Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#31 2009-06-15 20:10:49

 Kaelsy

Użytkownik

1019373
Skąd: Inferno
Zarejestrowany: 2006-06-29
Posty: 1577

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Pani 101: "Możesz 100 razy nie zawiązac sznurowadła, a za 101 się potkniesz", "Możesz 100 razy się nie zabezpieczac, a za 101 wpadniesz"


http://www.rrr.com.pl/pasek.gif
To niekończący się pościg za money, money. Po drodze gdzieś zapominamy,
O ludzkich wartościach, różnych mądrościach. Szczerej miłości, marzeniach,
Stając się toksyczni dla otoczenia.

Offline

 

#32 2009-09-21 16:37:33

 Cosette

Użytkownik

5651614
Skąd: Wyobraźnia schizofrenika.
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 169
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Nauczyciele w mojej szkle są w porządku, w większości przynajmniej. Jedynym typkiem którego nie lubiłam, była nasza stara katechetka, której wręcz nienawidziłam, ale teraz mamy księdza, którego znam od dawna i jesteśmy w przyjacielskich kontaktach.
No, może jeszcze nie lubię mojej wychowawczynie, polonistki.
Bardzo lubię matematyczkę, fizyczkę oraz nauczycielkę Angielskiego.


Podążaj za tym co Cię uszczęśliwia
a wszechświat otworzy Ci drzwi
nawet gdyby wydawało się, że wokół są same ściany

Offline

 

#33 2009-09-23 17:02:25

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

U mnie w szkole nauczyciele też są wporządku. Tylko jeden nauczyciel taki dziwny. Bardzo dobrze tłumaczą, lekcje są ciekawsze niż w gimnazjum. Wtedy to ja spałam, a teraz to normalnie jak kujon xD.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#34 2009-09-24 20:43:19

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

U mnie zalerzy ... jest raczej pół na pół. To też zalerzy od tematu lekcji ale nauczyciele są raczej spoko (prócz jednej takiej ...). Czasem też pojadą jakimś tekstem ... ;]


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#35 2009-09-25 12:22:42

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

u mnie tak samo. pół na pół. z tej słabszej połowy mamy faceta od angielskiego, na którego lekcjach wszyscy z rozpaczą oczekują końca, bo gada z silnym akcentem brytyjskiego biznesmena i nikt nic nie rozumie. (na szczęście będziemy do mieli tylko do połowy października). z kolei kobita od geografii na pierwszej lekcji gadała nam o zagładzie ludzkości za 50 lat i jak bardzo nam z tego powodu wpółczuje O.O są też tacy, którzy sprawiają wrażenie, jakby nie umieli więcej niż podręcznik.. ;D tacy przeważali w podstawówce.

Ostatnio edytowany przez MiKa (2009-09-25 12:23:57)


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#36 2009-09-25 17:09:40

Rosa

Użytkownik

5289947
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2009-08-20
Posty: 736
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Hehe też chcę taką geografię


.....:::Bo tylko dziecko potrafi wbić patyk w ziemię, nadać mu imię i pokochać:::.....

Offline

 

#37 2009-09-25 20:17:41

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Do tej pory nie doceniałam swojej polonistki. Wydawała mi się nudna i twierdziłam razem z resztą klasy, że beznadziejnie prowadzi lekcje,
Ale ostatnio mieliśmy zastępstwa z dwoma innymi polonistkami i dwie godziny całkowicie odmieniły mój światopogląd.
Na jednym polskim wystarczyło że jedna osoba przeczytała całą lekturę i rozmawiała na jej temat z nauczycielką, a reszta klasy zajęła się sobą,
a na drugim nie można było się ruszyć bo natychmiast kazała odczytywać notatkę -_-. W porównaniu z tym, mój dotychczasowy polski okazał się ciekawą lekcją...

Z resztą też jest pół na pół: na geografii jest terror (dziewczynki się nie nauczyły!!!), na przedsiębiorczości nudy, na historii też nic ciekawego, z angielskiego nic nie rozumiem, mimo że pani profesor jest najlepszym wychowawcą jakiego miałam okazje mieć

Offline

 

#38 2009-10-04 21:45:53

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Moja historyczka zawsze nam próbuje udowodnić, że nic nie umiemy, bo nie jesteśmy humanem. Moja geograficzka nie rozumie, że mamy mieć geografię PODSTAWOWĄ. Moja chemiczka jest przerażająca... ale bardzo fajna =] chociaż kiedy się zaczyna drzeć i mówi "wy się mnie za mało boicie!" to ma się ochotę zniknąć...

Offline

 

#39 2009-10-18 18:07:30

Ewus_6

Użytkownik

13344122
Zarejestrowany: 2009-10-04
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

ja mam wszystkich strasznie wymagających ale jako tako fajnych
moja wychowawczyni, uczy angielskiego i jak mieliśmy jakieś ćwiczenie z płytą to tam zawsze leci jakas durna muzyczka to ostatnio zaczęła tańczyć ale po angielsku powie coś śmiesznego

A w podstawówce miałam takiego fajnego pana od infy, że raz z koleżanką miałyśmy isć na kółko z angla, ale się z nim zagadałyśmy

Offline

 

#40 2009-10-18 19:09:05

 AlexSandra

Użytkownik

3274363
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 943

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Ja najbardziej ubie pana od wf Pożartuje, pobije się czasem z nami, powygłupia, pomoże, ale też umie utrzymac dyscypline. Ogólnie jest zajebiaszczy.


Krzyś, tęsknię!
Twarda, dziękuję ;*

Offline

 

#41 2010-01-02 15:18:10

 Brighat

Użytkownik

Skąd: Za górami, za lasami...
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

U mnie są i dobrzy i źli. Fajna jest nauczycielka od Anglika. Umie pożartować, ale nie daje sobie wejść na głowę. Na w-f też jest super. Nauczycielka każe nam od czasu do czasu coś pozaliczać, a tak to się obijamy Mimo, że wszyscy narzekają na babkę od Niemca, to ja ją tam lubię Łatwo zdobywać piąteczki, bo ona robi kartkówki z byle czego, co na dodatek było w Podstawówce Lubię też panią od Historii. Co prawda, na lekcji jest czasem trochę wredna, ale na kółku to zupełnie inna osoba. Natomiast nie lubię: nauczycielki od Informatyki (strasznie wredne babsko, jej lekcje to istny horror), katechetki (jakaś nawiedzona babka, która nie potrafi nad nami zapanować), WOS-u (dziwny człowiek, niezwykle poważny, zero poczucia humoru, niezwykle wymagająca), pani od Techniki (która już dawno powinna przejść na emeryturę) oraz mojego wychowawcę (uczy matmy, dziwny gość i ten jego fryz...). I bym zapomniała- nauczycielka od chemi... Nie lubię chemi, fakt, ale gdybym miała ją z kimś innym, toby było troche lepiej... A tak to śpię na tej lekcji. Reszta jest mi obojętna.

Offline

 

#42 2010-01-02 19:09:21

 Anique

Użytkownik

3623301
Call me!
Skąd: Radom
Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 14
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

A to ja moich nauczycieli zabardzo nie byde zachwalac xD
Religia: Fajny ksiądz xD dużo gada, kawały opowiada i wgl. śmieszny, tylko często pyta na lekcji...
Informatyka i Technika: Moja wychowawczyni uczy nas tych przedmiotów... jest naprawde super i wporzo... zawsze pomoże i doradzi.. tylko strasznie duzo prac origami sie z nią robi...
J.polski: Ta babka nasz to nawet dobrze nie wypowiada zamiast "będę" to na "bede" rzadko pyta... praktycznie wcale i to w niej lubie i wgl. na lekcjach nawija jak najęta więc mało robimy
Wf: O.o... nie cierpie tej baby ciągle w siatkówke gramy jakby innych sportów nie było...
Plastyka i zajęcia artystyczne: Masakra... ciągle wymyśla coś głupiego do roboty... niedość,że trudno coś kupić czasem to jeszcze drogie... teraz wymyśliła dłyubanie dłutem w gumolileum...
J.angielski: Plus u tej pani to to, że rzadko bywa w szkole xD to lubie, nie pyta nawet xD jest całkiem ok.
Matma: to masakra ta baba żle tłumaczy... nie da jej sie zrozumieć, mnóstwo sprawdzianów i mało poprawek...
J.niemiecki: Haha xD na teście otwiera sie książke i wszystko spisuje... i tak nie widzi wgl. zmulona troche babka
Muzyka: do faceta nic ie mam, ale wymusza żeby mu coś śpiewać czy czytać.. denerwuje i do tego zbiera zeszyty...
Historia: Dobra tu sie idzie załamać.. zgredziak... zgubił mój test i jeszcze mnie pytal..przez niego będe pisać komisyjny być może... pozatym wydziera sie, koleżanka chciała zetrzeć tablice, a ten,że Ona gąbką mu rzuca...
Geografia i Biologia: Te nauczycielki są dziwnawe... nic nie uczą a później testy robią...
Chemia:Baba co lekcje pyta 3 osoby xD masakryczna jest...
i Wos: haha od początku roku mieliśmy tylko 4 lekcje

Offline

 

#43 2010-02-09 18:48:45

Dera

Użytkownik

6969388
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 103
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

U mnie są różni
Babka od polskiego jest trochę (czyt. bardzo XD) wkurzająca... Ale lubię polski mimo niej... i tak mam najlepiej bo zna imiona wszystkich, a mojego nie więc jak mamy powtórzenie i pyta wszystkich na plusy i minusy to jestem ostatnia i mam najprostsze pytanie bo trudniejsze poszły ;p
Pani od matematyki uczy nas też informatyki... I nie będę się na jej temat wypowiadała bo jest... hm... dziwna...
Kocham panią od historii... Jest naszą wychowawczynią i uczy w bardzo ciekawy sposób... nie przypuszczałam że potrafię tak dużo z historii
Babek od francuskiego się wszyscy boimy... ale najbardziej tylko jednej po ona się rzadko uśmiecha i strzela laserem z oczu >.<
a ta druga jest twardsza ale się z nami śmieje i w ogóle...
Nie lubię pani od bioli, fizyki, geografii i pana od wosu  XD
Panią od chemii nawet lubię bo przeprowadza ciekawe doświadczenia
To chyba tyle ;p


Since the moment I spotted you
Like walking around with little wings on my shoes
My stomach's filled with the butterflies...and it's alright

Offline

 

#44 2010-02-09 21:01:22

DJMadziola13

Użytkownik

6266184
Skąd: Szkoła magii...
Zarejestrowany: 2009-12-30
Posty: 115
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

moja biologiczka tak opowiada że można wziąć poduszke i kołdrę i spać xD ze to polonistka<moja wychowawczyni> jest super traktuje nas jak kolegów chyba że ktoś coś zbroi xD angliczki nikt nie lubi zresztą kiedys sama wypaliła: wiecie ja za wami nie przepadam a wszyscy w szoku xD i wgl jest wredna nikt jej nie lubi a jak coś do nas mówi to tak cicho jakby mówiła sama do siebie. a fizyczka nie potrafi tłumaczyć kiedyś się na nia wkurzyliśmy i jej wprost powiedzieliśmy to nas znienawidziła ostatnio na korytarzu mówie do niej dzień dobry a ona nie dość że nie odp. to jeszcze spojrzała się na mnie tak jakbym jej śmiercia groziła xD masakra xD


Myśl to niebezbożna Że świat ten to jest stary drań Któremu ufać nie można
Np. ktoś dolara miał A jutro ma dwa centy Więc oczywiście wpada w szał
I wbija nóż do pięty Bo głupiec nie wie Że wszystko się chwieje
I tylko ja, ja patrze i się śmieje
(K.I.Gałczyński)

Offline

 

#45 2010-02-10 16:57:30

Dera

Użytkownik

6969388
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 103
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

moja pani od biologi też tak mówi że można spać XD
Tylko ja nie wiem czy te lekcje są nieciekawe czy ona po prostu ma usypiający głos XDD


Since the moment I spotted you
Like walking around with little wings on my shoes
My stomach's filled with the butterflies...and it's alright

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora