Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2009-07-01 19:22:42

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Kolczyki ;)

Tak mnie zastanawia, czy lubicie nosić kolczyki? I jakie, długie, krótkie, okrągłe, w różnych kształtach i kolorach? ;> Czy nosicie kolczyki w jakiś nie typowych miejscach? Pytam tu o język, brwi, wargi, pępek? ;>

Ja uwielbiam kolczyki, bez kolczyków czuję się tak jakoś łyso -_- Zawsze muszę jakieś mieć w uszach, preferuję długie i srebrne, bo złoto w ogóle mi się nie podoba Kiedyś miałam kolczyk w pępku, ale mi dziurka zarosła i w sumie się cieszę


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#2 2009-07-01 19:56:39

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Kolczyki ;)

Mam 25 par - to już mówi samo za siebie Uwielbiam wiszące, ale bez przesady. Nienawidzę zbyt dużych, bo ucho nie ma sięgać do ramienia. Preferuję srebrne (nawet dostałam od BS śliczne z bursztynami) i plastikowe - ze względu na cenę i dostępność Zgroza, gdybym wyszła bez kolczyków, źle się czuję. Chciałam kiedyś mieć w pępku, ale Przemek, Dominik, mój padre, mój były i przypadek kuzynki oraz opowieści koleżanki mnie w zupełności odstraszyły.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2009-07-01 19:59:29

lady_karamel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 4

Re: Kolczyki ;)

Hej xd
Ja też lubię nosić kolczyki : )
Preferuję srebrne ^ ^
Czasami noszę też sztuczną biżuterię (np.duże koła).
Nie mam kolczyka w "nietypowym miejcu" i nie mam zamiaru mieć. ; /
Pozdrawiam ;**

Offline

 

#4 2009-07-01 20:17:25

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Kolczyki ;)

Ja ogólnie nie przepadam za kolczykami, więc jak noszę, co się żadko zdarza, to są plastikowe, do połowy szyi. Myślę, że w ogóle bym unikała tego typu biżuterii, gdyby nie to że czuję się w niej pewniej ;p


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#5 2009-07-01 21:47:15

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Kolczyki ;)

Ja też bardzo lubię nosić kolczyki. Nie wiem ile mam par, nie liczyłam. Ale najbardziej lubię krótkie i takie półdługie. Kolorowe. I tylko z prawdziwego srebra lub złota, bo inaczej uszy ropieją. Wcześniej nosiłam je prawie codziennie, dziś niestety rzadko, bo w uszach ciągle zbiera się ropa, niewiem dlaczego. Chyba będę musiała znowu pójść do kosmetyczki  i kupić lecznicze.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#6 2009-07-02 09:14:58

marfia01

Użytkownik

4201901
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 147

Re: Kolczyki ;)

Uwielbiam kolczyki! Par mam dużo, ale też nie liczyłam Preferuje raczej długie, takie skuwki to źle wyglądają na mnie.


dream as if you'll live forever
live as if you'll die tomorrow

Offline

 

#7 2009-07-02 16:53:30

Kociak1312

Użytkownik

907938
Zarejestrowany: 2009-07-01
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Kolczyki ;)

Ja też mam całe pudełko kolczyków, kocham albo duże, albo długie, musi być je widać, mam 3 dziurki w jednym uchu, chciałabym miec kolczyk w innym miejscu, ale narazie mogę o tym zapomnieć

Offline

 

#8 2009-07-02 20:29:37

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Kolczyki ;)

Ja najbardziej lubię koła (najlepiej srebrne) i bez przesadnych rozmiarów. Nie przepadam za kolczykami na zatyczki bo mam wrażenie że zaraz mi spadną. Nie ruszam się bez kolczyków, ale też chcę czuć się w nich swobodnie. Nie mam kolczyków w żadnym nietypowym miejscu i jakoś mnie do tego nie ciągnie

Offline

 

#9 2009-07-13 14:04:56

ILikeYouToo

Użytkownik

586160
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 39

Re: Kolczyki ;)

Najbardziej lubię wkrętki- bo są wygodne, koła- bo czasem lubię założyć coś hmm.. bardziej dziewczęcego? No w każdym razie wiadomo o co chodzi. Niestety teraz nie noszę kolczyków. Mam dwie dziurki w prawym uchu, tyle że jedna mi zarosła i za kilka dni idę do kosmetyczki przebić ją znowu, ale coś czuję że będzie bolało . Podobają mi się kolczyki w uchu w chrząstce . Zrobię sobie, tylko że jak będzie zima. Łatwiej będzie mi ukryc przed mamą xD .


>>>MówMiKotku<<<

Offline

 

#10 2009-07-13 14:37:44

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Kolczyki ;)

E tam, nie powinno boleć Wiem, bo wyciągnęłam na parę miesięcy i jak poszłam ponownie, to było ok


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#11 2009-07-26 12:56:21

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Kolczyki ;)

Ja sie odzwyczailam od kolczykow, bo u nas w gim nie mozna bylo nosic, ale chyba teraz znowu zaczne xD
Mam glownie dlugie (czarne, niebieskie, czerwone, biale, brazowe i jeszcze jakies, ktorych koloru opisac chyba nie umiem xD) i jedne male, czerwone (od kolezanki, bo sie rozpiszczalam, ze sa ''takie Reishinowe''). Kolczyki sa fajne, o ile nie sa za ciezkie xD

Offline

 

#12 2009-08-12 16:06:25

liljojo

Użytkownik

3235162
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-08-12
Posty: 1

Re: Kolczyki ;)

Ja osobiście nosze wszystkie oprócz złotych to mi się kojarzy z małymi dziewczynkami , które dopiero co przebiły sobie uszy. xD
Zamierzam sobie zrobić kolczyka w wardze po lewej stronie ..żadnych kółek tylko kropki.;P
Chociaż przyznam trochę się boję.


' I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką... '

Offline

 

#13 2009-08-13 20:25:33

ILikeYouToo

Użytkownik

586160
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 39

Re: Kolczyki ;)

Hmm.. mi się w wardze kolczyki bardzo podobają, ale osobiście bym chyba takiego mieć nie chciała . wydaje mi się że przy robieniu kolczyka powinno sie tez zwrocic uwage na jego wady a nie tylko ze bedzie fajnie wygladał ;p. bo troche dziwnie.. jak z tym jesc i wogole? ;D


>>>MówMiKotku<<<

Offline

 

#14 2009-09-23 10:07:02

meow

Użytkownik

11721047
Zarejestrowany: 2009-05-03
Posty: 67
Punktów :   
WWW

Re: Kolczyki ;)

Teoretycznie mam bodajże cztery dziurki w uszach, z tym że kolczyki bywają w nich dość rzadko. Zazwyczaj po prostu zapominam xD.
Ja bym chciała takie dwie kuleczki przy uchu, fachowej nazwy nie znam ale wygląda to cudnie *___*.

Offline

 

#15 2009-09-23 22:01:44

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Kolczyki ;)

Nawet nie mam przebitych uszu. xDD Planuję przebić, ale jak na razie czasu ani pieniędzy nie mam. Miałam w pierwszej klasie podstawówki, ale mi się zarosły i mam z tym przykre wspomnienia. jeżeli już przebiję, marzą mi się takie z kostkami do gier planszowych, są po prostu baajeczne. I tanie.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora