Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#121 2013-04-07 17:35:32

fummi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Off Top .

Carlaaa napisał:

W życiu nie byłam w Gdańsku .
Ja też dawno nie jadłam, ale lubię takie jedne..

A, to ja polecam wyjazd do Gdańska, jest tam super!


http://jlt-design.pl


m^_^m

Offline

 

#122 2013-04-19 18:29:48

hnix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-19
Posty: 3
Punktów :   

Re: Off Top .

Carlaaa napisał:

oho, powodzenia ;d

el rozkręca wątek. dusza towarzystwa ;]

Też życzę powodzenia

http://imprezy-art.pl

Offline

 

#123 2014-03-29 22:11:38

Say

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 17

Re: Off Top .

Carlaaa napisał:

Ja tam nie wiem co robisz pod stołem, ale na pewno różne ciekawe rzeczy, znając Ciebie.

Że tak wtrącę

Pod stołem gdy byłam mała to na blacie od spodu malowałam różne obrazki, jak mama to zobaczyła to było oho ho!
Została ława na pamiątkę...

Offline

 

#124 2014-03-30 12:36:44

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Off Top .

Cudowna pamiątka xD Przynajmniej nie była zauważalna - ja jako brzdąc upodobałam sobie niebieską świecową kredkę, którą bazgrałam mamie po czarnych meblach

Kupiłam wczoraj rolkę do czyszczenia ubrań i dzięki temu mam dodatkową parę spodni, którą porzuciłam, bo denerwowałam się, że wszystko się do nich czepia.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#125 2014-04-01 13:08:29

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Off Top .

Cleo napisał:

Cudowna pamiątka xD Przynajmniej nie była zauważalna - ja jako brzdąc upodobałam sobie niebieską świecową kredkę, którą bazgrałam mamie po czarnych meblach

hahaha! ja byłam mniej delikatna... Bawiłam się w nauczycielkę, wzięłam długopis (z dość ostrą końcówką) i wyobrażałam sobie, ze taki barek od szafy (ciemnobrązowej) to tablica, więc... do końca swoich dni była porysowana przeze mnie >D taki mały diabełek kiedyś ze mnie był.

Cleo napisał:

Kupiłam wczoraj rolkę do czyszczenia ubrań i dzięki temu mam dodatkową parę spodni, którą porzuciłam, bo denerwowałam się, że wszystko się do nich czepia.

haha no widzisz, jeden taki wynalazek za parę złotych i ratuje spodnie Też mam, bardzo przydatna rzecz szczególnie, że mam sierściucha <3


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#126 2014-04-01 23:07:57

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Off Top .

Kate napisał:

Cleo napisał:

Kupiłam wczoraj rolkę do czyszczenia ubrań i dzięki temu mam dodatkową parę spodni, którą porzuciłam, bo denerwowałam się, że wszystko się do nich czepia.

haha no widzisz, jeden taki wynalazek za parę złotych i ratuje spodnie Też mam, bardzo przydatna rzecz szczególnie, że mam sierściucha <3

ja to nazywam "odsierściarz". i bez tego to bym z domu nie wyszła, bo kot jest częściowo białawy, włosy mam blond, a ubrania czarne... wszystko znać.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#127 2014-04-02 11:00:33

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Off Top .

Właśnie, właśnie! Ja kupiłam ze względu na fakt, iż mieszkam na kochanym Śląsku, gdzie kurz jest wszędzie.
P.S Na mojej rolce było napisane, że jest to - uwaga - OdświeRZacz


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#128 2014-04-02 19:21:41

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Off Top .

Cleo napisał:

P.S Na mojej rolce było napisane, że jest to - uwaga - OdświeRZacz

no popatrz, też majOM pomysł na nazwę ;d


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#129 2014-04-03 21:19:24

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Off Top .

Kate napisał:

Cleo napisał:

P.S Na mojej rolce było napisane, że jest to - uwaga - OdświeRZacz

no popatrz, też majOM pomysł na nazwę ;d

nie no, ma sens: od-świerz-acz, czyli urządzenie usuwające "świerz"-e. czymkolwiek by one nie były.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#130 2014-04-18 15:33:46

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Off Top .

ponieważ nie chciałam spamować w innym wątku to tutaj poruszę ten temat

Black Star napisał:

z mlekiem, byle sojowym, innej nie pijam.

apropos - właśnie rozważam zmianę mleka na sojowe. Duża jest różnica w smaku? Czy może jest nawet smaczniejsze? Bo o ile wiem, jest zdrowsze od zwykłego.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#131 2014-04-18 18:59:28

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Off Top .

jak dla mnie jest znacznie smaczniejsze - nie wiem jak to opisać, takie bardziej "aksamitne" - poza tym ja po zwykłym bardzo źle się czuję, więc sojowe jest jak wybawienie. ostatnio moja koleżanka próbując mojej kawy (a było to w coffee heaven, gdzie można sobie wybrać mleko zwykłe lub sojowe) też przekonała się do sojowego, więc chyba nawet dla kogoś, kto lubił mleko zwykłe, jest okej.

jedyny minus, to to, że zwykle karton mleka sojowego jest droższy niż mleka zwykłego.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#132 2014-04-18 19:50:43

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Off Top .

Black Star napisał:

jak dla mnie jest znacznie smaczniejsze - nie wiem jak to opisać, takie bardziej "aksamitne" - poza tym ja po zwykłym bardzo źle się czuję, więc sojowe jest jak wybawienie. ostatnio moja koleżanka próbując mojej kawy (a było to w coffee heaven, gdzie można sobie wybrać mleko zwykłe lub sojowe) też przekonała się do sojowego, więc chyba nawet dla kogoś, kto lubił mleko zwykłe, jest okej.

jedyny minus, to to, że zwykle karton mleka sojowego jest droższy niż mleka zwykłego.

no to mnie jeszcze bardziej zachęciłaś Ja od dziecka nie lubiłam pić samego mleka (zwykłego) i zawsze musiało być z czymś (płatki, kawa). A poza tym mam taki uraz z dzieciństwa, kiedy to babcia wmusiła we mnie całą szklankę mleka prosto od krowy. Było okropnie obrzydliwe... Więc następnym razem jak będę w sklepie to kupię sojowe. Może wreszcie nie będę miała takiego problemu czy nie wlałam za dużo mleka, bo wtedy je będę bardziej czuła.

A cena... No niestety, wszystkie produkty wege, eko mają swoją cenę. Ja już przywykłam, ale jeśli ma się możliwość to warto zapłacić troszkę więcej, a być z czegoś zadowolonym.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#133 2014-04-19 16:05:04

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Off Top .

Ja z kolei wolę krowie, jestem w stanie wypić go więcej niż sojowego, i do kawy jakoś mi lepiej pasuje, więc wszystko chyba od upodobań zależy.
Mleko sojowe nie jest złe, też jakiś czas je piłam. Jest też zdrowsze niż krowie, więc próbuj! Ja polecam mleko ryżowe i mleko migdałowe, są jeszcze pyszniejsze!

Offline

 

#134 2014-04-19 16:26:39

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Off Top .

Livvy napisał:

Ja polecam mleko ryżowe i mleko migdałowe, są jeszcze pyszniejsze!

zgadzam się,  dobre (jak dla mnie - każde roślinne jest dobre), też polecam. i, co ciekawe, w niektórych rossmanach jest spory wybór różnych smaków i w lepszej cenie niż w klasycznych sklepach z jedzeniem.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#135 2014-04-19 23:00:46

Say

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-29
Posty: 17

Re: Off Top .

Oj dziewczynki nieładnie! Mleko to samo zdrowie bez względu na to co piszą o tym w necie. Pamiętam jak u moich dziadków piło się mleczko prosto od krowy, jeszcze ciepłe spod wymion.
Pychota! Uwielbiam od dziecka mleko, dawniej na każde śniadanie robiłam sobie cokolwiek na mleku, czy zupę mleczną, czy kaszkę manną z soczkiem, czy cokolwiek.
Dawne pokolenia wychowały się praktycznie na chlebie i mleku i czy chorowali tak jak dziś ludzie chorują? A w życiu! Dziś chodzą takie chucherka, bladziutkie albo sztucznie opalone, tak
jakby ktoś je głodził a dostęp do żywności jest o wiele łatwiejszy niż kiedyś. Od święta jadło się kawałek mięsa a do pracy brało się kanapki z twarogiem własnej roboty i od własnej krowy albo
z jajkiem czy też z jaką konfiturą.  A dziś? Jak komuś powiedzieć, żeby wziął kanapkę z dżemem do pracy to puknąłby się w czoło a ja pukam się w czoło jak wcinają codziennie ten niezdrowy cholesterol.

Ostatnio edytowany przez Say (2014-04-19 23:01:51)

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora