Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2010-11-01 13:41:01

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

piłka nożna czyli to co kocham.

tutaj piszemy tylko i wyłącznie o piłce nożnej.
dyskutujemy o meczach, zawodnikach.
kto lubi tę dyscyplinę, a może kto jej nienawidzi?
kiedy zaczęło was to interesować?
ulubiony klub/kluby?
ulubiony piłkarz/piłkarze?
jakiej reprezentacji kibicujecie?
i to wszystko co przyjdzie wam do głowy.

Ja zaczynam.
A więc, ja bardzo interesuję się piłką nożną, można powiedzieć że jest to moja ulubiona dyscyplina sportowa. Pomimo to, że jestem dziewczyną lubię w nią grać, oglądać w telewizji, a nawet chodzić na mecze. Piłką interesuję się praktycznie od zawsze, tak mi się przynajmniej wydaję. Pasję do niej zaszczepił we mnie mój tata, który również od zawsze jest jej fanem. Jak każdy kibic mam oczywiście ulubione kluby i zawodników. Całym sercem jestem z Barcą i z ŁKS Łódź. Na mecze ŁKS-u chodzę, a moim marzeniem jest zobaczyć na żywo mecz FC Barcelony. Mój ulubiony piłkarz to Fernando Torres( jestem szczęśliwą posiadaczką koszulki z jego nazwiskiem), znany również jako El Nino ; )) Fascynuje mnie również jak gra David Villa, Leo Messi oraz Diego Forlan. A kiedy nadchodzi czas mistrzostw dopinguję Hiszpanii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi wynikami i nowinkami.
No, ja się już nieźle rozpisałam a teraz kolej na was.
Mam nadzieję, że jest tu jakiś fanatyk futbolu,
z którym znajdę wspólny temat ; ))


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#2 2010-11-22 16:50:03

Easeya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Powiem Ci, że kiedyś snułam podstępne plany, aby spotkać Torresa na Euro 2012 i normalnie rozkochać go w sobie xDDD Niestety on na mnie nie zaczekał i sie ożenił- DRAŃ .. XDD
Jeżęli chodzi o mnie to do niedawna jeszcze sama grałam- na bramce - i szło mi ekstra , ale w ostatnim czasie zmieniło się parę kwestii i grywam sporadycznie.
Moim ukochanym klubem jest Chelsea Londyn Natomiast w polskiej ekstraklasie, sądzę, że panuje duży bałagan, ale jeżdże czasem na mecze Gieksy bo mam blisko, a atmosfera stadionowa jest zarąbista, więc nie przeszkadza mi to, iż nie jestem oficjalnym kibicem. Dodatatkowo trzymam kciuki za Lecha w europejskich pucharach (:

Offline

 

#3 2010-11-22 18:52:34

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Hah, on się ożenił już jakieś 9 lat temu xD A co do Euro 2012 to cholernie chciałabym zobaczyć jakiś mecz Hiszpanii, ale to jest raczej nie możliwe : ( Po pierwsze nie stać mnie na bilety, a po drugie nikt nie chce ze mną iść. No, taki mój los.
No, ja nic nie mam do Chelsea, ale ogólnie nie przepadam za angielskimi klubami i Anglią w ogóle.
Za Lecha to ja też oczywiście trzymam kciuki i jestem pod wielkim wrażeniem jego dotychczasowej gry. Pokonać City 3:1 to jednak jest COŚ. Ale i tak pomimo sympatii do tego klubu sądzę, że jeżeli uda mu się wyjść z grupy to nie przejdzie dalej w pierwszej fazie pucharowej. A ty jak myślisz?
Mmm, bramkarz, no nieźle. Ja wole grać na pozycji napastnika xD


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#4 2010-11-22 21:50:59

Easeya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

No wiesz, kiedyś próbowałam swoich sił w polu-ale raz-nie mogę biegać xD dwa -żle sie to konczylo dla pozostalych jak i dla mnie xDD i nieprawda bo on sie ozenil jakieś 2 lata temu a ja pamiętam, jak wyczaiłam go w takim albumie na piłkarzy przed MŚ2006 <3 mm xD teraz to juz przeszłość(: Tez chcialabym jechac na jakis mecz, i tez Hiszpanii! xDD to juz bys miala z kims isc, wcale daleko nie mieszkasz wiec gitara D jednakze nadal pozostaje ta druga kwestia- kasa x[

Offline

 

#5 2010-11-23 15:38:00

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

sorry, pomyliłam się. ożenił się jakieś dwa lata temu ale znają się 9 lat xD
w sumię to ja też za bardzo nie mogę biegać bo mam alergię i zaraz się duszę, ale jakoś daję radę ; D
a gdzie ty mieszkasz?
podobno bilety mają kosztować około 200zł(najtańsze) na mecze fazy grupowej, więc mogę sobie tylko o nich pomarzyć.

śledzisz LM?
w programie jest napisane że będzie Barca w Tv o 20;30w środę, a w telewizji mówią, ze wtedy będzie grał Manchester, rozumiesz może coś z tego? ; )

Ostatnio edytowany przez El Nino. (2010-11-23 15:40:33)


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#6 2010-11-23 21:01:07

Easeya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-20
Posty: 9
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Piotrków Trybunalski - naprawdę niedaleko Łodzi jezeli kojarzysz coś. xDD  a co do tego meczu to nie mam pojęcia, moze będą puszczać jednocześnie? xDD

Offline

 

#7 2010-12-03 21:04:58

 nikodzem

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 122
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Uwielbiam ta dyscyplinę tak bardziej mnie to zainteresowało  kiedy ronaldo dostal sie do realu.Mój Ulubiony Klub to real madryt a polska drużyna lech poznań!!!Mój ulubiony piłkarz to Ricardo Izescon Dos Santos Leite (albo poprostu Kaka ;p) Kibicuje Brazylli a mój ulubiony bramkarz to Iker Casillas


http://www.copacabana.pl/forum/download/file.php?avatar=3.jpg

Offline

 

#8 2010-12-04 12:24:08

 Mudzyn

Użytkownik

26088467
Call me!
Skąd: Bielsko
Zarejestrowany: 2010-08-24
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

A ja się chciałem spytać co myslicie o dzieciaku (Fernando Torres) I o Thierrym Henry ^^

Jak znajdę chwilkę to się wypisze o moich zainteresowaniach związanych z piłką nożną bo dużo tego ;P


Dopóki nie chwycę miecza,
Nie mogę cię chronić.
Trzymając miecz,
Nie mogę cię objąć.

Offline

 

#9 2010-12-04 13:41:24

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Tak jak już pisałam w pierwszym poście ubóstwiam Fernando Torresa ; D On jest boski, aż po prostu brak mi słów!
A o Thierrym Henry nie mam jakoś zdania. Nie mam nic do niego, ale też jakoś szczególnie go nie lubię.
Mudzyn, to czekam z niecierpliwością, aż powiesz coś więcej ;]

A jak tam wrażenia po meczu Barcy z Realem? (wiem, to już trochę dawno było, ale jakoś zapomniałam się zapytać ;p)
Ja osobiście jestem pod wielkim wrażeniem. Oczywiście kibicowałam mojej Barcie ale nie byłam w stanie pomyśleć, że mecz skończy się takim wynikiem! Totalne zaskoczenie, biorąc pod uwagę to, że grały ze sobą dwa wspaniałe kluby. Myślałam o jakimś remisie ewentualnie o 1:0 czy coś w tym stylu, a tu taka niespodzianka- aż 5;0.


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#10 2010-12-04 15:32:06

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Kto mnie oświeci, jaki jest najbliższy mecz i kto z kim gra?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#11 2010-12-04 19:07:18

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Cleo, ale to zależy o co dokładnie Ci chodzi ;] Masz na myśli Ligę Mistrzów, Ligę europejską, Ekstraklasę czy może mecze towarzyskie? ;D Nie da się po prostu powiedzieć kto z kim gra.


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#12 2010-12-04 19:32:43

 nikodzem

Użytkownik

Skąd: Konin
Zarejestrowany: 2010-03-16
Posty: 122
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Na Lidze Mistrzów na Polsacie w środe o 20:30 gra Real Madryt-Axuare (to tam gdzie Jeleń gra)


http://www.copacabana.pl/forum/download/file.php?avatar=3.jpg

Offline

 

#13 2010-12-04 21:01:41

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Chodzi Ci o Auxerre?
El Nino - pewnie, ze Ligę Europejską albo Mistrzów. Na naszą jakoś nie mam motywacji patrzeć.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#14 2010-12-05 16:19:10

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

Cleo, jeżeli chodzi i Ligę Mistrzów to najbliższe mecze są 7-8 grudnia. http://www.90minut.pl/liga/0/liga5019.html -na tej stronie (jak zjedziesz trochę na dół) masz rozpisane wszystkie mecze, a na tej http://www.90minut.pl/liga/0/liga5020.html - masz rozpisane mecze Ligi Europy, z tym że są one dopiero 15-16 grudnia. To już ostatnie spotkania fazy grupowej.
W LM ciekawy może być mecz Manchesteru z Valencią i Barcelony z Rubinem, według mnie przynajmniej ;]

Ostatnio edytowany przez El Nino. (2010-12-05 16:20:02)


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

#15 2010-12-15 19:23:21

 El Nino.

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 384
Punktów :   

Re: piłka nożna czyli to co kocham.

macie zamiar obejrzeć jutro mecz Lecha? ; D


___________

Barca <3
ŁKSa <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora