzednia opcja.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#7 2012-01-09 15:20:05

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Cleo napisał:

(polecam w ogóle farbowanie u fryzjera, bo jak widzę "farbowanie" u niektórych dziewczyn, to mi się aż coś dzieje....).

też polecam u fryzjera większa niezawodność (np. że kolor wyjdzie taki jak chcieliśmy), trwałość, jakość (włosy są mniej zniszczone)... no i staranność (farbowanie samemu to pół biedy, ale z pasemkami już dużo gorzej)


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2012-01-09 15:40:57

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Mnie bardzo się podoba Twój kolor włosów i Twoja fryzurka. Wyglądasz bardzo dziewczęco


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#9 2012-01-14 11:37:04

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

dziękuję Ci bardzo akurat wczoraj znów farbowałam, spędziłam u fryzjera prawie dwie godziny (bo jeszcze strzyżenie itp) ale muszę przyznać, że mimo tej całej 'chemii' moje włosy wyglądają zdrowo i nawet wypadają mniej niż zwykle.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#10 2012-01-14 14:37:37

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Planuję blond rewolucję. O taką: http://oi42.tinypic.com/jjojo4.jpg
Jak mi będzie?

Offline

 

#11 2012-01-14 20:56:50

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Nie, nie zmieniaj na blond stracisz cały swój urok


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#12 2012-01-21 10:26:24

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

kolor jest spoko (w koncu sama go noszę, więc jak mogłabym krytykować), tylko nie wiem, czy każdemu przypasuje - jest bardzo zimny, więc jeśli masz ciepły typ urody i lubisz nosic ciepłe kolory - to mogą się nieco gryźć.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#13 2012-02-03 12:43:14

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Farbowanie włosów / pasemka

Za późno, jestem już po rozjaśnieniu, aczkolwiek kolor jest ciemniejszy nieco od tego na zdjęciu. Taki... miodowy, o. A grzywka troszeńkę żółta. xD

Ostatnio edytowany przez Pytalska (2012-02-03 12:43:36)

Offline

 

#14 2012-02-03 18:32:36

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

To wyślij link do swojego zdjęcia z nową fryzurką tutaj : http://friends.pun.pl/viewforum.php?id=30 , chętnie obejrzymy !


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#15 2012-02-04 11:55:04

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Farbowanie włosów / pasemka

miodowy a platynowy to duża różnica, miodowy jest odcieniem ciepłym więc od razu inaczej wygląda też chętnie zobaczę fotkę ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora