Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2010-07-23 10:24:06

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ekologia?

Cleo napisał:

Te reklamówki są z tworzywa, które rozkładają się znacznie szybciej niż plastikowe. Z tego, co pamiętam, takie rozdaje Carrefour. Bardzo je lubię, bo...są takie miłe w dotyku xD

też je lubie, bo sa takie zielone ^^
jedyny ich problem to to, że czasem nie są tak wytrzymałe jak normalne reklamówki T.T


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#17 2010-07-23 10:25:58

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Ekologia?

BS napisał:

jedyny ich problem to to, że czasem nie są tak wytrzymałe jak normalne reklamówki T.T

Ano. Zastanawiam się, z czego one są wytwarzane.

z tajnego składnika! ~Bs


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#18 2010-07-27 08:48:52

 Olga

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-20
Posty: 340
Punktów :   

Re: Ekologia?

znalazłam gdzieś, że są wytwarzane głównie z "surówców pochodzenia roślinnego, skrobi lub kukurydzy". może dla tego tak dziwnie pachną.

Offline

 

#19 2010-07-27 09:47:38

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Ekologia?

Ano. Kukurydza to bardzo fajny składnik. W coffee heaven mają nawet kubki ze skrobii kukurydzianej xD
Ale te kubki nie pachną tak dziwnie...

Offline

 

#20 2011-02-27 10:29:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ekologia?

Cleo napisał:

A wiesz, że nie opłaca się gasić światła, jeśli wychodzisz z pokoju na krócej niż 6 minut? xD Bo wtedy każdorazowe włączenie światła zabiera więcej energii.

akurat dowiedziałam się przypadkiem, od osoby będącej z wykształcenia elektrykiem, że z tym światłem to nie do końca jest tak - przy zwykłych żarówkach nie ma to znaczenia, bo zużywa się dokładnie taką samą energię i nic to nie zmienia (tutaj nastąpił skomplikowany ciąg wzorów i równań rodem z fizyki - cytować go nie będę, bo sama ledwo rozumiem). działa to tylko w przypadku energooszczędnych, bo tam włączenie zawsze zabiera najwięcej energii.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#21 2011-02-27 10:30:49

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Ekologia?

No, akurat u mnie w całym domu mam takie żarówki


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#22 2012-07-19 09:26:30

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Ekologia?

podobno od przyszłego roku ma wejść ustawa o obowiązkowym sortowaniu śmieci - może w końcu coś ruszy z tą ekologią w naszym kraju...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#23 2012-08-20 23:47:56

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Ekologia?

Black Star napisał:

podobno od przyszłego roku ma wejść ustawa o obowiązkowym sortowaniu śmieci - może w końcu coś ruszy z tą ekologią w naszym kraju...

tak? o, no prosze. Ale coś mi się wydaje, że znajdzie się człowiek, kto jakoś to obejdzie Tak jak w wielu innych sytuacjach... Nie będę rozwijać, bo to nie ten temat:)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#24 2018-08-24 14:26:16

tadeks

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-24
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Ekologia?

ja dbam o środowisko, chociażby faktem, że zdecydowałam się wybudować dom energooszczędny. wnętrze też urządziłam raczej z naturalnych materiałów

Offline

 

#25 2018-08-30 10:00:02

ibudhaus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2018-08-30
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Ekologia?

zdecydowanie tak, środowisko ma się coraz gorzej. ja mieszkam w katowicach moi rodzice właśnie zaczęli budować dom drewniany, ekologiczny bardzo się cieszę z takiego wyboru

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora