Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2009-04-16 19:38:56

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Włosy

Tak jak w ''zalążku'' Naszych fotek, rozmowa o włosach. Jakich kosmetyków do włosów używacie? Może stosujecie jakieś ''babcine'' płukanki? Nie, nie śmieję się, bo są momentami bardzo skuteczne ^^ Piszcie ^^


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2 2009-04-16 20:50:20

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

No to ja będę pierwsza (achh xD) .
A więc xD.
Ja używam i polecam szampony Elseve. Mam cienke, słabe, łamliwe i wypadające włosy, a ten szampon i jego odżywka naprawdę pomagają. Może nie zdziałały cudów (bo żaden taki nie jest), ale stały się lepsze. Fryzjerka poleciła mi też taką odżywkę-papkę. Kupuje się ja w aptece i kosztuje chyba 24zł, albo coś koło tego. Ta odżywka nazywa się chyba Wax, podobno naprawdę jest świetny. Efektu dopiero po miesiącu, ale dla włosów można się troszkę wysilić, nie? xD. Ja jeszcze nie używałam, ale jak zacznę to Wam powiem:D. Za to przed sekundką czytałam komentarze na jakiejś stronie na temat tej odżywki, wszyscy się chwalą.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2009-04-16 20:57:06

Zurawinka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Włosy

Moje włosy są biedne, bo bardzo rzadko się zdarza, że wychodzę z domu bez użycia lakieru, żelu, gumy itd.
Jeśli chodzi o gumy i pasty do stawiania to polecam kosmetyki Joanny. Są świetne, zwłaszcza dla krótkich włosów. Hm.. nie chcę mi się iść do łazienki i sprawdzić jakiego szamponu używam (słaba pamięć). Wiem, że jest to coś z firmy Nivea... ładnie pachnie haha


___________________________________________________________
'I am not the King. Jesus Christ is the King. I`m just an entertainer.' Elvis Presley <3

Offline

 

#4 2009-04-20 19:48:24

marfia01

Użytkownik

4201901
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 147

Re: Włosy

Zurawinka, a długie masz włoski?
Ja nie mogę używać żeli czy gum, bo moje włosy wyglądają jakby były tłuste. Wyłącznie wosk w małych ilościach.

Moje włosy niestety też są biedne, bo grzywkę codziennie rano prostuję. No cóż, jak się wykręca na wszystkie strony, to co ja poradzę?

Moje końcówki są rozdwojona (miejscami nawet i roztrojone...) i dłuuugie.

Nie wiem co mogę z nimi zrobić (jak je czesać). Przeważnie mam taką ciasną gulę na głowie (zawijam włosy jak do koka i związuję gumką) albo wiszą sobie rozpuszczone, ale ostatnio wyglądają tak źle (przez te końcówki)

Co mam z nimi zrobić???


dream as if you'll live forever
live as if you'll die tomorrow

Offline

 

#5 2009-04-20 20:52:12

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Włosy

Też miałam problem z rozdwajającymi się (i roztrajającymi) końcówkami, poszłam do fryzjera na podcięcie i 10 cm włosów poszło.
Miałam pocieniowane, a teraz wszystko odrosło i mnie denerwuje. Chciałabym wyrównać, ale stopniowo, bo tak musieliby mi wyrównać do odrośniętej grzywki, a ja koszmarnie wyglądam w krótkich włosach.
Żadnej chemii ani prostownic itp. nie używam. Czasami ewentualnie jedwab do włosów (nazwy nie pamiętam, a opakowania aktualnie nie posiadam) gdy się elektryzują.

Offline

 

#6 2009-04-23 12:52:48

Zurawinka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Włosy

marfia01 napisał:

Zurawinka, a długie masz włoski?
Ja nie mogę używać żeli czy gum, bo moje włosy wyglądają jakby były tłuste. Wyłącznie wosk w małych ilościach.

Krótkie, nawet bardzo. Kilka miesięcy temu zrobiłam sobie fryzurkę na tzw. chłopczyce. Teraz zgrzytam zębami i zapuszczam ;D


___________________________________________________________
'I am not the King. Jesus Christ is the King. I`m just an entertainer.' Elvis Presley <3

Offline

 

#7 2009-04-23 14:21:34

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

a ładnie Ci w chłopięcych? Ale Ty to masz pewnie grube włosy. Bo ja mam cienkie i w moim przypadku wyglądałabym strasznie.
Prostuję je codziennie. Muszę. Końcówki podkręcają się we wszystkie strony, a u góry gładkie. Więc muszę, innego wyjścia nie ma.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#8 2009-04-23 20:58:06

Zurawinka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-15
Posty: 26
Punktów :   

Re: Włosy

No troszeczkę gęste są xD Osobiście dobrze czuję się w krótkich fryzurkach, ale z długimi jest mnie roboty.
Znam ten ból! Jak miałam bardzo krótkie to nie było problemu, teraz zapuszczam i tył mam tak do połowy szyi i jak nie wyprostuje to się końcówki zawijają ;/. A co do rzadkich włosów to moja ciocia ma cienkie i bardzo ładnie wygląda w krótkich włosach : )


___________________________________________________________
'I am not the King. Jesus Christ is the King. I`m just an entertainer.' Elvis Presley <3

Offline

 

#9 2009-04-24 13:18:22

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

tak? oo .
ale ja się bojęxDD


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#10 2009-04-25 10:46:11

tancereczka14

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-04-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Włosy

Hej .
Mam problem
Moje włosy zaczęły strasznie wyypadać;/
Codziennie prostuję grzywkę i codziennie kiedyś prostowałam całe włosy :O
Teraz już tego nie robię codziennie ale czasem tak.
Co mam zrobić żeby przestały wypadać ?
Bo za chwilę już wogóle nie bede miała włosów na głowie ..
długość to tak gdzieś po ramiona moze dłuższe
P O M O C Y ! xd

Offline

 

#11 2009-04-25 11:37:01

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

ja mam to samo. teraz właśnie jakoś ludzie narzekają na wypadające włosy, być może to przesilenie.
w każdym razie idź może poradź się lekarza. Ja tak zrobię. Lekarz wie najlepiej co przepisać.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#12 2009-04-25 13:15:39

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Włosy

Też mam ten problem. Moje włosy są wszędzie.
Może i by przestały wypadać gdybym je trochę ścięła, bo wtedy się regenerują, ale jak już pisałam wcześniej nie wyglądam dobrze w krótkich włosach

Offline

 

#13 2009-04-25 19:42:03

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

Ścięcie nie da da takiej poprawy. Najlepiej iść do lekarza. Ja się zapiszę w tym tygodniu.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#14 2009-04-26 14:04:11

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Włosy

Kupcie sobie Centrum, super zestaw witamin, postawił mnie po tygodniu na nogi z kompletnego wycieńczenia


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#15 2009-04-26 17:37:56

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Włosy

Ooo. Spróbuję. A chyba nawet mam


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora