Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

  • Index
  •  » Archiwum.
  •  » Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

#1 2008-10-05 22:01:47

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Takie moje liściki do przyjaciół forumowiczów...:>


Do: Patti aka Livvy
ul. Forumowa 3
00-003 Forum
Forum Staranum

Liv!
Weź, przeczytaj to i weź sobie do serca :P

A - A*********. Twoje piękne nazwisko. Tylko dlaczego ja muszę mieć takie pospolite i krótkie nazwisko? Kto je rozdaje? Nienawidzę Cię za to!
B - blisko. Do morza masz blisko. Do Mary blisko, do Trissi też. Nawet promy, którymi można uciec do Szwecji są bliżej. Dlaczego nie możesz dać mi szansy? Nienawidzę Cię!
C - Cleo. Tak, właśnie ja. Uważasz mnie za przyjaciółkę. No to czemu do jasnej ciasnej ciągle nasyłasz na mnie swojego Itacza? Kto normalny porywałby mi Deia i zapraszał go o 5:00 nas ranem w poniedziałek na grilla? Zrób coś dla mnie i utop się.
D - danna. Pamiętasz ten tytuł? Nazywałaś mnie tak... To było takie słodkie... A teraz tylko wyjesz "KLEŁOOO! KLEŁOOO!". Mam Cię dosyć >< Zgiń! Przepadnij!
E - emo. Ja rozumiem, lubisz Sasa i tak dalej. Ale żeby wychodzić za jego brata, żeby obserwować jego tłuste włosy? Daj spokój. Niech ktoś Cię dobije łopatką do tortu.
F - faza. Z Tobą nawet w depresyjny dzień mam fazę na śmiech. Ale cholera, tylko tacy nienormalni ludzie jak Ty, wymyślają Reishina, który rodzi krzaczki z Jogobelli! Truciznę polecam.
G- Gorzów Wielkopolski. Jak długo Cię znam, jeździsz do Gorzowa. Pomyśl choć raz o mnie i zabierz mnie tam! Ale nie! Nie chce Ci się podjechać po mnie, mimo, że to tylko 700 km w jedną stronę! Nienawidzę Cię!
I - Itacz. Biedny chłopak. Kradnie moje spodnie. Wiesz, czemu ma takie krechy pod oczami? Przez Ciebie! Męczyłaś go randkami tak bardzo, że chłop po nocach próbował wymyślić plan, jak uciec z kraju. Niestety. Zniszczona przez Twoje molestowanie psychika Itacza spowodowała, że zimek dał się nabrać na małżeństwo z Tobą. Teraz to on Cię nienawidzi! Buahahah :>
J - Jogobella. Patrz: faza.
K - Kudłaty. Jakimś cudem zawsze mi umyka jego imię. Nieważne. Skoro masz Itacza, to po co Ci kolejna ofiara? Tworzysz harem czy jak? Rozumiem. Nie podzieliłaś się ze mną. Efekt jest prosty. Nienawidzę Cię!
L - L. Co Ci się tak w nim podoba, że aż za nim płaczesz? Po co nękasz jego duszę ciągłymi wspomnieniami? Lepiej będzie, jak dasz sobie spokój z nim i podetniesz się nitką dentystyczną. Powodzenia!
M - manga. Przeczytałaś więcej tytułów niż ja. Czyli masz więcej czasu niż ja. To też jest powód, żeby Cię nienawidzić!
N - Nelly Furtado. Dlaczego jej nie lubisz? Wiesz, że to moja idolka? I wystąpiła w Poznaniu, który jest bliżej Ciebie! Niech Cię gonią grabie!
O - Orochimaru. Brałaś z nim ślub. Ale dlaczego przysłałaś mi zaproszenie 2 tygodnie po ślubie? Giń!
P - Patti. Normalne, fajne imię. Tylko moi rodzice musieli mi wymyślić takie porąbane. Nazywam się tak jak Twoja mama! Znowu kopia! Nienawidzę Cię!
R - Rev. Twoja ulubiona maskotka. Wiesz, że to mój mąż? Wiesz, co oznacza to słowo? Że jesteś jego szwagierką. Więc dlaczego nie pilnujesz go, kiedy mnie nie ma? Przez Ciebie Rev nie zawiązał sobie buta i zjadł surową parówkę! Nienawidzę Cię!
S - Stefan. Twój komunikator. Nie GG, nie Tlen, nie Konnekt. Dlaczego go używasz, a nie, tak jak ja, Tlena? Robisz konkurencję! Mój komunikator Cię nienawidzi!
T - "Teraz albo nigdy". Ja i Triss lubimy ten serial, wiesz? Czemu go nie oglądasz? Co z tego, że na Tv Trwam jest wtedy różaniec. My nie chcemy konkurencji w postaci Ojca Dyrektora. My chcemy go pokonać! Nie ogladasz - wraz ze mną i Trisią, ekipa T.A.N - nienawidzi Cię.
U - Uchiha. Twoje nowe nazwisko. Ale jakimś cudem na n-k.pl nadal masz panieńskie. Nie chcesz się przyznać do Itacza! Ja, BS i inni jego fani - nienawidzimy Cię!
W - wiocha. Nie trzymają się Ciebie żadne wiochy. Nie wpadasz do kałuż, nie masz pietruszki między zębami. Jesteś perfekcyjna. Jesteś inna. Nienawidzę Cię.
Z - zombie. Nawet oni Cię nienawidzą. Ciesz się! Takie rzeczy za darmo tylko w Erze!


Do zobaczenia za 2 lata,
buźki! Cleo M. <3

Ostatnio edytowany przez Cleo (2008-10-05 22:12:52)


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#2 2008-10-05 22:37:20

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Ok, odpowiadam xD Ale to nie alfabet, dlaczego nienawidzę Ciebie ;> Kiedyś będzie, ale nie teraz xD Po kolei, bo nie chce mi się cytować ;p
A- zamień się xD Prawie nikt nie wie jak się to pisze =.=
B- A ty masz blisko do gór! ;p I do Reva! I do BS! ;p A ja nie mam tak blisko do Trisi i Mary ;p
C- Nasyłam na Ciebie Itacza? o.o musiałam być pijana, bo nie pamiętam XD
I ja porywałam Deia? o.o XDD
D- Oż ;p
E- ... JA-NIE-LUBIĘ-SASA ;p
F- Krzaczek wymyśliłaś Ty! Ja mówiłam o owocach Jogobelli ;p A poza tym to nie ja, tylko opowiadania xD i słówka angielskie. I Reishin sam w sobie ;p
G- Lol, w Gorzowie jest szpital psychiatryczny xD
I- Lol xD
J- Ja też zostanę owocem Jogobelli ;p
K- Kudłaaaaty XD Jakiś żywy obiekt westchnień też się przyda, nie? ;p (uf, bałam się, że będzie "katolik" albo "katolickie gimnazjum" xD)
L- L był fajnym detektywem xD Ale jeśli chodzi Ci o tego, za którym wyję teraz, to to Lulu... =( Dzięki za radę XD
M- Więcej? o.O (lol, spodziewałam się "medycyna", bo Ci wyję, że się nie dostanę xD)
N- Ja lubię "Maneater" i "Give it to me" ;p
O- Jak to, przecież byłaś na ślubie xD Nawet pamiętam, jak czegoś w staniku szukałaś... :> xDD
P- Hę? Fajne o.O Następna G. która chce się zamienić na moje okropne imię... ;p
R- Lol xD Uroczyście przysięgam pilnować Reva xDD
S- Na moim kompie mam tlena ;p U taty Stefana xD Poza tym Stefan jest fajniuchny XD
T- XD TvTrwam jest de best ;p
U- Lol, zostałam przy panieńskim... XD
W- Do kałuż wpada Kasia xDD  Ja z kolei zawsze coś palnę albo zrobię dziwną minę (ew. zaczynam się śmiać) kiedy K. patrzy xD
Z- czy to aluzja do polaka w windzie o 5 rano i DJa? XD

Cleo  M.? o.o
Lol, dzięki, Cleo xD Tego mi było trzeba przed fiz ;p

Offline

 

#3 2008-10-06 15:38:59

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Livvy!!
w "W" napisałaś o mnie, nie lubię Cię:(.



xD


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2008-10-06 20:34:58

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Słuchajcie, to są moje listy do Was, więc każdy się doczeka ;] Ale to nie znaczy, że inni nie mogą komentować ;]

Dzisiaj urodziny obchodzi BS, więc list będzie do niej:

Black Star
ul. Forumowa 1
00-001 Forum
Forum Staranum

BS! To już 3 lata razem i Twoje 19 urodziny. W końcu musisz czegoś dowiedzieć się o sobie...

A- Anna. Twoje piękne imię. Wiesz, że moje też? Nie cierpię kopii - nienawidzę Cię!
B- Black. W czarnym wyglądasz lepiej niż ja. Jesteś lepsza niż ja. Nienawidzę Cię.
C- Cleo. No jakże inaczej. Wybrałaś mnie na moda. Za co? Teraz muszę poprawiać bezeceństwa chłopaków. Nienawidzę Cię!
D- Deviantart.  Masz więcej komentów niż ja. Więcej oglądających. Gdzie ta sprawiedliwość? Utop się!
E- Elegancja. Niewątpliwie jesteś elegancka. Dlaczego nie pożyczasz mi ciuchów? Giń!
F- Fanfick. Napisałaś ich sporo. Były świetne. A teraz porzuciłaś większość. To doprowadziło mnie do depresji. Nienawidzę Cię!
G- Grabie. Mój ukochany sprzęt. Pożyczyłam Ci je 2 lata temu. Wiesz, że służą do grabienia liści, albo do odganiania ludzi? To dlaczego zrobiłaś z nich antenę? Jesteś beznadziejna! Giń!
H- Higiena. Dbasz o siebie. Pięknie pachniesz. Ale po co chwalić się perfumami? Wiesz co to jest oszczędność? Bankrutujemy przez Ciebie!
I- Itacz. Podobno mąż Patti, kumpel Sasora po fachu (organizacji?). Ale to i tak nie upoważnia Cię do molestowania go w rysunkach! Patti i Itacz nienawidzą Cię!
J- jedzenie. Nigdy nie widziałam, żebyś pisała o jedzeniu. Tylko o Voodce. To się leczy! Utop się w Voodce!
K- K*****. Smakowite nazwisko. Tylko dlaczego zawsze powoduje u mnie głód? Śmierć puka do Twych drzwi!
L- Leki. Nie wierzę, że związałaś się z Sasorem ot tak. On przygotowuje dla Ciebie leki. Wykorzystujesz go! Mam nadzieję, że przy kolejnej dawce ręka mu zadrży i da Ci truciznę!
M- matma. Lubisz ją, zdawałaś ją na maturze. Jestem zazdrosna! Cykuta w Twojej coli rozwiąże ten problem...
N- Naruto. Dlaczego go nie lubisz? Ciągle tylko Itacz - Sasor - Sas. Jakiś czworokącik? Umieraj!
O- Opole. Fajne miasto. Dlaczego nas nie zaprosiłaś? Wiesz, ile straciłyśmy? Nienawidzimy Cię!
P- Pierdoły. Zaprzątają Twoją głowę. Nie myślisz o mnie. Czuję się samotna! I hate You!
R- rada. Zawsze służysz radą. Podobno. Więc dlaczego nie odebrałaś, kiedy dzwoniłam o 3:00 nad ranem? Giń!
S- Sasori. Śmierdząca sprawa. Ja wiem, ludzie są beznadziejni. Ale żeby z kukłą się zadawać? To się leczy! Ale lepiej utop się. Taniej wychodzi.
T- Talent. Zdecydowanie masz go za dużo. Świetnie rysujesz, wyglądasz, uczysz się. Normalnie człowiek orkiestra. Czyli konkretny powód do hate'a.
U- ulga. Kiedy nie ma Cię na forum, ludzie ją odczuwają. Ja szczególnie. Teraz wiesz - jesteś znienawidzona!
W- Wisła. Coś Ci to mówi? Mnie dużo. Wspaniałe miejsce na utopienie się. I w dodatku blisko Ciebie. Wchodzisz w to? Polecam :>



Mam nadzieję, że wszystko już wiesz o sobie ;]
Ściskam, Kleomira M!.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2008-10-06 23:27:09

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Cleo napisał:

Dzisiaj urodziny obchodzi BS, więc list będzie do niej:

Też Cię kocham.

Cleo napisał:

Black Star
ul. Forumowa 1
00-001 Forum
Forum Staranum

A foch! Ja mieszkam w Pałacu Dnia i Nocy, adres: ul. Jakaś nr. Króryś, ewentulanie można pisać na adres tymczasowy (jak odwiedzam Sasora) Kwatery Akatsuki (ul. Zbrodni nr. 666).

Cleo napisał:

BS! To już 3 lata razem i Twoje 19 urodziny. W końcu musisz czegoś dowiedzieć się o sobie...

Trzy lata? Oż maj gadnes.

Cleo napisał:

A- Anna. Twoje piękne imię. Wiesz, że moje też? Nie cierpię kopii - nienawidzę Cię!

Możesz mi naskoczyć.

Cleo napisał:

B- Black. W czarnym wyglądasz lepiej niż ja. Jesteś lepsza niż ja. Nienawidzę Cię.

O.o

Cleo napisał:

C- Cleo. No jakże inaczej. Wybrałaś mnie na moda. Za co? Teraz muszę poprawiać bezeceństwa chłopaków. Nienawidzę Cię!

Mrau, każda kobieta lubi mieć władzę nad facetami.

Cleo napisał:

D- Deviantart.  Masz więcej komentów niż ja. Więcej oglądających. Gdzie ta sprawiedliwość? Utop się!

Bs: Bo ja się miziam o komenty.
Sasor: I grozi.
Bs: I grożę.

Cleo napisał:

E- Elegancja. Niewątpliwie jesteś elegancka. Dlaczego nie pożyczasz mi ciuchów? Giń!

Elegancka? O.o Nie mylisz mnie z kimś?
Pożyczę, ale odbiór osobisty tylko w Opolu.

Cleo napisał:

F- Fanfick. Napisałaś ich sporo. Były świetne. A teraz porzuciłaś większość. To doprowadziło mnie do depresji. Nienawidzę Cię!

Jakże porzuciłam? Przecież piszę ten o Akatsuki. Tylko nikt nie komentuje. GIŃ!

Cleo napisał:

G- Grabie. Mój ukochany sprzęt. Pożyczyłam Ci je 2 lata temu. Wiesz, że służą do grabienia liści, albo do odganiania ludzi? To dlaczego zrobiłaś z nich antenę? Jesteś beznadziejna! Giń!

Oddaj moją kosiarkę to się dogadamy.

Cleo napisał:

H- Higiena. Dbasz o siebie. Pięknie pachniesz. Ale po co chwalić się perfumami? Wiesz co to jest oszczędność? Bankrutujemy przez Ciebie!

To nie perfuma, to mój naturalny zapach skromności.

Cleo napisał:

I- Itacz. Podobno mąż Patti, kumpel Sasora po fachu (organizacji?). Ale to i tak nie upoważnia Cię do molestowania go w rysunkach! Patti i Itacz nienawidzą Cię!

Itacz nie jest mężem Patti, tylko facetem.
Z Sasorem łączą go stosunki (O.o) czysto zawodowe.
Mam zgodę na molestowanie go wystawioną przez Publiczny Zakład Molestatorów spółka Z.O.O.
Jak również dodam, że bardzo lubię Itacza i często chodzimy na piwo z Sasorem i Itaczem (we TRÓJKĘ).

Cleo napisał:

J- jedzenie. Nigdy nie widziałam, żebyś pisała o jedzeniu. Tylko o Voodce. To się leczy! Utop się w Voodce!

Nadmierne pokłady nienawiści też się leczy. Sas tam jest na terapi, zapisać Cię również?

Cleo napisał:

K- K*****. Smakowite nazwisko. Tylko dlaczego zawsze powoduje u mnie głód? Śmierć puka do Twych drzwi!

O.o
Czemu nie skorzysta z dzwonka?

Cleo napisał:

L- Leki. Nie wierzę, że związałaś się z Sasorem ot tak. On przygotowuje dla Ciebie leki. Wykorzystujesz go! Mam nadzieję, że przy kolejnej dawce ręka mu zadrży i da Ci truciznę!

Bs: Nie związałam się z nim ot tak. Łączył nas głęboki związek oparty na wspólnych...
Sasor: ... nocach ...
Bs: ROZMOWACH.

Sasorowi nie drżą rece, bo nie ma nerwów. I on przygotowuje dla mnie laleczki.

Cleo napisał:

M- matma. Lubisz ją, zdawałaś ją na maturze. Jestem zazdrosna! Cykuta w Twojej coli rozwiąże ten problem...

Cola rozpuści cykutę, colą można przetkać rury w łazience.

Cleo napisał:

N- Naruto. Dlaczego go nie lubisz? Ciągle tylko Itacz - Sasor - Sas. Jakiś czworokącik? Umieraj!

Powiem to raz i dobrze i wyraźnie: NIC MNIE NIE ŁĄCZY Z SASEM. On tylko wynajmuje ode mnie EMOkącik.
Sasor mówi, że nie może potwierdzić ani zaprzeczyć plotek o rzekomych 'zabawach' z Itachim. (Uważaj, Sasor już idzie na Ciebie z nożyczkami.)
Czworokącik? Bardzo chętnie. Ja, i Sasor, i Yuki, i Soubi, i ... właściwie Itacz też może wpaść, będzie podawał coca-colę.

Cleo napisał:

O- Opole. Fajne miasto. Dlaczego nas nie zaprosiłaś? Wiesz, ile straciłyśmy? Nienawidzimy Cię!

Zaprosiłam! To Ty nie chciałaś wpaść! Giń!

Cleo napisał:

P- Pierdoły. Zaprzątają Twoją głowę. Nie myślisz o mnie. Czuję się samotna! I hate You!

Przecie jak Cię kocham miłością świętą i czystą.

Cleo napisał:

R- rada. Zawsze służysz radą. Podobno. Więc dlaczego nie odebrałaś, kiedy dzwoniłam o 3:00 nad ranem? Giń!

Spałam. Trzeba było głośniej dzwonić.

Cleo napisał:

S- Sasori. Śmierdząca sprawa. Ja wiem, ludzie są beznadziejni. Ale żeby z kukłą się zadawać? To się leczy! Ale lepiej utop się. Taniej wychodzi.

Sasori nie śmierdzi. Pachnie lakierem do drewna, niuh, niuh.

Cleo napisał:

T- Talent. Zdecydowanie masz go za dużo. Świetnie rysujesz, wyglądasz, uczysz się. Normalnie człowiek orkiestra. Czyli konkretny powód do hate'a.

Że niby ja taka uzdolniona? O.o Proszę nie robić ze mnie Itacza, ja jeszcze żadnej familii nie wymordowałam.

Cleo napisał:

U- ulga. Kiedy nie ma Cię na forum, ludzie ją odczuwają. Ja szczególnie. Teraz wiesz - jesteś znienawidzona!

<emo mode ON> NIKT MNIE NIE KOFFA <emo mode OFF>

Cleo napisał:

W- Wisła. Coś Ci to mówi? Mnie dużo. Wspaniałe miejsce na utopienie się. I w dodatku blisko Ciebie. Wchodzisz w to? Polecam :>

Odra bliżej... geografia kiwa macką.

Cleo napisał:

Mam nadzieję, że wszystko już wiesz o sobie ;]

Wiem, że Sasor idzie na Ciebie z nożyczkami.

Cleo napisał:

Ściskam, Kleomira M!.

Duszę, Black Star
Sasor załącza truzinę,

See You (or not)


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2009-06-18 19:51:29

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Eleganckie wyznania widzę


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#7 2009-06-18 22:42:54

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

I dla Ciebie coś się znajdzie :>


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#8 2009-06-18 23:56:36

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Cleo, a moje ?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#9 2009-06-19 10:45:03

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

A ić! Tobie się tak nagrabiło


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#10 2009-06-19 10:56:43

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Miii?! Za co?


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#11 2009-06-19 10:58:03

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Za darmo ;>


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#12 2009-06-19 13:49:30

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Cleo napisał:

I dla Ciebie coś się znajdzie :>

a już widzę to: "a idź do czorta cholero piekielna"


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#13 2009-07-17 16:45:28

ILikeYouToo

Użytkownik

586160
Call me!
Skąd: Radomsko
Zarejestrowany: 2009-07-10
Posty: 39

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

łał. ciekawa jestem czy dla mnie coś znajdziesz chociaż mnie w zasadzie to prawie nie znasz .


>>>MówMiKotku<<<

Offline

 

#14 2009-07-17 21:00:19

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

Jeśli tu trochę pobędziesz i poznam Cię, to może coś się zrobi ^^


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#15 2009-07-21 22:20:21

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

A ja?


Chyba będę żałować, że zapytałam


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum.
  •  » Alfabet powodów, dla których cię nienawidzę...

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora