Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#3751 2015-07-30 11:33:53

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

mart991 napisał:

Ooo, zazdroszczę, tęsknię za morzem Mam nadzieję, że wszystko pójdzie pomyślnie.

dzięki, też mam taką nadzieję

mart991 napisał:

+ dzisiejsza wizyta u lekarza, z uchem wszystko w porządku,

no to całe szczęście!

+ już niedługo wyjazd
- dzisiaj badanie, przygotowanie do badania to istna męczarnia. Właśnie od godz 11 nie mogę już nic pić, a od wczoraj od 12 nie mogę jeść Jedyne wyjście to w ogóle nie myśleć o jedzeniu, a jak widzę jakąś reklamę w internecie to od razu wyłączam dźwięk i patrzę na coś innego


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3752 2015-08-23 17:11:19

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

Kate napisał:

- dzisiaj badanie, przygotowanie do badania to istna męczarnia. Właśnie od godz 11 nie mogę już nic pić, a od wczoraj od 12 nie mogę jeść Jedyne wyjście to w ogóle nie myśleć o jedzeniu, a jak widzę jakąś reklamę w internecie to od razu wyłączam dźwięk i patrzę na coś innego

o rany, koszmar. ja zawsze mam problem z takimi rzeczami jak trzeba nie jesc i tez mi sie wtedy wszystko z jedzeniem kojarzy, no i jest to strasznie meczace. dobrze, ze to juz za Toba.

- robota wzywa, a ja jakas taka rozmemłana jestem
+ w koncu skonczyly sie upaly
+ samoloty!


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3753 2015-08-23 17:28:24

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

Black Star napisał:

Kate napisał:

- dzisiaj badanie, przygotowanie do badania to istna męczarnia. Właśnie od godz 11 nie mogę już nic pić, a od wczoraj od 12 nie mogę jeść Jedyne wyjście to w ogóle nie myśleć o jedzeniu, a jak widzę jakąś reklamę w internecie to od razu wyłączam dźwięk i patrzę na coś innego

o rany, koszmar. ja zawsze mam problem z takimi rzeczami jak trzeba nie jesc i tez mi sie wtedy wszystko z jedzeniem kojarzy, no i jest to strasznie meczace. dobrze, ze to juz za Toba.

oj tak było Na szczęście już dawno po Spokój na wiele lat

- spóźnia mi się okres
- znowu muszę szukać pracy
+ mimo wszystko miałam bardzo fajny weekend


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3754 2015-08-24 16:36:58

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

+ coraz więcej kilometrów na moim koncie
+ pouczyłam się też odrobinę


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3755 2015-08-25 22:10:02

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

Cleo napisał:

+ coraz więcej kilometrów na moim koncie

+ u mnie z kolei coraz więcej treningów, staram się wrócić do wczesnej formy
+ wydaje mi się, że masa mi przybywa powoli
+ ostatnio mam bardzo duży apetyt
+ i ustały mi dolegliwości ze strony jelita
- a okresu jak nie było, tak nadal nie ma...


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3756 2015-08-26 11:58:55

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

Kejt, napisałam Ci wiadomość na FB
+ dziś ponad 3 km razem z siostrą
+ ładna pogoda
+ czekam na telefon od P.
- coś mnie brzuch boli...
- i do tego chyba opryszczka


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3757 2015-08-30 21:12:47

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

+ wypad z dziewczynami udany
- "sen" pod namiotem to kompletna dla mnie porażka, zimno jak cholera, twardo jakbym na kamieniu spała... w efekcie co chwilę się budziłam, właściwie czekałam, aż w końcu będzie rano (i ciepło)
+ w tej sytuacji to naprawdę idealnie, że jutro nie muszę nigdzie wstawać. Wyśpię się w końcu w wygodnym łóżku


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3758 2015-09-07 12:17:48

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

Kate napisał:

- "sen" pod namiotem to kompletna dla mnie porażka, zimno jak cholera, twardo jakbym na kamieniu spała... w efekcie co chwilę się budziłam, właściwie czekałam, aż w końcu będzie rano (i ciepło)

pamiętam, że miałam bardzo analogiczne problemy jak sama nocowałam pod namiotem jak kładłam się spać, to było mi potwornie zimno, więc zwykle nakładałam bluzę/dres na piżamę (ja generalnie jestem zmarzluchem) i dopiero do śpiworu, a na to jeszcze koc... a potem nad ranem się budziłam ledwie dysząc z gorąca.

- publikacja nie gotowa, podobnie jak artykuł, a czas goni;
- zepsuła mi się zawieszka do bransoletki, nie wiem jak naprawić;
+ jest szansa, że w październiku będę prowadzić warsztaty z kaligrafii japońskiej;


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3759 2015-09-13 10:21:21

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

Black Star napisał:

Kate napisał:

- "sen" pod namiotem to kompletna dla mnie porażka, zimno jak cholera, twardo jakbym na kamieniu spała... w efekcie co chwilę się budziłam, właściwie czekałam, aż w końcu będzie rano (i ciepło)

pamiętam, że miałam bardzo analogiczne problemy jak sama nocowałam pod namiotem jak kładłam się spać, to było mi potwornie zimno, więc zwykle nakładałam bluzę/dres na piżamę (ja generalnie jestem zmarzluchem) i dopiero do śpiworu, a na to jeszcze koc... a potem nad ranem się budziłam ledwie dysząc z gorąca.

ano, to jest problem

+ jedziemy z S. na piknik dla psów, a przy okazji obejrzeć na miejscu zawody z psami!
+ oczywiście zabieramy Grandę i moje koleżanki z labradorką
+ miły weekend, jutro do wegańskiej restauracji, do której w prezencie otrzymaliśmy kupon groupona


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3760 2015-09-13 10:27:01

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Marudnik i szczęściarz.

+ prawie ogarnęłam dom
+ na obiad tata kupił mi fasolkę, którą kocham jak pewnego pana z Radomia <3
+ wczorajszy dzień taki miły
+ 5 dni
+/- potem muszę jechać do szpitala
- ogarnięcie materiału przede mną
- a tylko 2 dni zostały


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3761 2015-09-14 18:40:53

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Marudnik i szczęściarz.

+ wesele,
+ fajny makijaż,
+/- fryzura mi się początkowo nie podobała, ale potem się trochę ułożyła i mi przeszło,
- całe nogi mnie bolą, nie mogę chodzić, a trzeba powoli wracać do żywych...
- jeszcze bardziej rozregulowałam mój system spania i wstawania... chyba już nigdy nie pójdę spać przed 4 i nie wstanę przed 14...
- pogoda taka ponura... mam nadzieję, że będzie jeszcze trochę cieplejszych dni.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora