Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2010-07-27 15:42:19

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Offline

 

#2 2010-07-29 00:59:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: imperfect.

mnie się podobają ^^ na zdjęciach się nie znam, ale przyjemnie popatrzeć.
5, 12, 16 moje ulubione.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2010-11-21 21:11:48

Pitrasia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: imperfect.

1. W 1 klatce zdjęcie prześwietlone, w 2 klatce nie potrzebna szarość, w 3 klatce zły kadr. Każda klatka ma zgubioną ostrość.

2. Zły kadr. Słupek z góry nie powinien być ucięty, a ta przestrzeń na dole tak.

3. Zdjęcie tak trochę nic nie przedstawia. Brak ostrości, I złe światło (w złą pogodę zdjęć takich się nie robi).

4. 1 klatka jest ok, ale na 2 i 3 wygląda jak by ta dziewczyna miała łapę ogromną... Wręcz nie naturalną... I w 3 klatce nadto się zasłania.

5. 2 klatka zgubiła ostrość, ale jest dobrze.

6. Następnym razem ostrość, ja kartę, nie na modelkę. Przez to aparat zgubił zupełnie ostrość i nie mam jej ani trochę na zdjęciu.

7. Kazała bym inaczej trzymać tą kartę... A ogólnie to zdjęcie prześwietlone...

8. Całe prześwietlone, brak ostrości, brak sensu...

9. Trochę mniej światła i inne ustawienie modelki i zdjęcie by było cudne.

10. Znów przekazu nie ma oraz złe światło i zły kadr. Dała bym perspektywę bardziej z dołu i uchwyciła kieliszek.

11.  To samo zdjęcie co w 10 jest...

12. Ciekawe i dobre.

13. Nie wiem, czy w prawym dolnym rogu to mgła, czy co, ale trochę psuję zdjęcie.

14. Ani trochę mi się nie podoba. Nie wiem, co miało przedstawiać, ale trochę chyba nie wyszło. I zmieniła bym perspektywę na dolną i złapała ostrość na usta w tle robiąc szminkę. Albo na odwrót...

15. Brak ostrości, pomysł fajny

16. Dobre, ale coś bym zmieniła...

17. Fajny pomysł, ale ta kartka tu nie pasuje... Dała bym tam raczej coś takiego starego...

18.  Tak trochę bez sensu i nie ostre. Oraz ma skazę taką białą

Wiem, że jestem nowa i ostro oceniam, choć sama zdjęć robić nie umiem. Jak będę miała czas wrzucę moje foty :]

Dziś mogę dać to: http://www.photoblog.pl/pitrasia/   oraz: http://www.maxmodels.pl/pitrasia.html

Z czasem będą się tam pojawiać nowe zdjęcia

Offline

 

#4 2010-11-21 22:06:54

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: imperfect.

Pitrasia napisał:

Wiem, że jestem nowa i ostro oceniam, choć sama zdjęć robić nie umiem.

Jeżeli oceniłaś tak ostro to powinnaś się znać.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#5 2010-11-24 20:53:12

Pitrasia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: imperfect.

Na wyglądzie zdjęć samych w sobie się znam, bo chłopak mojej siostry to fotograf.  Sama zdjęć za dobrych nie robię, bo po prostu nie umiem. Ja jestem jak krytyk. Znam się na czymś, ale nie umiem tego zrobić

Offline

 

#6 2010-11-24 21:13:28

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: imperfect.

Na wyglądzie zdjęć samych w sobie się znam, bo chłopak mojej siostry to fotograf.

Jeśli chłopak mojej siostry byłby chirurgiem automatycznie znałabym się na sposobie przeprowadzenia operacji?

Mnie tam się podobają. Zwłaszcza 2, 3, 12, 13, 16. Lubię zdjęcia z roślinkami. I kaczuszka jest fajna

Offline

 

#7 2010-11-24 21:20:21

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: imperfect.

Livvy napisał:

Na wyglądzie zdjęć samych w sobie się znam, bo chłopak mojej siostry to fotograf.

Jeśli chłopak mojej siostry byłby chirurgiem automatycznie znałabym się na sposobie przeprowadzenia operacji?

Właśnie, dobre pytanie. To tak jak wymądrzanie się Małgorzaty Foremniak w tańcu, śpiewie itd. chociaż się nie zna - czego nikt nie lubi i zauważam, że coraz więcej osób to denerwuje. Radzę oceniać jeśli się na czymś znasz, bo możesz po prostu wpaść.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#8 2010-11-25 10:15:19

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: imperfect.

Livvy napisał:

Na wyglądzie zdjęć samych w sobie się znam, bo chłopak mojej siostry to fotograf.

Jeśli chłopak mojej siostry byłby chirurgiem automatycznie znałabym się na sposobie przeprowadzenia operacji?

no, właśnie.

dobry krytyk (z naciskiem na to pierwsze słowo, bo chociaż krytykować każdy może, to dobrze jest wiedzieć jak się to robi), faktycznie, nie musi robić tego, co krytykuje, ale powinien posiadać rzetelną wiedzę na ten temat. dla przykładu, ktoś kto jest krytykiem literackim nie musi sam wydawać bestsellerowych powieści, ale powinien mieć ukończone studia/kurs z dziedziny literatury i wiedzy o języku).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#9 2010-11-27 19:02:21

Pitrasia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-21
Posty: 3
Punktów :   

Re: imperfect.

Eh. Na fotografii się akurat znam. Byłam na nie jednej sesji zdjęciowej, a każde zdjęcie, które zrobiłam było ocenione i skomentowane przez chłopaka mojej siostry. Przeglądam też wiele zdjęć profesjonalnych, oraz czytam wiele książek o podstawach fotografii. W przyszłości chcę tez być fotografem i pójść na studia do Łódzkiej Filmówki

Offline

 

#10 2011-11-26 12:45:49

 Itak

Użytkownik

39353762
Zarejestrowany: 2011-11-22
Posty: 8
Punktów :   

Re: imperfect.

Mi się podobają przede wszystkim pomysły. Zdjęcia jak zdjęcia.. - jedne lepsze, drugie gorsze. Nie masz dobrego sprzętu, to się widzi, ale za to jakie chęci. Ja doceniam. Jeśli zaczniesz czytać jakąś literaturę do tego, albo nauczysz się dobrze obsługiwać sprzęt to będzie sukces. Niejedno zdjęcie prześwietlone, mało wyostrzony kadr, albo rozmyte, ale za pomysły na zdjęcia muszę Cię pochwalić. Mogłabyś stanowić dla mnie inspirację.


________________________________________
"Przed siebie ciągle biec, do ostatniego tchu..."

Offline

 

#11 2012-11-04 21:25:42

 Ezoteryczka

Użytkownik

11479745
Call me!
Skąd: Opatów/Warszawa
Zarejestrowany: 2012-11-04
Posty: 17
Punktów :   
WWW

Re: imperfect.

Zgadzam się - wszystko jest kwestią aparatu, obiektywu... Ale masz pomysł i to jest bardzo ważne. Czasem zdjęcie prześwietlone ma fajniejszy klimat niż to "idealne" Pracuj dalej i wrzucaj kolejne. Ja jestem na tak:)

Offline

 

#12 2015-03-09 15:31:13

 emimaya

Użytkownik

Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2015-03-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: imperfect.

Pitrasia napisał:

Sama zdjęć za dobrych nie robię, bo po prostu nie umiem. Ja jestem jak krytyk. Znam się na czymś, ale nie umiem tego zrobić

Jak to ktoś kiedyś powiedział, krytyk to ktoś kto zna drogę, ale nie umie prowadzić samochodu
Twoja krytyka jest bardzo merytoryczna i rzetelna, nie rozumiem dlaczego wszyscy się tak czepiają.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora