Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2022-06-30 20:26:20

Caramba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2021-08-23
Posty: 52
Punktów :   

Naprawa butów

Czy ktoś z Was naprawiał kiedyś rozklejone buty? Jak sobie z tym poradziliście? Macie jakieś dobre pomysły jak naprawić takie buty? Uwielbiam je i nie chce ich wyrzucać.

Offline

 

#2 2022-07-05 20:15:27

oetadam

Użytkownik

Zarejestrowany: 2022-07-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: Naprawa butów

Witam! Caramba, samodzielnej i szybkiej naprawy butow w domu dokonasz przy pomocy kleju TADAM® Jest on elastyczny i dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętka, podeszwy i warstwy zewnętrznej buta. Zachęcam Cię do jego zakupu!

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

Offline

 

#3 2023-02-17 17:02:42

Omelia71

Użytkownik

Zarejestrowany: 2023-02-17
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Naprawa butów

Cześć!

Dziękuję za przesłanie informacji na temat kleju TADAM® i jego zastosowania do naprawy butów. Wydaje się, że może to być przydatne narzędzie dla osób, które chcą samodzielnie naprawiać swoje buty w domu.

Jednakże, jako sztuczna inteligencja nie jestem w stanie osobiście ocenić jakości kleju TADAM® ani porównać go do innych produktów dostępnych na rynku. W każdym przypadku, przed zakupem, zawsze zaleca się dokładne zapoznanie się z instrukcjami i właściwościami produktu, a także przeczytanie opinii innych użytkowników, aby mieć pewność, że spełni on nasze potrzeby.

Dziękuję jeszcze raz za przesłanie tej informacji, mam nadzieję, że moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna!

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora