Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2023-09-03 13:51:03

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 235
Punktów :   

Praca

Witajcie! Chciałbym polecić wam artykuł, który przeczytałem na stronie https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly- … ynek-pracy Jest to tekst poświęcony pokoleniu Z i jego wpływowi na rynek pracy. To temat, który jest obecnie bardzo istotny, ponieważ to właśnie pokolenie Z wkracza do świata pracy. Artykuł jest bardzo kompleksowy i omawia różne aspekty tego tematu, włączając w to cechy charakterystyczne, wartości oraz preferencje pokolenia Z. Jestem przekonany, że zarówno pracodawcy, jak i pracownicy znajdą tu wiele informacji, które mogą być dla nich wartościowe. Jeśli interesuje Was temat pokolenia Z i jego wpływu na rynek pracy, to polecam przeczytać ten artykuł, a potem możemy tutaj na forum podyskutować na ten temat!

Offline

 

#2 2023-09-22 16:59:13

tymek065

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-25
Posty: 235
Punktów :   

Re: Praca

Ostatnio coraz bardziej zastanawiam się nad pracą jako event manager. Ta rola wydaje się być pełna emocji i wyzwań, a jednocześnie daje możliwość tworzenia niezapomnianych wydarzeń. Czy ktoś z Was ma doświadczenia jako event manager lub zna kogoś, kto pracuje w tej dziedzinie? Chętnie poznałbym Wasze historie i rady dotyczące rozpoczęcia pracy w tej branży. Interesuje mnie także szkolenie oferowane przez https://emtg.pl/event-manager-planowani … eventowym/ i czy ktoś z Was miało z nim styczność?

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora