Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2009-10-18 08:39:56

Suri

Użytkownik

8179671
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 31
Punktów :   

Re: Rodzeństwo

A ja nie mam rodzeństwa :c  Ale chciałabym mieć. No bo samemu jest trochę nudno i smutno. No i nikt nie jest po twojej stronie w kłótni z rodzicami. Moja koleżanka ma siostrę i zawsze jej bardzo zazdrościłam, bo te dwie zawsze się popierały, a nawet jak się kłóciły to było wesoło. Ale z biegiem lat zaczynam zauważać zalety bycia jedynaczką (laptop, aparat, pokój, wyjazd na koncert xD)

Offline

 

#47 2009-10-18 10:36:20

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Rodzeństwo

jak ma się dobrą przyjaciółkę to się wszystko wyrównuje ^^

Ostatnio edytowany przez MiKa (2009-10-18 10:36:43)


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#48 2009-10-19 15:52:56

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Rodzeństwo

Ja mam brata...Ehem Ehem... Starszego..! Serio czasem jest to straszne...^^ Wiem, że mnie kocha, ale potrafi być wkurzający... Tego mi nie wolno z tym nie mogę się zadawać.. Czasem marzę o tym jakby to było jakbym nie miała brata...Doszłam do wniosku, że potwornie nudno...Choć nie zawsze jesteśmy dla siebie mili..Nie wyobrażam sobie tego aby go nie mieć. Być taką rozpieszczaną..Choć i tak jestem rozpieszczana, ale zawsze sie dziele z moim bratem a to słodyczami a to mu kase pożyczam... Wiem, że w trudnych chwilach mogę na niego liczyć.
Raz miałam taka sytuację, że chłopka mnie rzucił a mój brat i tak za nim nie przepadał. Byłam roztrzęsiona.Płakałam ale gdy tylko usłyszałam mojego brata otarłam łzy i przestałam płakać. Przyszedł ze swoja dziewczyną i odpalił telewizor.. On wyszedł a ja rozmawiałam z jego dziewczyną <Stała się moja starszą ,,siostrą"> Powiedziałam co sie wydarzyło. Wszedł mój brat i usiadł na łóżku.Nastała niezręczna chwila ciszy a ja patrzałam się po pokoju i wpatrywałam się w niego zapłakanymi oczami. W końcu oni poszli. A ja dalej płakałam.Następnego dnia rozmawiałam z jego dziewczyna i powiedziała, że Łukasz pytał się co się stało bo patrzałam na niego tak jakbym chciała mu coś powiedzieć.
Choć nie zawsze jest między nami dobrze on odczuwa kiedy mnie coś trapi i kiedy jest coś u mnie nie tak!...
Gdybym nie miała niego nie miałabym tak jakby drugiej połowy siebie..
Dobrze, że jest...


Na dnie serca Ty! A wraz z tobą cały mój świat..!


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#49 2010-01-02 16:59:56

 Anique

Użytkownik

3623301
Call me!
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Rodzeństwo

Ja mam brata starszego... 16 lat skończy w maju... i Jest straszny O.o cały czas mnie przezywa i skłania innych do tego, a najgorsze to, ze nikt mu uwagi nie zwróci, bo On zawsze jest ten dobry... leje mnie to zawsze na mnie, ze ja zaczelam ahh ale juz przywykłam do tego

Offline

 

#50 2010-01-02 20:49:03

Fear

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-08
Posty: 26
Punktów :   

Re: Rodzeństwo

ja mam dwie starsze siostry xD
jedna jest już na studiach więc rzadko jest w domu.
strasznie się z nimi kłócę .
czasami to po prostu wojnaaa !


Jak mogę udawać, ze nic nie widzę
Co Ty ukrywasz tak nie ostrożnie?

Offline

 

#51 2010-01-24 16:20:18

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Rodzeństwo

ja mam starszego brata..;d
ostatnio sie pokłociliśmy ale wyciągnęłam rękę na zgode..


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#52 2010-01-25 07:25:46

 hoshi-chan

Użytkownik

status ;*
1232162
Call me!
Skąd: ;*
Zarejestrowany: 2010-01-01
Posty: 44
Punktów :   
WWW

Re: Rodzeństwo

Ja mam młodszą siostrę ( tak, tę co mi popisała bluzkę) ma 15 lat. Ogólenie rzecz biorąc jest spoko, poza tymi wyjątkami kiedy jej odbija. Mimo iż jest młodsza zachowuje sie jakby była starsza. Mówi do mnie np. Młoda. Zazwyczaj mi ustępuje i nawet z wyglądu wydaje się starsza: jest ode mnie większa.
Czasem ją kocham ( no dobra, zawsze) ale na codzień jest okropnie wnerwiająca. Najbardziej drażni mnie w niej to, że nie ma szacunku dla dorosłych. Jest okropnie pyskata.


Wszyscy ją widzą, ale nikt jej nie zna/ Krzyczy w swoją poduszkę błagając o lepsze jutro.
Nienawidzi tego/ Ale podejmuje się tego.
Uważaj na tą dziewczynę/ Pewnego dnia może zmienić świat.

Offline

 

#53 2010-01-25 13:16:44

 Anais

Użytkownik

Skąd: Ruga Śl.
Zarejestrowany: 2010-01-10
Posty: 16
Punktów :   

Re: Rodzeństwo

Niezła siostrzyczka Hosh. Wielu narzeka na rodzeństwo, czy to starsze, czy też młodsze. To nieuniknione ale jest przynajmniej ciekawie. Ja tam mam młodszego brata. W tym roku skończy 18 lat i życie z nim pod jednym dachem jest czasami naprawdę uciążliwe. Gdy byliśmy młodsi, nie raz, nie dwa praliśmy się niemiłosiernie. Teraz jest to niemożliwe, z tego względu, że nie mam z nim żadnych szans. Chłop jak dom, jedno popchnięcie i leże jak długa na ziemi xD Są też dobre strony. Jako jedyny facet w domu, ma najwięcej obowiązków i zawsze można liczyć na jego pomoc w razie kłopotów. A to coś podniesie, a to zaniesie.
Czasem mam mu ochotę przyrżnąć ale to i tak by nic nie dało. Choć jestem starsza, nigdy mnie nie słucha i uważa, że wszystko co robię to źle Jakoś z nim wytrzymuja ale nie zawsze jest łatwo. Nasze kłótnie są ostre ale i szybko się godzimy. Nawet ciesza się że mam brata ^^


___________

W życiu piękne są tylko chwile

Offline

 

#54 2010-02-21 19:15:24

 ada1197

Użytkownik

12880928
Zarejestrowany: 2010-02-21
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Rodzeństwo

Ja mam trójkę
Kaśka, moja jedyna siostra, ma 26 lat, jest inżynierem, ma męża i dwóch synów. Wyjechała za pracą do Libii. Mój straszy brat, Maciek jest prawnikiem. Ma 28 lat,  żonę i dwie córeczki. A młodszy brat, ma 22 lata, jest pielęgniarzem oraz studiuje na studiach magisterskich.


______________________________
"Kiedy ktoś Cię opuści, poza tym, że tęsknisz, poza tym, że rozpada się cały ten mały świat, który razem stworzyliście, i że wszystko co widzisz albo robisz przypomina Ci o tej osobie, najgorsza jest myśl, że była to próba jakości i teraz wszystkie części, z których się składasz, noszą stempel ODRZUT przystawiony przez kogoś, kogo kochasz"

Offline

 

#55 2010-03-01 18:26:48

 agussia_1998

Użytkownik

9049024
Call me!
Skąd: Przerośl
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 234
WWW

Re: Rodzeństwo

Tak... Te małe i kochane zarówno jak te wielkie i wkurzające. Tu napiszcie o swoim rodzeństwie. Ja niestety go nie mam Choć bardzo bym chciała, ale moi rodzice są już za starzy na dzieci... No to piszcie tu o rodzeństwie:
- Imię
- Wiek
- Charakter
- Co lub
- Czego nie lubi
- Zainteresowania
- Twoje relacje z nim/nią


http://i47.tinypic.com/2ltqc20.png

Offline

 

#56 2010-03-01 19:01:59

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Rodzeństwo

-Łukasz
-27
-Wkurzający,troskliwy, wredny, jędzowaty i wiele innych cech których nie powinien posiadać <o właśnie wrócił do domu>
- Ech? Swoich kumpli.. I muzyke.. A także Tekena 5
-A bo ja wiem? Nie zadaję się z nim.. Ale nie lubi mnie.
-Hmm... Oj nie wiem.. Ale chyba samochody
-Są rózne.. Ale zazwyczaj sie kłócimy i nic innego.. Nie lubie go.. Taka jest prawda.. Chce mna rządzić na co mu nie pozwalam.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#57 2010-03-01 19:16:28

Dera

Użytkownik

6969388
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 103
Punktów :   
WWW

Re: Rodzeństwo

-Ola
-Skończy 20 w lipcu
-Kochana, przyjacielska, troskliwa, czasami wkurzająca, uczuciowa
-Lubi herbatę, spanie, spacery
-Wnerwiających ludzi którzy uważają że mają okropne życie mimo, że nie wiedzą co to naprawdę znaczy oraz szkoły.
-Interesuje się mangą, anime, Francją i czytaniem
-Kiedyś jak byłam młodsza bardzo się kłóciłyśmy, ale już od dawna jesteśmy ze sobą zgodne i nie wyobrażamy sobie życia bez siebie...
Zawsze się wysłuchamy i wesprzemy. Już na szczęście się nie kłócimy
(Nie mieszkamy ze sobą, bo ona mieszka z dziadkiem więc bardzo za sobą tęsknimy)

Ostatnio edytowany przez Dera (2010-03-01 19:17:27)


Since the moment I spotted you
Like walking around with little wings on my shoes
My stomach's filled with the butterflies...and it's alright

Offline

 

#58 2010-03-04 16:28:13

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Rodzeństwo

A bo ja wiem? Nie zadaję się z nim.. Ale nie lubi mnie

Ale zazwyczaj sie kłócimy i nic innego.. Nie lubie go.. Taka jest prawda..

Ej, to jest przerażające...
Nie lubić rodzeństwa? Nie zadawać się z nim? Jak dla mnie to to jest porażka rodziców... Rodzeństwo powinno się kochać! Kiedyś rodziców zabraknie. Wiesz kto Ci zostanie! Brat! Rodzeństwo to świetna rzecz. Powinnaś to docenić. Wszyscy mamy wady, Ty, Twój brat... Ale czy to ważne? Patrz na zalety! I traktuj go tak, jak Ty chciałabyś być przez niego traktowana.

Offline

 

#59 2010-03-04 16:50:08

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Rodzeństwo

Żeby się dało..!! to bym go tak traktowała.. ale się nie da... On uważa się za mojego ojca.. którym nie jest <Dzięki Bogu> i jeszcze mi grozi.. przestan takiego brata to ja mam w Du*e.!..
Wali do mnie tekstem szmato itp.. przestan.. ja mam go gdzieś puki nie wpierdziela sie w moje życie

2. Zakaz pisania postów o treści obraźliwej, wulgarnej lub niezgodnej z polskim prawem.
3. Piszemy czytelnie i zrozumiale dla innych.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#60 2010-03-04 16:52:28

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Rodzeństwo

Może porozmawiaj z nim na spokojnie?
Muszę się przyznać, że sama mam problem z bratem. Ale są granice i się tak nie wyzywamy.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora