Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2010-02-16 13:54:54

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Studia

To życzę już teraz powodzenia Z mojego uniwersytetu wiem, że na te wydziały przyjmują kilka osób (u mnie 8 na semestr) i jest cholernie ciężko. Naprawdę nie polecam. Wiem, że jest ok, kiedy pracujesz za dobre pieniądze i z pasją, ale u nas dla fotografów nie ma przyszłości. Bo te studia są drogie, ciągle trzeba mieć nowy sprzęt, a kiedy je kończysz to masz 2 drogi przed sobą: zostać fotografem na swoim osiedlu, albo jeździć po całym świecie w poszukiwaniu dobrych zdjęć i liczyć, że kiedyś się wybijesz. Nie mówię tego, żeby jakąś drogę Ci zamknąć, bo też kiedyś marzyłam o takich studiach, ale po prostu chcę ostrzec.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#47 2010-02-16 20:36:20

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Studia

Moja kolezanka tez marzy o fotografi..
Do tego trzeba miec smykałkę.
Dla mnie taka zabawa to nie to.. ja wole cos humanistycznego.;p


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#48 2010-02-17 00:48:37

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Studia

Cleo napisał:

To życzę już teraz powodzenia Z mojego uniwersytetu wiem, że na te wydziały przyjmują kilka osób (u mnie 8 na semestr) i jest cholernie ciężko. Naprawdę nie polecam. Wiem, że jest ok, kiedy pracujesz za dobre pieniądze i z pasją, ale u nas dla fotografów nie ma przyszłości. Bo te studia są drogie, ciągle trzeba mieć nowy sprzęt, a kiedy je kończysz to masz 2 drogi przed sobą: zostać fotografem na swoim osiedlu, albo jeździć po całym świecie w poszukiwaniu dobrych zdjęć i liczyć, że kiedyś się wybijesz. Nie mówię tego, żeby jakąś drogę Ci zamknąć, bo też kiedyś marzyłam o takich studiach, ale po prostu chcę ostrzec.

taaak, cały problem ze studiowaniem jest taki, żeby pogodzić swoją pasję i możliwość zarobku. też miałam (i nadal w sumie mam) podobne problemy.

no ale, zawsze można:
- studiować dwa kierunki (jeden dla przyjemności, drugi dla zarobku)
- studiować kierunek bardziej praktyczny i przydatny, ale nie rezygnować ze swojej pasji (np. w tym konkretnym przypadku można się zapisać na jakiś dodatkowy kurs fotografii i zajmować się tym pół-profesjonalnie)

^_^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#49 2010-02-17 16:13:12

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Studia

Znam te wszystkie minusy i wady ale pomimo to będę starała dostać się na ten wydział
Życie nie jest takie proste i trzeba się namęczyć, zeby coś w nim osiągnąć.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#50 2010-10-22 23:25:27

Sven

Użytkownik

1014101
Skąd: Miałem przeprowadzkę xD
Zarejestrowany: 2006-07-24
Posty: 79
Punktów :   

Re: Studia

Ja dopiero teraz zacząłem studia, kierunek: europeistyka(wiem, będą pytania: A z czym to się pije voodkę?XD). Po tym, jak zrobię licencjat i zacznę magisterkę, to albo pójdę na filologię angielską, bądź będę pracował jako dziennikarz, lub nawet teraz spróbuję czy coś, poszukać jakiegoś stażu w gazecie.


"[...]I don’t know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve.[...]"
Bilbo Baggins, "A Long-expected Party", Lord of The Rings: The Fellowship of The Ring, John Ronald Reul Tolkien

Offline

 

#51 2011-04-28 21:05:34

Gally

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Studia

Gally studiuje Ochronę Środowiska na Uniwersytecie Technologicznym, więc będzie inżynierem.
Ten inżynier jest o tyle ważny, że zamiast pustego klepania teorii  od święta, mam w diabły różnych zajęć i dowiaduję się zdumiewających rzeczy - i generalnie życia nie mam, już się zastanawiałam, czy z rocznikiem nie przenieść się na stałe do gmachu uczelni, bo pierwsi wchodzimy i ostatni wychodzimy codziennie.

Offline

 

#52 2011-09-27 19:24:19

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Studia

Tak samo jak Seba, będę studiować europeistykę, jednakże zaocznie, bo z powodu pogromu matematycznego nie zdołano nazbierać grupy dziennej


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#53 2011-09-28 09:41:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Studia

Cleo napisał:

Tak samo jak Seba, będę studiować europeistykę, jednakże zaocznie, bo z powodu pogromu matematycznego nie zdołano nazbierać grupy dziennej

powodzenia Cleo gdzie?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#54 2011-09-28 09:52:29

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Studia

Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania w Katowicach


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#55 2013-04-28 21:51:08

myrelono

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: Studia

Livvy napisał:

Ja bym chciala studiowac:
-weterynaria (Ale chyba nic z tego, nie dalabym rady)
- medycyne (to juz chyba bardziej prawdopodobne ^^ )
- psychologie (kiedys mowilam, ze zostane psycholozka ^^ )
- historie (jak ja to kocham ^^ )
- prawo (bede sedzia ^^)

Gratuluję i trzymam kciuki by udało Ci się wybrać najlepsze

http://www.noclegi.karpacz.pl

Offline

 

#56 2013-04-28 22:37:36

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Studia

myrelono napisał:

Livvy napisał:

Ja bym chciala studiowac:
-weterynaria (Ale chyba nic z tego, nie dalabym rady)
- medycyne (to juz chyba bardziej prawdopodobne ^^ )
- psychologie (kiedys mowilam, ze zostane psycholozka ^^ )
- historie (jak ja to kocham ^^ )
- prawo (bede sedzia ^^)

Gratuluję i trzymam kciuki by udało Ci się wybrać najlepsze

http://www.noclegi.karpacz.pl

ja wiem, że chcesz reklamować jakieś strony, ale jak już piszesz jakiś komentarz to pisz z sensem. A tutaj odpowiadasz na pierwszy lepszy, który pochodzi z 2006 roku.

Ja planuję iść na studia o kierunku turystyka i rekreacja. Czyli kontynuuję naukę


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#57 2013-04-29 16:14:07

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Studia

Kate napisał:

myrelono napisał:

Livvy napisał:

Ja bym chciala studiowac:
-weterynaria (Ale chyba nic z tego, nie dalabym rady)
- medycyne (to juz chyba bardziej prawdopodobne ^^ )
- psychologie (kiedys mowilam, ze zostane psycholozka ^^ )
- historie (jak ja to kocham ^^ )
- prawo (bede sedzia ^^)

Gratuluję i trzymam kciuki by udało Ci się wybrać najlepsze

http://www.noclegi.karpacz.pl

ja wiem, że chcesz reklamować jakieś strony, ale jak już piszesz jakiś komentarz to pisz z sensem. A tutaj odpowiadasz na pierwszy lepszy, który pochodzi z 2006 roku.

zaraz zrobię porządek z tym całym syfem spamowym - nie mogłam wcześniej, bo czekałam aż wrócę do domu i dorwę się na dłużej do jakiegoś komputera.

Kate napisał:

Ja planuję iść na studia o kierunku turystyka i rekreacja. Czyli kontynuuję naukę

czyli nadal pasjonuje Cię podróżowanie?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#58 2014-03-16 23:30:45

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Studia

Black Star napisał:

Kate napisał:

Ja planuję iść na studia o kierunku turystyka i rekreacja. Czyli kontynuuję naukę

czyli nadal pasjonuje Cię podróżowanie?

tak! jak najbardziej iii w przyszłości chciałabym założyć biuro podróży typu agent turystyczny (jak np. travelplanet.pl)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#59 2014-07-04 17:36:55

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Studia

Kochane, właściwie to skończyłam studia. Została mi obrona na wrzesień. Nie z mojej winy. Po prostu mnóstwo osób zapisało się na lipiec i nie zdążyłam.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#60 2014-07-06 10:16:05

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Studia

Cleo napisał:

Kochane, właściwie to skończyłam studia. Została mi obrona na wrzesień. Nie z mojej winy. Po prostu mnóstwo osób zapisało się na lipiec i nie zdążyłam.

Brawo! W końcu ten koniec Obrona we wrześniu - no trudno, nic nie zrobisz. Teraz możemy korzystać z pięknej pogody
Ja też już po, wszystko się ładnie udało. Miałam niestety jedną poprawkę, ale że był to termin zerowy, to dwa tygodnie później poprawiłam i jest jako termin pierwszy Ogólnie jestem zadowolona Dzisiaj obudziłam się i myślałam, że na coś przespałam (ostatnio ciągle nastawiałam budzik, bo gdzieś musiałam się szykować - w godz. 4-5), zerknęłam na telefon i przypomniałam sobie, że w końcu mam beztroski dzień wolny Miłe uczucie!


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora