Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2010-11-20 00:16:17

 Choco

Użytkownik

734201
Call me!
Skąd: mam tyle czekolady..?
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 51

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Ale jakoś kobiety po porodzie nigdy nie narzekają, że bolało i w ogóle tylko się cieszą z dziecka ;D


If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
We’d see the day when nobody died
IF EVERYONE CARED - NICKELBACK

Offline

 

#32 2010-11-20 10:59:59

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

różnie to bywa z tym narzekaniem, sam poród na pewno do przyjemnych 'rzeczy' nie należy...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#33 2010-11-20 17:04:28

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

No, czasami też pojawia się depresja poporodowa, nie? xD

Offline

 

#34 2010-11-21 12:26:03

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Choco napisał:

Ale jakoś kobiety po porodzie nigdy nie narzekają, że bolało i w ogóle tylko się cieszą z dziecka ;D

Tak jest tylko w filmach, uwierz. Już nie raz od kobiet słyszałam, że gdy są w ciąży to nie mogą doczekać się dziecka. A kiedy w końcu rodzą, to wpadają w taką histerię, że pragną rzeczy nie możliwych - np. chcą zrezygnować. Dochodzi (tak jak napisała Livvy) czasem do depresji poporodowych o których często nawet nie zdają sobie sprawy. O depresji poporodowej wiem trochę z książki (opartej na faktach) no i od mojej mamy


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#35 2010-11-21 13:14:38

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Ja się osobiście całej ciąży boję, co dopiero porodu Czy to prawda, że poród w wodzie mniej boli?


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#36 2010-11-21 13:24:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Kate napisał:

Choco napisał:

Ale jakoś kobiety po porodzie nigdy nie narzekają, że bolało i w ogóle tylko się cieszą z dziecka ;D

Tak jest tylko w filmach, uwierz. Już nie raz od kobiet słyszałam, że gdy są w ciąży to nie mogą doczekać się dziecka. A kiedy w końcu rodzą, to wpadają w taką histerię, że pragną rzeczy nie możliwych - np. chcą zrezygnować. Dochodzi (tak jak napisała Livvy) czasem do depresji poporodowych o których często nawet nie zdają sobie sprawy. O depresji poporodowej wiem trochę z książki (opartej na faktach) no i od mojej mamy

dokładnie, a nawet jeżeli kobieta ma 'szczęście' i depresja poporodowa jej dotyczy, to i tak przez parę najbliższych dni (albo nawet tyg) będzie obolała, nie będzie mogła się ruszać w normalny sposób, do tego dochodzi straszne zmęczenie - zarówno fizyczne (poród to ogromny wysiłek, a czasem ciągnie się godzinami) jak i psychiczne (mieszają się hormony etc.), więc jak dla mnie jest to raczej trudne i męczące przeżycie (nawet jeśli powstaje dzięki temu coś pięknego).

MiKa napisał:

Ja się osobiście całej ciąży boję, co dopiero porodu Czy to prawda, że poród w wodzie mniej boli?

ja raczej słyszałam, że poród w wodzie jest 'przyjemniejszy' dla dziecka...
chyba i tak i tak musi boleć, skoro nawet znieczulenie nie pomaga.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#37 2010-11-21 14:51:04

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Moja nauczycielka od biologii powiedziała niedawno, że teraz jest nowa metoda szybkiego rodzenia. Krok się trochę nacina, wtedy poród trwa 2-3min. Nie wiem czy zdecydowałabym się na coś takiego, na samą myśl mam dreszcze.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#38 2010-11-21 19:02:42

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Kate - krocze nacina się w fazie najsilniejszego skurczu, więc nie czuć tego.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#39 2010-11-21 20:45:03

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Rozmowa o erotyce? xD
Z tego co wiem to i tak się trochę nacina. A poród w 2-3 minuty byłby chyba zbyt piękny, nie? xD

Offline

 

#40 2010-11-21 20:54:19

 Choco

Użytkownik

734201
Call me!
Skąd: mam tyle czekolady..?
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 51

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

To mi się wydaje jakieś drastyczne.


If everyone cared and nobody cried
If everyone loved and nobody lied
If everyone shared and swallowed their pride
We’d see the day when nobody died
IF EVERYONE CARED - NICKELBACK

Offline

 

#41 2010-11-21 22:13:52

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Livvy napisał:

Z tego co wiem to i tak się trochę nacina. A poród w 2-3 minuty byłby chyba zbyt piękny, nie? xD

Ale tak nam pani powiedziała, tak zapisaliśmy w zeszycie. Wiesz, nie będę się z nią na takie tematy sprzeczać xD.

Livvy napisał:

Rozmowa o erotyce? xD

Ależ skąd! xD To bardzo poważny temat o porodzie

Cleo napisał:

Kate - krocze nacina się w fazie najsilniejszego skurczu, więc nie czuć tego.

Tak, mama powiedziała mi to samo. Ale mimo wszystko wydaje mi się to drastyczne... xD

Ostatnio edytowany przez Kate (2010-11-21 22:16:59)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#42 2010-11-25 10:06:36

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

cóż, może rzeczywiście brzmi to dość drastycznie, ale na pewno może przyśpieszyć poród (może nie będzie on trwał 2 minut, ale nawet jeżeli potrwa godzinę, to i tak krótko w porównaniu z kobietami, które rodzą w bólu przez godzin dwadzieścia). poza tym, znane są przecież przypadki, kiedy kobieta "na życzenie" prosi o cesarkę, żeby "ułatwić" sobie poród, więc chyba w porównaniu z tym drobne nacięcie krocza nie jest aż tak drastyczne...

nie wspominając już o tym, że może się zdarzyć iż podczas porodu krocze samo się "naderwie" (bo przecież dziecko jakoś się musi zmieścić).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#43 2011-04-04 12:28:32

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

odświeżam stary topic, żeby dorzucić jeszcze dwa ważne powody, dla których warto być dziewczyną. powody może niecodzienne, ale z życia wzięte.

1) dziewczyna nie musi posiadać śrubokrętów i umieć rozkręcać nimi pralki, żeby wyjąć z niej węża.
2) jeżeli w nocy nagle słychać wrzaski z ulicy, odgłosy rzucanych sprzętów a potem ogień i dym, to facet idzie sprawdzać co się dzieje, a kobieta może iść spać.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#44 2011-04-04 19:24:43

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Hahaha, świetne, ale do "a" dodałabym - a jeśli je posiada, staje się podziwiana przez mężczyzn za zaradność XD


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#45 2011-04-04 20:42:28

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Dlaczego warto być dziewczyną?

Cleo napisał:

Hahaha, świetne, ale do "a" dodałabym - a jeśli je posiada, staje się podziwiana przez mężczyzn za zaradność XD

tak, tylko że oni wtedy wykorzystają to i będą mieli kolejny powód, dla którego mogą siedzieć przed TV xd


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora