Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2011-02-12 11:04:10

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

walentynki - ankieta

tak jak w ankiecie: czy obchodzicie walentynki? jeżeli tak, to w jaki sposób, jeżeli nie, to dlaczego. pytam z czystej ciekawości; przeczytałam w jakimś kobiecym piśmie, że walentynki są już bardzo popularne w Polsce i chcę się przekonać, czy to prawda.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2011-02-12 12:51:25

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: walentynki - ankieta

Cóż, nie, nie obchodzę. Nie dlatego, że nie mam z kim. Uważam, że to głupota. Powinno się cały czas okazywać uczucia. Dla mnie byłoby to krępujące święto.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2011-02-12 13:20:35

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: walentynki - ankieta

Ja też w sumie nie obchodzę. To dla mnie dzień jak każdy inny


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2011-02-12 16:15:12

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: walentynki - ankieta

ja wręcz nie lubię Walentynek. owszem, miałabym z kim je obchodzić, ale nie obchodzę. wydaję mi się, że to święto jest już tak przereklamowane, że szok. gdzie nie pójdę to widzę pełno serduszek! Tak jak Cleo uważam, że uczucia powinno okazywać się cały czas.


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#5 2011-02-12 18:19:47

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: walentynki - ankieta

W obecnej chorej sytuacji jeszcze nie mam pojęcia, czy obchodzę.


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#6 2011-02-12 20:25:01

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: walentynki - ankieta

Hmm. nie obchodzę, ale za to dostaję wtedy jeszcze większego doła

Offline

 

#7 2011-02-13 14:14:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: walentynki - ankieta

ja też właściwie nie obchodzę, nie przepadam za okazywaniem uczuć "na pokaz". ale nie mam nic przeciwko miłym prezentom, kwiatkom czy czekoladkom i czasem sama rozdaje różnym znajomym.

El Nino. napisał:

wydaję mi się, że to święto jest już tak przereklamowane, że szok. gdzie nie pójdę to widzę pełno serduszek!

no, mnie też najbardziej przeszkadza ta różowa serduszkowa atmosfera... przecież można uczucia okazywać w inny sposób.

Kit napisał:

Hmm. nie obchodzę, ale za to dostaję wtedy jeszcze większego doła

doła? czemu zaraz doła?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2011-02-13 14:38:53

 Pluszowy

Użytkownik

Skąd: Tarnowskie Góry
Zarejestrowany: 2010-12-29
Posty: 236
Punktów :   
WWW

Re: walentynki - ankieta

Heh, jestem good, jako jedyny dałem ,,tak" w ankiecie : ].

Obchodzę je, to prawda, ale w jaki sposób to zależy od okoliczności. Ostatnie walentynki spędzałem na lodowisku, z moją ekipą w której NIE BYŁO DZIEWCZYN. Bawiliśmy się świetnie, więc wiem że można, i jestem na to żywym przykładem.

Co do obecnych walentynek, to niestety nie mogę się w tej chwili jednoznacznie określić. A to za sprawą tego że jakiś czas temu, serce nie sługa i tak wyszło że teraz muszę czekać na decyzję którą podejmie moja druga połówka z tytuły ,, być, albo nie być ". Dam wam znać, po walentynkach jak je spędziłem


I'm here without you babe, but you still on my lonely mind, i think about you babe, and i dream about you all the time...
Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, po czym pobije doświadczeniem
http://img.userbars.pl/170/33976.png
http://img.userbars.pl/173/34528.jpg
http://img.userbars.pl/148/29486.png

Offline

 

#9 2011-02-13 15:27:42

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: walentynki - ankieta

Black Star napisał:

Kit napisał:

Hmm. nie obchodzę, ale za to dostaję wtedy jeszcze większego doła

doła? czemu zaraz doła?

Prosta sprawa, bo kiedy samotny osobnik od paru lat i mocno hmm.. bardzo mocno chcący mieć kogoś ale  który niema tej połówki, widzi multum ludzi chodzących za rączki i migdalących się na ulicy to go szlak trafia...

Offline

 

#10 2011-02-13 16:42:30

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: walentynki - ankieta

Ja też obchodzę =]
I, prawdę mówiąc, w tym roku wyjątkowo cieszę się z tego, że są ^^

Offline

 

#11 2011-02-13 17:01:40

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: walentynki - ankieta

Kit napisał:

widzi multum ludzi chodzących za rączki i migdalących się na ulicy to go szlak trafia...

witaj w klubie
w sumie to ja już się przyzwyczaiłam. Proponuję całodniowy maraton filmowy, żeby z domu nie wychodzić xD. Nie no, nie każdy to lubi. Ja bardzo lubię leniuchować i chętnie to jutro zrobię


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#12 2011-02-13 17:27:25

 Roberta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 254
Punktów :   
WWW

Re: walentynki - ankieta

Jeśli chodzi o walentynki to dla mnie równie dobrze mogą nie istnieć, ale wiem, że dla wiekszości to jest jeden z najbardziej oczekiwanych dni w trakcie roku. Może nie przepadam za nimi, ponieważ nie mam z kim ich obchodzić. A ostatnio troche zawiodłam się na milości. Jutrzejszy dzień spędze pewnie jak każdy inny, a wieczorem spotkam się z przyjaciólmi, którzy zawsze potrafią sprawić, że mam dobry humor. Jednak życze wszystkim zakochanym, aby jutrzejszy dzień był dla niech niezapomniany.


"Życie nie daje nam tego czego chcemy, lecz tylko to co dla nas ma. Czasami więcej potrzebujemy, dlatego gubimy się w swoich snach."

Offline

 

#13 2011-02-13 19:26:03

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: walentynki - ankieta

Roberta napisał:

że dla wiekszości to jest jeden z najbardziej oczekiwanych dni w trakcie roku..

właśnie mi przypomniałaś czasy z lat podstawówki, kiedy wszyscy pisali na lekcjach do siebie listy miłosne i przyjacielskie To było bardzo miłe!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#14 2011-02-13 21:13:13

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: walentynki - ankieta

Kate napisał:

Kit napisał:

widzi multum ludzi chodzących za rączki i migdalących się na ulicy to go szlak trafia...

witaj w klubie

mnie to w sumie nawet nie wkurza, lubię jak ludzie są zadowoleni. skoro są zakochani, to niech się cieszą, czemu nie?

Pluszowy napisał:

Co do obecnych walentynek, to niestety nie mogę się w tej chwili jednoznacznie określić. A to za sprawą tego że jakiś czas temu, serce nie sługa i tak wyszło że teraz muszę czekać na decyzję którą podejmie moja druga połówka z tytuły ,, być, albo nie być ". Dam wam znać, po walentynkach jak je spędziłem

to powodzenia, żeby się udało


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#15 2011-02-13 23:36:25

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: walentynki - ankieta

Black Star napisał:

Kate napisał:

Kit napisał:

widzi multum ludzi chodzących za rączki i migdalących się na ulicy to go szlak trafia...

witaj w klubie

mnie to w sumie nawet nie wkurza, lubię jak ludzie są zadowoleni. skoro są zakochani, to niech się cieszą, czemu nie?

Może.. ale gdyby nie to, że jutro muszę skoczyć na uczelnie po wpisy to bym się z domu nie ruszył... Po prostu zapewne jak spotkam sporo osób "świętujących" to się rozbeczę i tyle będzie, bo będę musiał się kryć przed współlokatorem... Po prostu po sesji i paru innych sprawach mam wszystkiego dość i wszystko od razu mnie tyka jakby było rozżarzone do czerwoności...

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora