Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2009-12-27 13:05:03

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Sylwester

Nie wiedziałam, gdzie to umieścić, więc wcisnęłam tutaj.
Macie już jakieś plany dotyczące Sylwestra? Spędzacie go w domu, czy gdzieś wychodzicie? I ogólnie: co sądzicie o tym dniu?

Ja uwielbiam Sylwestra, ale mam do tego jeden warunek: muszę go spędzić tak, jak chcę. W tym roku spotykam się u mnie w domu z trzema kumpelami, podobnie jak w zeszłym. Zmiana polega na różnorodności w muzyce, mamy duży wybór płyt, w przeciwieństwie do ostatniego razu, kiedy to od godziny 21 do 4 słuchałyśmy w kółko jednej płyty Green Day'a. Mi tam się podobało... [i płyta i sylwester] :>
Na pewno będzie fajnie. Zawsze jest fajnie, z tego co pamiętam xD


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#2 2009-12-27 14:07:26

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Sylwester

Ja idę do mojej przyjaciółki i jej siostry. Co roku oglądamy filmy i jemy ^^
Później ja idę do rodziców (piętro wyżej) i razem idziemy puszczać fajerwerki ... no a potem wracam  ;]


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#3 2009-12-27 15:40:01

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Sylwester

Ja jeszcze nie wiem Miałam jechać do koleżanki na drugi koniec miasta, ale ze względu na towarzystwo zrezygnowałam. Czekam jeszcze na telefon od innej koleżanki, która mówiła, że może coś zorganizuje, jak nie zrobię sobie samotny seans filmowy w domu.

Jak byłam młodsza Sylwester był dla mnie jedynym dniem, w którym nie musiałam iść spać o wyznaczonej porze, dlatego robiłam wszystko żeby nie zasnąć.
Nienawidzę fajerwerków od momentu kiedy dwa lata temu prawie oderwało mi nogę i w ogóle zbyt wielkie natężenie dźwięku jak na moje uszy. Wole oglądać z daleka.

Offline

 

#4 2009-12-28 08:32:13

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Sylwester

Robię sylwestra w swoim domu z super ludźmi z innego forum ^^


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2009-12-28 13:05:26

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Sylwester

Ja na Sylwestra wybieram się do przyjaciółek, będzie nas piątka.
Będziemy jeść i oglądać filmy

Ale tak wgl to czasem dziwi mnie to z czego ludzie tak strasznie się cieszą w Sylwestra? Z tego ze są o rok starsi? Być może. Dla mnie Sylwester to tylko okazja do dobrej imprezki


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#6 2009-12-28 22:20:26

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Sylwester

Jeżeli koleżance uda się wygonić rodziców z domu, to może jednak uda się coś zorganizować

W Łodzi już jest wybudowana wieeeelka scena. Na szczęście dzieli ją spora odległość od mojego miejsca zamieszkania. Nie wiem dlaczego, ale niebezpiecznie czuje się spędzając Sylwestra na dworze.

Offline

 

#7 2009-12-28 22:43:08

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Sylwester

mart991 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale niebezpiecznie czuje się spędzając Sylwestra na dworze.

też tak mam. Ja się boję petard, bo kiedyś pare razy obok mnie tak przeleciały i mam uraz ;/. Jeśli stoję w bezpiecznym miejscu, z którego mogę podziwiać petardy, to jest ok.
Sylwka spędzam albo w domu, albo u koleżanki. To się jeszcze okaże:)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#8 2009-12-29 11:36:30

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Sylwester

Mart991 czemu ja jeszcze nie wiedziałam tego, ze ty też mieszkasz w Łodzi, co?

Dziewczyny, możemy podac sobie ręce bo ja też boje się spędząć Sylwestra na dworze... Huk petard poprostu mnie przeraża! I na takich duzych imprezach można zostać oblany szampanem Raz tego doświadczyłam i dziękuje bardzo za takie coś.

Ostatnio edytowany przez AlexSandra (2009-12-29 11:37:04)


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#9 2009-12-29 13:09:42

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Sylwester

<podaje rękę>
a wiecie, ja rok temu w sylwestra nie napiłam się szampana gdy wybiła północ i 2009rok był naprawdę udany:) oprócz jednego zdarzenia, ale dla niej to dobrze


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#10 2009-12-29 14:48:54

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Sylwester

AlexSandra napisał:

Mart991 czemu ja jeszcze nie wiedziałam tego, ze ty też mieszkasz w Łodzi, co?

Bo rzadko się tym chwalę Miło wiedzieć, że i ty mieszkasz w Łodzi

<też podaje rękę>
A swoją drogą, mimo że rok 2009 mogę zaliczyć do w miarę udanych, mam nadzieję że 2010 będzie jeszcze lepszy

Offline

 

#11 2009-12-29 17:33:44

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Sylwester

Oj tak! Ojej, to już tylko dwa dni... :O (a ja nie mam jeszcze planówxD)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#12 2009-12-29 19:01:02

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Sylwester

Na początku się paliłam, by spędzić sylwestra tylko z moim przyjacielem. Niestety, okazało sięjednak że nie może, bo rodzice zabierają go do Manufaktury. Biedak, powiedział że nawet nie chce takiego sylwestra. xD
ostatecznie bliska koleżanka chce mnie zaciągnąć na imprezę do kolesia, który tydzień przed świętami doszedł do naszej szkoły, ale innej klasy. A ja nie chcę, bo się go boję, bo jest taki hmm "dziki". Ale wyboru chyba nie bedę miała, bo innych propozycji nie dostałam. Jutro go poznam, po południu.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#13 2009-12-29 19:28:32

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Sylwester

Właśnie dostałam zaproszenie od koleżanki, żebym poszła z nią na imprezę do jakiejś koleżanki której nie znam. Nie wiem czy się w to pakować, dziwnie będę się czuła w obcym towarzystwie

Offline

 

#14 2009-12-30 01:11:24

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Sylwester

hm, zwykle w sylwestra spotykam sie ze znajomymi i gdzies idziemy (czasem na rynek, czasem do pubu), albo po prostu zatrzymujemy sie u kogos w domu i robimy kameralna imprezeke. ale w tym roku, biorac pod uwage moje samopoczucie, zapewne bede siedziec w domu. eh.

AlexSandra napisał:

Ale tak wgl to czasem dziwi mnie to z czego ludzie tak strasznie się cieszą w Sylwestra? Z tego ze są o rok starsi? Być może. Dla mnie Sylwester to tylko okazja do dobrej imprezki

zgadzam sie dla mnie, pewnie dlatego ze normalnie siedze do pozna, sylwester nie jest zadnym wyjatkowym dniem.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#15 2009-12-31 11:00:12

 agussia_1998

Użytkownik

9049024
Call me!
Skąd: Przerośl
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 234
WWW

Re: Sylwester

Ja spędzam Sylwka z rodzinką Mój tata ma akurat urodzinywięc nie ma o czym mówic ;D


http://i47.tinypic.com/2ltqc20.png

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora