Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#46 2009-06-25 18:13:53

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Plany wakacyjne

marfia01 napisał:

Haha! Mika! Będziesz w zespole grywała??!

Od września dołączam do jakichś chłopaków. Założymy zespół rockowy <szczerzy się>. Może spotkamy się na jakiejś trasie? xD
A co do wakacji to ja też nie mam na razie co robić. Nic mi się nie chce B)

Ostatnio edytowany przez MiKa (2009-06-26 10:05:00)


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#47 2009-06-25 18:54:31

marfia01

Użytkownik

4201901
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 147

Re: Plany wakacyjne

Kate napisał:

Ooo, prosze prosze . Przyszłe gwiazdy ;P.

No może nie aż tak.. <zawstydzony>

Kate napisał:

Marfia nie martw się, za rok jedziemy na zlot forum:D Nad morze, chyba nie? .

I mam cały rok przetrwać?!?! ^^


dream as if you'll live forever
live as if you'll die tomorrow

Offline

 

#48 2009-06-25 21:52:01

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Plany wakacyjne

Wiem marfia. Ja też nie mogę wytrzymać . Ale trzeba być cierpliwym!

btw. ja się zaraz załamię:P. Cieszę się Waszym szczęściem, ale jedyne co mi teraz w życiu zostało do szczęścia to rodzina i przyjaciele. Z nauki jestem *upa, z marzeń też *upa, bo napewno się nie spełnią. Buuum.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#49 2009-06-25 22:49:32

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Plany wakacyjne

Kate - keep smiling ^^ Ja też z nauki byłam dupa, ale miałam rodzinę i przyjaciół i wyciągnęłam się ;] Pamiętaj, że zmieniasz szkołę, więc teraz wszystko się zmieni. A w razie czego - ja jestem i wiesz gdzie mnie szukać Zresztą, wszyscy możecie walić śmiało do mnie, jeśli ktoś ma klopoty ;]


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#50 2009-06-25 23:02:12

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Plany wakacyjne

Dzięki, kochana jesteś;**.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#51 2009-06-30 20:11:37

marfia01

Użytkownik

4201901
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-05-09
Posty: 147

Re: Plany wakacyjne

oo.. )

już wiem co będę robić w wakacje!
przez lipiec siedzieć w domu będę i gnić, pod koniec lipca (26) wyjeżdżam i wracam 1 sierpnia badajże, potem przeprowadzam się do przyszle byłego (rozumiecie? to dopiero BĘDZIE jej BYŁY pokój...) pokoju mojej siostry i wyjeżdżam jeszcze w połowie sierpnia do Czech (Witajcie moje kochane żelkii!) )

Ostatnio edytowany przez marfia01 (2009-06-30 20:13:31)


dream as if you'll live forever
live as if you'll die tomorrow

Offline

 

#52 2010-03-05 21:43:40

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Plany wakacyjne

Lenistwo..
Wypady na basen, bad wodę, na łąki, pikniki, wycieczki.. wszystko.. opalanie się..
Wyjazd do Cioci.. Wszystko co sie da robić.
Jak najwięcej czerpać z pięknej pogody i bycia z przyjaciółmi


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#53 2010-06-21 19:00:09

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Plany wakacyjne

ooookej, chyba rok szkolny zbliża się ku końcowi (tak?), akademicki też... więc czas odświeżyć temat! jakie plany wakacyjne w tym roku?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#54 2010-06-21 20:52:08

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Plany wakacyjne

Ciągle w mieście. Zapisałam się 4 lipca na WOŚP dla powodzian. A potem 31.07 - klinika. Szalenie fascynujące ;p


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#55 2010-06-21 21:02:25

 Carlaaa

Użytkownik

865151
Skąd: o, stamtąd.
Zarejestrowany: 2010-03-27
Posty: 1073

Re: Plany wakacyjne

09.07 - 23.07 - Turcja
10.08 - 21.08 - Obóz taneczny
Tyle z wyjazdów.

Oprócz tego siedzę w domu i odpoczywam. Narazie nie mam innych planów


Mów do mnie, mów.

Offline

 

#56 2010-06-21 21:16:01

 Natka1995

Użytkownik

Skąd: Psycholandia
Zarejestrowany: 2009-10-13
Posty: 873
Punktów :   

Re: Plany wakacyjne

Jak na razie.. to imprezy.. wyjazd do cioci.. No moze jak rodzice pozwolą to wyjazd nad moze z chłopakiem..
ale to tez nie wiadomo.


Tak zimno mi,
już nie wiem jak
bez twojego ciepła przetrwać mam.

Offline

 

#57 2010-06-21 21:42:05

 MiKa

Użytkownik

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 1058

Re: Plany wakacyjne

Łoo matko, moja lista planów 'tu i teraz' jest bardzo rozwinięta. Oczywiście sport, duużo sportu (codziennie deska, rower, rolki, bieganie albo cuś jeszcze innego), spotkania ze znajomymi, bo jakże inaczej, sporo pieszych wycieczek zapewne i koniecznie Adventure Park! Nie mogę się już tego doczekać ;>
Większych wyjazdów jeszcze nie zaplanowałam, nie licząc najbliższego, do lasu. Już niedługo ^^


"Aby być w stanie zrozumieć nasz świat i nasze życie takim jakie ono jest, trzeba mieć oczy otwarte na więcej niż jeden typ filozofii, która jest dla ciebie pokarmem."
~Serj Tankian

Offline

 

#58 2010-06-22 11:53:57

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Plany wakacyjne

W lipcu na razie nie mam planów, ale myślę, że nie będzie nudno . Ale w przyszłym tygodniu ze znajomymi planujemy babską imprezę z nocowaniem, nie mogę się doczekać .
31 lipca wyjeżdżam do Piasek, czyli tam gdzie byłam rok temu Znowu zobaczę tego chłopaka co mi się podobał, tylko, że tym razem już nie będę się denerwować na jego widok ;D. Poza tym - będę miała towarzysza, przyszywanego kuzyna xD (jego rodzice są tylko przyjaciółmi moich rodziców z liceum, ach no i ciocia jest chrzestną mojego brata).


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#59 2010-06-23 12:27:18

 dracy

Użytkownik

Skąd: droga na Brześć 666.
Zarejestrowany: 2010-02-25
Posty: 1855
Punktów :   

Re: Plany wakacyjne

To będą chyba najintensywniejsze wakacje od kilku lat...

Po zakończeniu roku, dla uczczenia tego pięknego dnia koncert Myslovitz, a od razu po nim dwutygodniowe wakacje na Węgrzech. Znając życie spędzę je na nurkowaniu, pływaniu, jeździe na gokartach, robieniu milionów zdjęć, szkiców, a także przeczytaniu zaległych książek, które kurzą mi się w pokoju. Potem tydzień odpoczynku w domu i tygodniowy wyjazd do Sandomierza. Czyli jak zwykle warsztat fotograficzno - plastyczny na łonie natury, użeranie się z dziećmi sąsiadów i długie godziny spędzone na bieganiu po okolicy.
W sierpniu wreszcie wraca Adam, a więc przez dwa tygodnie nadrabiamy zaległości. Znając życie będziemy umilali sobie czas długimi godzinami spędzonymi na boisku, grając w koszykówkę albo nogę, w kręgielni, kinie albo gdzieś nad wodą. Pod koniec sierpnia szykuje się wyjazd ze znajomymi rodziców i ich synami, których uwielbiam. Jedyny problem w tym, że nie mam pojęcia, jaki kierunek obierzemy. Ale i tak z nimi czas spędzę wyjątkowo aktywnie, jak zwykle.       

Mimo tego wakacje i tak wydają mi się za krótkie...


dial.          search.        accept.

here, you have to run as fast as you can to stay in the same place.

Offline

 

#60 2010-06-27 15:53:39

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Plany wakacyjne

wakacje zawsze są za krótkie, nie ważne ile trwają
ja muszę odnowić wizę i jeśli się uda, to pewnie lecę za ocean.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora