Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

  • Index
  •  » Inne.
  •  » Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

#16 2011-01-03 00:17:03

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

Cleo napisał:

Mój sylwester to była jedna wielka porażka. Musiałam wszystkich wyrzucić z domu po 2:00, bo skandalicznie się zachowywali. Robili pielgrzymki do mojej sypialni, chcieli tam pić, wleźli mi do łóżka w ubraniach. Upili tak moją siostrę, że chorowała do wczorajszego wieczora, a w samą noc sylwestrową była tak sina, że chciałam dzwonić po pogotowie. Zdenerwowałam się tak bardzo, że powiedziałam, że to już koniec imprezy i wszyscy mają wyjść.

współczuję i zgadzam się z Kate, że dobrze zrobiłaś wywalając ich.
ugh, dlatego właśnie nie lubię dużych imprez w domu - zawsze zostaje po tym mnóstwo syfu do sprzątania (zarówno dosłownie jak i w przenośni ;P).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#17 2011-01-03 13:56:40

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

Cleo napisał:

Jedyny miły aspekt: wspierał mnie Kit

^.^  Tak trochę lipa z imprezą, ale tak czy siak miło było.

Black Star napisał:

ugh, dlatego właśnie nie lubię dużych imprez w domu - zawsze zostaje po tym mnóstwo syfu do sprzątania (zarówno dosłownie jak i w przenośni ;P).

Osobiście mógł bym się kłócić co do kwestii i słów: "duża impreza w domu" i "syf".
Kwestia zatkanego komina, podłogi nie do umycia, pobitych naczyń. Alkohol pozostały wystarczy na kolejną imprezę, a żarcia na tydzień życia... To zastałem po przyjeździe na stancję w Wrocławiu. xD

Ale spoko jest. moim zdaniem marudzić to mogę tylko na to, że sylwester trwał za krótko i na PKP.

Offline

 

#18 2011-01-03 15:09:57

 Shirayuki:)

Użytkownik

20373482
Call me!
Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 42

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

Współczuje, dlatego rzadko robię impry . Ale jak już robię, to na całego.

Ostatnio edytowany przez Shirayuki:) (2011-01-03 15:10:41)


http://img254.imageshack.us/img254/8994/beztytuurpb.png

Offline

 

#19 2011-01-03 16:53:32

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

ja imprez w domu nie robię, bo mam tak małe mieszkanie w blokach, że jak przyjdą 3 koleżanki to juz mamy problem jak się pomieścić w moim pokoju xD


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#20 2011-01-03 17:24:06

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

Ja mam świetne warunki, nawet na 40 osób, może nawet więcej. Ale niestety... W sumie to chyba zacznę robić imprezy póki mam duży dom


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#21 2011-01-03 20:52:33

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

Ech, u mnie w salonie to by się wielki batalion zmieścił, ale na imprezy jednak najbardziej lubię zapraszac grono zaufanych osób... przynajmniej wiem, że nikt mi nie narzyga do doniczek i nie zamknie się w pokoju, zostawiając tam stosik prezerwatyw x.x'


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#22 2011-01-03 21:10:13

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

dracy napisał:

na imprezy jednak najbardziej lubię zapraszac grono zaufanych osób...

ja też. Jest raźniej i bez konfliktów


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#23 2011-01-03 22:35:08

 Kit

Użytkownik

Skąd: ;]
Zarejestrowany: 2010-12-05
Posty: 77

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

dracy napisał:

Ech, u mnie w salonie to by się wielki batalion zmieścił, ale na imprezy jednak najbardziej lubię zapraszac grono zaufanych osób... przynajmniej wiem, że nikt mi nie narzyga do doniczek i nie zamknie się w pokoju, zostawiając tam stosik prezerwatyw x.x'

Doniczki i prezerwatywy to pół biedy.. cieszyć się można by było z tego , że nie miało by się obrzyganego sufitu (jak to tam u kogoś było) i zwrotu pieniędzy za klepanie maski samochodu sąsiada po sylwestrze.. (uff.. jeszcze raz dzięki Cleo za zaproszenie)

Moim zdaniem nawet w małym mieszkaniu jak się chce to można zrobić imprezę na 100 osób, tylko jużn ie mówię tu o miejscach siedzących..xDD

Offline

 

#24 2011-01-03 22:37:25

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

Star - ze sprzątaniem nie było tak źle; Kit i Hoshi mi pomogli. Zmywarka też była dużą pomocą.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#25 2011-01-03 22:40:00

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

Kate napisał:

dracy napisał:

na imprezy jednak najbardziej lubię zapraszac grono zaufanych osób...

ja też. Jest raźniej i bez konfliktów

ja tak samo, w dodatku wtedy ma się więcej pewności, że w dobranym gronie ludzie będą się dobrze bawić.

właściwie, ideałem byłoby posiadanie osobnego mieszkania, tylko na imprezy. takiego, żeby nie martwić się o ewentualne zniszczenia (pomazane ściany, połamane meble... że już nie wspomnę o kilku innych). i jeszcze najlepiej, żeby się samo sprzątało.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 
  • Index
  •  » Inne.
  •  » Wasz Sylwester (: Wypowiadać się :)

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora