Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-09-05 11:37:49

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

gdzie najchętniej wychodzimy?

macie jakieś ulubione miejsca (czy to plener, czy lokale) w których najczęściej można Was znaleźć i gdzie najchętniej się wybieracie?

ja, jeśli chodzi o opole, to mam dwie ulubione knajpki (jedna taka bardziej nastawiona na lody i ciasta, druga - drinki i koktajle), poza tym często siedzę w (jedynej w opolu) herbaciarni, uwielbiam także zoo i fastfooda na rynku (gdzie frytki są lepsze niż w maku). w krakowie natomiast, oprócz wielu świetnych lokali, uwielbiam spacerować nad wisłą oraz (szczególnie nocami) po rynku.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2011-09-05 14:45:30

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Mam w swojej dzielnicy świetną restaurację, która nie jest jak inne. Nie ma tej "sztywności" innych lokali. Uwielbiam też Naleśnikarnię. Oczywiście, nie jestem tam często.
Uwielbiam także spacerować po ogromnym lesie. Odpoczywam tam, spacerując.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2011-09-05 19:03:23

Jendzaaaaaaa7

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Bardzo lubię chodzić po cmentarzu. Jest tam tak spokojnie. Tak, wiem, ze to trochę dziwne, ale mimo wszystko lubie to miejsce. Mam tez swoje małe miejsce nad zalewem, gdzie bardzo chętnie przesiaduję. Jeżeli chodzi o lokale to raczej nie za bardzo. Nie mam ulubionego.

Offline

 

#4 2011-09-05 19:42:50

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Cleo napisał:

Uwielbiam też Naleśnikarnię.

ooo miałam naleśnikarnię w Milanówku! Jadłam tam raz i wyszłam zadowolona . Szkoda, że już jej nie ma Teraz jest tam jakaś inna restauracja, ale nie byłam.

Jak odwiedza mnie brat cioteczny to lubię z nim jeździć po Warszawie. W jakimś celu czy bez, nieważne, zawsze jest fajnie . Lubię też jeździć do empika i kupować książki <3. Albo też po prostu z mamą na zakupy


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#5 2011-09-07 16:30:22

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Cleo napisał:

Uwielbiam także spacerować po ogromnym lesie. Odpoczywam tam, spacerując.

ja ogólnie lasy lubię, ale spacerować wolę po mieście niż po lesie - mam takie 'szczęście', że ile razy idę do lasu, to zawsze wracam 'z czymś' (a to kleszcz, a to - o rany - pająk na głowie)

Kate napisał:

Cleo napisał:

Uwielbiam też Naleśnikarnię.

ooo miałam naleśnikarnię w Milanówku!

naleśnikarnia jest i w opolu, i to bardzo fajna tylko zawsze są tam tłumy ludzi, więc jest to miejsce raczej żeby pójść-zjeść-wyjść, niż siedzieć na dłużej ;(

Kate napisał:

Lubię też jeździć do empika i kupować książki

też lubię chodzić po empiku nawet jak nie kupuję, to chociaż przeglądam książki. albo przesiaduję w empik cafe.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2011-09-07 18:16:43

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Żeby posiedzieć w Empik Cafe, musiałabym jechać do Katowic i przejść połowę miasta. Czy jest sens jechać 1,5 h tylko po to?
Ale też uwielbiam siedzieć w zwykłym Empiku i czytać np. książki o filozofii


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#7 2011-09-09 10:57:00

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Cleo napisał:

Żeby posiedzieć w Empik Cafe, musiałabym jechać do Katowic i przejść połowę miasta. Czy jest sens jechać 1,5 h tylko po to?

no fakt, nie ma sensu. dla pocieszenia dodam, że ja też nie zawsze mam dostęp do empik cafe, w opolu nie ma niestety takiego bajeru. tylko w krakowie. w krk jest jeszcze o tyle fajnie, że empik cafe jest na najwyższym piętrze empiku (tego na rynku) więc pijąc kawę ma się widok na cały krakowski rynek.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2013-03-28 11:17:18

wusw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Jendzaaaaaaa7 napisał:

Bardzo lubię chodzić po cmentarzu. Jest tam tak spokojnie. Tak, wiem, ze to trochę dziwne, ale mimo wszystko lubie to miejsce. Mam tez swoje małe miejsce nad zalewem, gdzie bardzo chętnie przesiaduję. Jeżeli chodzi o lokale to raczej nie za bardzo. Nie mam ulubionego.

Tak na cmentarzu jest tak spokojnie, że czasem ja też tam chodzę, nad zalew też czasem wypadam. Lubię ciszę i spokój, a w tych miejscach można to spotkać

Offline

 

#9 2013-04-14 17:38:09

Furby

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

A ja uwielbiam chodzić na spacery, choć na cmentarz niekoniecznie, wolę park

Offline

 

#10 2013-05-25 17:38:11

Koczer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-21
Posty: 2
Punktów :   

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

również jestem za spacerami ale w bardziej ustronnych miejscach niż cmentarz:)

Offline

 

#11 2013-05-26 21:57:59

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Koczer napisał:

również jestem za spacerami ale w bardziej ustronnych miejscach niż cmentarz:)

ja jeżeli miałabym się przejść po cmentarzu to na pewno nie sama. Może to ze względu na opowieści usłyszane w dzieciństwie. Nie jeden raz zamykałam się z przyjaciółką w szafie i opowiadałyśmy sobie straszne historie.

Ja bardzo lubię pola, lasy. Dla mnie to są właśnie najspokojniejsze miejsca. A najlepiej wieczorem, gdy jest zachód słońca. Jeszcze później kiedy pojawią się gwiazdy na niebie. Bosko!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#12 2013-05-29 22:59:58

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

Kate napisał:

Koczer napisał:

również jestem za spacerami ale w bardziej ustronnych miejscach niż cmentarz:)

ja jeżeli miałabym się przejść po cmentarzu to na pewno nie sama. Może to ze względu na opowieści usłyszane w dzieciństwie. Nie jeden raz zamykałam się z przyjaciółką w szafie i opowiadałyśmy sobie straszne historie.

tak, ja też pamiętam opowiadanie strasznych historii w dzieciństwie! obowiązkowy punkt każdej imprezy urodzinowej - robiło się ciemno, gasiliśmy światła i opowiadaliśmy historie

Kate napisał:

Ja bardzo lubię pola, lasy. Dla mnie to są właśnie najspokojniejsze miejsca. A najlepiej wieczorem, gdy jest zachód słońca. Jeszcze później kiedy pojawią się gwiazdy na niebie. Bosko!

lasy nie są dla mnie zbyt spokojne... za dużo pająków


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#13 2013-05-30 11:40:08

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

No i kleszcze w lasach! Choć ostatnio tak naprawdę to złapałam kleszcza wchodząc w wysoką trawę na własnym ogródku...


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#14 2013-06-03 19:59:19

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

ostatnio usłyszałam od koleżanki, że kleszcze żyją tylko na wysokości do metra (ew. półtora), a więc właśnie - trawy, krzaki. podobno na wysokich drzewach z reguły nie siedzą, więc straszenie "załóż czapkę, bo ci kleszcz z drzewa na głowę skoczy" to nieprawda, a w lasach nie ma ich wiele więcej niż w parkach czy właśnie ogródkach...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#15 2013-06-03 22:15:49

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: gdzie najchętniej wychodzimy?

no niestety pająki i kleszcze w lesie są wieeeelkim minusem Dlatego lepiej uważać.

Kleszcze to tragedia. Nigdy nie wiadomo, który jest zarażony. Trzeba jak najszybciej je usuwać. Zwierzaki zakraplać lub kupować im obroże. Ja swoją zakraplam i widzę, że trzeba tak co 3 tygodnie, dłużej nie czekać. Bo ostatnio czekałam miesiąc i dwa dni temu usunęłam jej dwa kleszcze.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora