Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-06-29 13:27:08

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Laptop z pełną wersją microsoft office - jest taki?

Pytanie j.w. Bo niestety, ale potrzebuje koniecznie z pełną wersją. Nie tylko jest mi potrzebny w nauce, ale też na praktyki . Jestem w klasie turystycznej i bez tego się nie obejdzie.
A jak zauważyłam, to sporo jest niestety w wersji próbnej.
Następne pytanie: słyszałam też o microsoft works. Jaka jest różnica między microsoft office, a works? Wystarczy mi taki works?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#2 2011-06-29 14:30:26

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Laptop z pełną wersją microsoft office - jest taki?

Powiem Ci szczerze, że nie widziałam latopa z pełną wersją Też żałuję. Ewentualnie mogę się mylić, ale te, z którymi miałam do czynienia miały tylko wersję próbną albo nic.
A o MS Works nie słyszałam. Kojarzę tylko Open Office.

Offline

 

#3 2011-06-29 15:58:01

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Laptop z pełną wersją microsoft office - jest taki?

No właśnie chyba w ogóle nie ma Ale to dziwne, bo wydaje mi się, że są komputery z pełną wersją... No cóż.
Znalazłam jednak rozwiązanie. Bo myślałam, że pełna wersja kosztuje ponad tysiąc złotych, jak się okazało jest za 299zł tylko, że dla 3 użytkowników, ale to przecież żaden problem. Tu link, jakby ktoś był zainteresowany : http://www.komputronik.pl/product/10202 … zniow.html


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2011-06-30 15:52:34

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Laptop z pełną wersją microsoft office - jest taki?

hm, ms works nie polecam, strasznie oklejone. a open office sie nie nadaje? ma dokładnie te same funkcje co word...
co do komputerów z pełnym officem - najelpiej przeszukać allegro, zarówno pod wgzlędem samego programu, jak i komputerów.
office: http://allegro.pl/listing.php/search?sg … ffice+2010
laptop: http://allegro.pl/listing.php/search?st … tegory=491


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2011-06-30 19:34:19

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Laptop z pełną wersją microsoft office - jest taki?

Dzięki BS .
Open Office strasznie nie lubię. Przyzwyczaiłam się już do word'a ;D


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2011-07-02 16:36:18

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Laptop z pełną wersją microsoft office - jest taki?

jeszcze możesz wypróbować taką akcję - skoro ten MO jest dla 3 użytkowników, to możesz dogadać się z kimś znajomym, kto też potrzebuje i kupić na spółkę.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#7 2011-07-02 16:51:51

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Laptop z pełną wersją microsoft office - jest taki?

Black Star napisał:

jeszcze możesz wypróbować taką akcję - skoro ten MO jest dla 3 użytkowników, to możesz dogadać się z kimś znajomym, kto też potrzebuje i kupić na spółkę.

dobry pomysł, a myślę, że komuś na pewno się przyda:) dzięki!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora