Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2010-05-04 20:37:03

Drezze

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-03
Posty: 8
Punktów :   

Wasze marzenia

Jest takie miejsce, do którego chcielibyście pojechać, gwiazda, którą chcielibyście spotkać...? A może macie zupełnie inne marzenia?

Moim największym marzeniem jest... większa tolerancja na świecie. Osobiście nie marzę o jakimś "sprzęcie". Bo po co mi np. nowy aparat, skoro otoczenie mnie nie akceptuje i nie mogłabym się nikomu pochwalić zdjęciami? ;]

Chciałabym być jeszcze wolna. Dać komuś bezkarnie w pysk... 0 obowiązków i 0 kontroli.
No, może nie do końca. Bo taka całkowita wolność to przekleństwo.


http://i40.tinypic.com/2jeqqh3.jpg

When I was 5 years old, my mom always told me that happiness was the key to life. When I went to school they asked me what I wanted to be when I grew up. I wrote down “happy.” They told me I didn’t understand the assignment and I told them they didn’t understand life.

Offline

 

#2 2010-05-04 21:19:55

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Wasze marzenia

Moim największym marzeniem jest to abym Adrian był moim jedynym. Żebyśmy gdzieś razem wyjechali.
Chcę także zdobyć zawód jaki sobie wybiorę oraz chce napisac książkę.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#3 2010-05-04 22:10:46

 Vizirowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-14
Posty: 89
Punktów :   

Re: Wasze marzenia

Przede wszystkim to by dziadkowie cieszyli się jak największym zdrowiem!!

Dalej to zdanie matury. I wymarzona praca jako korektorka tekstów, lub wyjście awaryjne jako nauczycielka. Oczywiście zrobienie uprawnień instruktora jazdy konnej i jak najdłuższe cieszenie się ze współpracy z tymi wspaniałymi zwierzakami ;]. Za tym idzie posiadanie własnego zwierzaka. Najlepiej by stał w stajni, która znajduje się u mnie na podwórku i wielka szkoda, że mieszka w niej jedynie rower.
Za wyjątkiem tego wymarzony samochód; garbus cabrio nowego typu.
Z tych bardziej wybiegających w przyszłość dom z drewnianych bali z bajkowym wnętrzem i kominkiem w salonie. No bo czy takie domy nie są cudne?


Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz. - Stephen King

Offline

 

#4 2010-05-05 23:07:26

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Wasze marzenia

marzenia... jejciu, tyle tego jest!
być szczęśliwa!!! ^^


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#5 2010-05-06 11:44:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wasze marzenia

żeby moja rodzina i bliscy znajomi byli zdrowi itp.
żeby (dobrze) skończyć studia a potem znaleźć (dobrą) pracę - taką, jaką bym lubiła a jednocześnie żeby pozwoliła mi się utrzymać.
żeby wyjść na prostą i uporać się z problemami, przede wszystkim.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2010-05-06 18:11:29

 Konvalia

Użytkownik

15788680
Call me!
Skąd: Legionowo
Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 307

Re: Wasze marzenia

strasznie dużo mam marzeń (połowa nie do wykonania włącznie z lataniem xD)
Załatwić wszystkie sprawy, które są dość niewygodne.
Dostać się do upragnionej szkoły, a po niej na weterynarię
Odremontować dla mamy dom na wsi
I wyjechać w podróż po miejscach, które zawsze chciałam odwiedzić.
więcej nie piszę, bo za dużo by dalej wymieniać;)


"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje."

Offline

 

#7 2010-05-06 19:41:26

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Wasze marzenia

Chciałabym, aby wszyscy moi bliscy byli zdrowi. Moim największym marzeniem jest jeździć za granicę (i nie tylko) w celu pomocy dla zwierząt. Nie raz oglądałam w telewizji o tych ludziach co wyjeżdżają, by pomóc np. małpom. Ja też bym bardzo chciała. Uwielbiam zwierzęta i serce mi się łamie jak widzę lub słyszę jak ludzie maltretują te kochane stworzenia. Nie chcę być na to obojętna. Następne co pragnę to mieć męża i zdrowe dzieci =).


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#8 2010-05-07 16:43:43

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Wasze marzenia

Marzeń podobno się nie zdradza, więc będę trzymać się tej wersji bo jeszcze się nie spełnią


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#9 2010-05-07 19:15:05

 Euglena

Użytkownik

22771016
Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2010-04-23
Posty: 151
Punktów :   
WWW

Re: Wasze marzenia

A ja nie mam marzeń.. Jakoś nad tym nie myślę ;] ale tak się głębiej zastanowić, to chciałabym polecieć w kosmos <3 ale to mało realne xD


..............................................................
O mało nie zasnęłam przez ten głupi sen....

Offline

 

#10 2010-05-07 20:13:50

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Wasze marzenia

Chciałabym pracować z dziećmi, które nie dostały miłości od rodziców, albo pracować raz na jakiś czas charytatywnie, albo pracować u mojego ojca.
Skończyć liceum, jakiś ciekawy kierunek, zakochać się szczęśliwie, założyć rodzinę.
Z takich bardziej przyziemnych - Chciałabym dostać mp3, z którym mogłabym się kąpać >D


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#11 2010-05-14 20:38:23

 southerly

Użytkownik

status mary1996@aqq.eu
13496789
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-04-18
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: Wasze marzenia

Chciałabym być aktorką.
I chciałabym pomagać dzieciom, jak Cleo.


I'm afraid that when I'm asleep that somebody might want to break into my house and punch me. It's called "afraidthatpeoplearegoingtopunchyouphobia!"

- Joe Jonas

Offline

 

#12 2010-05-23 22:32:08

 Agnes

Użytkownik

10923505
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 12
WWW

Re: Wasze marzenia

Ja chciałabym przeżyć jakąś nieziemską miłość, nie chodzi mi o uczucie do kosmity, ale coś co możnaby było opisać w programie "Taka miłość się nie zdarza". Chciałabym założyć zespół i koncertować na całym świecie, być rozpoznawalna i mieć swoją zakładkę w wikipedii ;] Zagrać w jakimś filmie albo jakiś nakręcić. Otworzyć szkołe artystyczną dla dzieci i młodzieży, w której będą zajęcia śpiewu, gry na instrumentach i zajęcia teatralne. Uh, trochę dużo tego ;D


"My one regret in life is that I am not someone else..."
______

Offline

 

#13 2010-05-27 14:59:33

 liva

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-27
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wasze marzenia

Żeby się w końcu obronić i mieć ten cholerny papierek w łapie!!!!!
A co do reszty... jak się spełni to się pochwalę

Offline

 

#14 2010-05-27 15:21:12

 wena

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wasze marzenia

Moim marzeniem jest to, żeby ludzie zrozumieli, że pokój na świecie zapanuje wtedy kiedy kolor ludzkiej skóry nie będzie miał znaczenia.
Nie maże o bogactwie czy sławie, bo szczerze to to nie jest mi do szczęścia potrzebne.
Pragnę żyć już zawsze w gronie moich przyjaciół i bliskich i pragnę szczęścia dla nich ;-)

Pozdrawiam ;-)

Offline

 

#15 2010-08-02 01:02:00

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wasze marzenia

chciałabym zrobić w swoim życiu coś ważnego, coś znaczącego, co nie przeminie wraz ze mną.

a z marzeń bardzo przyziemnych - chcę mieć 30 000 pageviewsów na devie. ja wiem, że to płytkie, ale chcę. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora