Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2007-07-23 20:22:18

Mary

Użytkownik

1563798
Skąd: W mojej głowie
Zarejestrowany: 2006-06-17
Posty: 330
Punktów :   
WWW

Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Jacy są nauczyciele w waszej szkole ? Fajni i wyrozumiali czy złośliwi i wredni ?
Co z ich charakterami ? Są zakręceni czy spokojni ?
No więc :

Pan od Angielskiego - potocznie zwany panem Tomkiem. Mój ulubiony nauczyciel. Pozytywnie zakręcony. Lekcje prowadzi zazwyczaj siedząc na oparciu krzesła z nogami na nim. Nie rozstaje się ze swoim palmtopem. Jakoś znosi to, że na lekci ciągle marudzę, że nudne, że znam już te słówka, że mi sie nie chce albo, że ćwiczenie jest tak głupie, że głupszego nie ma. Znosi również moje dziwactwa w stylu zeszytu pełnego rysowanych tam w czasie nudy mang a także Hiragane xD
Pozwala mi także uczyć się na sprawdziany albo czytać książki po angielsku. Z zainteresowaniem śledzi losy "Tamary w krainie Tarota" a także bohaterów "Mearrantu" (moje opowiadania). Zwrócił nawet uwagę na to, że posiadam Deviantarta. Aha, darował mi raz jedynkę oraz nie obniżył mi zachowania za uderzenie z plaskacza kolegi.
Pani od matematyki - potocznie nazywana panią Rzepecką lub Rzepcią. Jako jedyna jest w stanie wytrzymac mój ogien pytań oraz marudzeń w stylu "Nienawidze matmy". Zajęła również szczytne miejsce naszego wychowawcy ( w tym roku dyrektora szkoły). Uważa, że nasza klasa jest dla niej jak rodzinka. Jest w stanie zmusić mnie bym była w samorządzie szkolnym. Bardzo przejmuje sie losem dzieci z domów dziecka oraz zwierząt ze schronisk. Cierpliwa, miła ... bardzo fajny nauczyciel.
Pani od fizyki - potocznie nazywana panią Romką. Aby rozładować atmosfere zwraca się do nas per "chrząszcze chrabąszcze". W ręce zawsze ściska żółtą piłeczkę. Lekcje obrazuje w rozmaity sposób np. stając na stołach. Niestety pyta na każdej lekcji ale jest wyrozumiała.
Dzieki niej jakoś radzę sobie z fizyką ponieważ dyktuje bardzo czytelne notatki. Muszę przyznać, że mimo, że ją lubię to się jej boje xD


"Today tomorrow seems so far away and  wait in vain
So safe in the blinding light of love unchained in yesterdays grave

The truth that could set souls free
Is buried within Sweet Pandemonium
Concealed by disbelief
The riddle stays veiled in Sweet Pandemonium"

Offline

 

#2 2007-07-23 20:27:19

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Oj różnych mam nauczycieli.
Miałam niesamowitą wychowawczynię. Zawsze pomagała w kłopotach. NIestety - zmieniła pracę i nie bedzie jej w ostatniej klasie.
Pani z polskiego - wspaniała osoba. Zarówno jeśli chodzi o wiedzę, jak i o inne rzeczy. (Pomogła mi w kłopotach damsko-męskich.)
Pani z angielskiego oraz pani z matmy - obie bardzo przyjemne, spokojne, kulturalne.
W ogóle, trafiłam na bardzo dobrych nauczycieli.
Inaczej niż w gimnazjum, tam oprócz paru wyjątków było tragicznie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2007-07-24 12:02:06

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Oj, a u nas...
Historyk (wcześniej jeszcze pan od WOSu)- Pan Tomek =]. Najlepszy nauczyciel, jaki mógł się trafić. Często się śmieje, często nie wstawia złych ocen. Eh, ale on podszedł do klasy z sercem, a Ci wariaci wywinęli mu numer. I teraz nie będzie nas uczył WOSu. Jeśli miałabym wybrać przyjaciela ze szkoły- pewnie to byłby on .
Pani od matmy- lubi robić różne luźne lekcje, opowiada nam o sobie, o swoim psie, dziecku... prawie codziennie uśmiechnięta, cierpliwa... często razem z nami śmieje się z chemiczki =] .
Pani od fizyki- mała, starsza kobiecina. Wymagająca, na początku często się wydzierała, ale okazała się cudowna. Taki aniołek =] . Dla niej jesteśmy "wyjce pospolite" =]
Pani od niemieckiego- z naszą grupą ma zwykle dobry humor. Robi nam rozgrzewki, kiedyś na sprawdzianie nagle zaczęła się śmiać i pytać nas co ona robi o.O. Niby fajna, ale potrafi też wkurzyć człowieka...
Biologiczka- Cudna =]. Miła, ma poczucie humoru... marzenie.
Polonistka (i pani od angielskiego)- Wychowawczyni. Do tej pory nie doszłam za jakie grzechy nam ją dali. Nigdy nie jest po naszej stronie, woli spędzać czas z innymi klasami niż z nami. Chyba nie ma w klasie osoby, która by ją lubiła.

Offline

 

#4 2007-07-24 12:50:42

gibki

Użytkownik

9940517
Skąd: Gilowice
Zarejestrowany: 2007-07-22
Posty: 44
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Ja tam w wiekszosci lubie nauczycieli... ale jest pare wyjatkow...
- Pani od WOSu i plastyki - wyglupiamy sie na lekcjii, ona smieje sie razem z nami i jeszcze mowi nam kawaly, a pozniej idzie do wychowacy i mowi, ze zle zachowujemy sie na lekcji... głupia baba...
-Pani od Informatyki i Techniki- brak poczucia humoru, stara baba , bez meza i jescze do tego uczy nas WDŻWR... Zachowuje sie jakby miala nie pokolei pod sufitem..


And if you go
I wanna go with you
And if you die
I wanna die with you

Offline

 

#5 2007-07-26 11:28:44

Triss

Użytkownik

1020626
Skąd: out of touch
Zarejestrowany: 2006-07-06
Posty: 319
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Jejusiu, to wy chyba maci szkołę marzeń! U mnie z mnóstwa nauczycieli tylko paru jest normalnych. I wielu specyficznych.

Wychowowca i wuefista (2 w 1, prawie jak szampon)- Bardzo fajny, ma poczucie humoru, jest wyluzowany. Jesteśmy jego drugą klasą (tzn. wychowastwo). Często na apelach przez niego jako jedyna klasa jesteśmy ubrani w normalne ciuchy o.o

Polonistka- Młoda i również normalna. Szkoda tylko, że jej lekcje tak bardzo mnie nudzą. Co innego, jeśli lekcja jest nudna.

Historyczka- Ona jest super miss! Ubiera się jak facet i trochę go przypomina. Często pozwala nam spać na lekcji i ściągać na sprawdzianach. Dzięki niej każdy lubi historię. Na WOS-ie uznała, że tematy są nudne i lepiej poopwiadać kawały! Co nie oznacza, że nas nic nie nauczyła. Właśnie najwięcej z wszytskich. To dopiero nauczyciel.
------------------
Teraz nauczyciele-wykręty

Babidi-haha, babsko ma 120 w kapeluszu i chodzi w butach 30-cm. Fryzurę zgapiła Kleopatrze, ale ogólnie jest zabawna. Tylko mnie jest w stanie nauczyć fizy.

Chemica- Ech...szkoda gadać. 7/8 lekcji gada z terapeutką, a na 1/8 grzebie w papierach. : /  Do tego jest wredna.

Chyba już nikt się tak bardzo nie wyróżnia. Reszta jest drętwa.

Offline

 

#6 2007-08-08 20:40:52

Mnś

Użytkownik

4748098
Skąd: okolice Tbg
Zarejestrowany: 2007-07-31
Posty: 10
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

To teraz ja
Lubie:

Pani od anglika - spoko babka. wyluzowana, lekcje fajne ale jak ktoś wyżej powiedział potrafi człowieka                      wkurzyć xD

Ksiądz - samo za siebie xD Matrix... lekcje luźne, wytrzymywał kiedy ja i Jo marudziłyśmy że notatka długa że nie chce sie pisać, czytać, rysować xD Potrafił się wkurzyć (nie na mnie i Jo:)) w tym roku go nie będzie bo jak to wikary odchodzi. nowa sztuka ma być ]:->

P. od matmy - potrafi czegoś nauczyć i nie boimy sie jej jak poprzedniego nauczyciela w podstawówce...

Nie lubie:

gość od WFu - WRRR!!! Gość niby młody, NIBY wysportowany ale debil jakich mało! Gdzie sie takie coś uchowało w ogóle?! uczy chłopaków wfu czyli na każdym WueFie jest z nami... :? Makabra!

p. od historii i WOSu - starsza nie powiem, pyta na każdej lekcji, nie daje ściągać i nudzi na lekcjach, usadza za dziennikiem, jednym słowem dno!

Polonistka i wycha - 2 w jednym czyli prawie jak szampon (cytując kogoś wyżej xD) Nie lubie jej bo strasznie przynudza na lekcjach i nie dotrzymuje słowa.. :?

Plastyk- no coments, niczego nie wprowadza na lekcjach. daje temat i ru/óbta co chceta. drze sie i wyjeżdża z głupimi tekstami - WYWALIĆ!

no to na tyle by było tego

Offline

 

#7 2008-01-11 13:05:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Odświeżę ten temat z dawnych dni. Tak z ciekawości (bo wlasnie dzis mialam ciekawa dyskusję w klasie na ten temat) - uważacie nauczycieli za wrogów czy za przyjaciół?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2008-01-12 21:24:03

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Zależy których. Jedni są dla mnie jak przyjaciele, a niektórzy (tych jest chyba mniej) jak wrogowie. Ale najwięcej chyba jest tych obojętnych.

Offline

 

#9 2008-01-13 10:10:33

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

W sumie u mnie jest tak, że niektórych bardzo lubię. Ale niektórzy okazali się zupełnie "nie w porządku"... Nie wiem, bycie nauczycielem na pewno nie jest łatwe, ale skoro juz się nim zostaje to dobrze by było dawać dobry a nie zły przykład...


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#10 2008-01-13 10:27:08

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Niestety, nie wszyscy tak myślą. Niektórzy wyżywają się na uczniach...
Myślę, że dobry nauczyciel wie, że poza szkołą mamy jakieś życie. Wymaga, ale umie wytłumaczyć i nie wścieka się, kiedy trzeba powtórzyć. Nie wyżywa się. Nie faworyzuje i nie gnębi żadnego ucznia. Umie być na luzie, jego lekcje są ciekawe. Szanuje uczniów.
Patrząc na to stwierdzam, że w szkole mam góra 3 takich nauczycieli...
A matematyczka zrobiła się straszna. Wyżywa się, często się wydziera, ma pretensje nie wiadomo za co...
Chemiczka z kolei zrobiła się jakaś taka... fajna o_O

Offline

 

#11 2008-01-13 13:06:36

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

No właśnie. Nauczyciel (taki idealny) powinien nie tylko dobrze uczyć swojego przedmiotu ale też być jakąś osobowością, autorytetem. I żeby traktował uczniów JAK LUDZI, rozumiał ich, żeby można było z nim pogadać.
Ale takich jest bardzo mało. A moja ulubiona nauczycielka już mnie nie uczy.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#12 2008-01-13 19:39:54

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Ano, mnie też. Rozpłakałam się, kiedy widziałam po roku moją wychowawczynię, którą z czystym sumieniem mogłam nazwać przyjaciółką.

Moja obecna wychowawczyni za to, że przypadkowo wylosowała mnie do odpowiedzi przepraszała mnie o.O


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#13 2008-01-13 21:06:39

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Rozumiem Cię. Też płakałam jak moja pani z polskiego odchodziła ze szkoły. Była wspaniałą nauczycielką... a teraz został mi tylko kontakt mailowy z nią.
W dodatku jako zastępstwo wzięła nas teraz moja mama... i jestem pewna że ludzie obgadują mnie po kątach jak rzadko, że znam sprawdziany, że mam załatwiane oceny, bla, bla, ple, ple.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#14 2008-01-14 11:00:34

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

A wiesz, ja miałabym to gdzieś. Masz tylko parę miesięcy do ukończenia szkoły. Jeśli ludzie o Tobie rozmawiają, to znaczy, że zazdroszczą. A jeśli dyrektor(ka) zadecydował(a) o takim zastępstwie, to znaczy, że ufa Twojej mamie i nie ma mowy o tym, że znasz treść sprawdzianów. Tak samo jest z ocenami. Jeśli Twoja mama wystawiałaby Tobie zawyżone oceny, to tylko zaszkodziłaby tym Tobie, a tego jako rodzic chyba nie zrobiłaby.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#15 2008-01-14 16:31:33

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Uwaga ! Uwaga ! Nadchodzi Nauczyciel

Dzięki za wsparcie Cleo. ^^
No wiem. Tym bardziej, że np. matury sprawdzał nam ktoś inny.
Ale tu nawet nie chodzi o mnie, ja za parę miesięcy pójdę z tej szkoły, poza tym i tak mam już ocenę zagwarantowaną za olimpiadę, bardziej boję się, żeby to mamie nie zaszkodziło (żeby jej nie oskarżali potem o oszukiwanie itp.).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora