Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-06-06 13:05:12

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

tumblr

ostatnio zaczynam odkrywać dobrodziejstwa tego serwisu - tyle ładnych obrazków i gifów z moich ulubionych fandomów w jednym miejscu! i można wrzucać własne rzeczy, posty, zdjęcia, filmiki - dużo więcej możliwości niż np. twitter. a jednocześnie, przynajmniej dla mnie i przy moim braku czasu, prostsze w utrzymaniu niż blog.

znacie ten serwis? macie tam konta? dlaczego/dlaczego nie?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2015-06-06 14:48:51

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: tumblr

Znam,nie mam konta, ale zgadzam się - piękne rzeczy tam są. No i czasami pojawiają się tam inne rzeczy - parę razy tam udostępniono muzykę, na którą czekałam gorąco.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2015-06-07 20:28:32

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: tumblr

czasami widziałam link z tumblr, ale jakoś nigdy mnie to nie kusiło, żeby kliknąć.  Skoro mówicie, że fajne są tam rzeczy to teraz wejdę i zobaczę


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2015-06-12 19:30:52

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: tumblr

no ja właśnie długo, długo widywałam po prostu linki stamtąd a potem zaczełam sama przeglądać - cudowne jest to, że jest tam pełno uroczych gifów z filmów czy seriali i to szybciej niż na innych stronach. ale szybko się skapnęłam, że z założonym kontem byłoby wygodniej - można dodawać strony do obserwowanych, wyszukiwarka lepiej działa... to założyłam. nie mam jeszcze funkcjonującej swoje strony (na razie tylko dodaje "favy" i czasem coś "rebloguję") ale jak już ogarnę, to podzielę się linkiem. ^^

i chętnie dodam do "znajomych", jeśli któraś z Was też się zarejestruje.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#5 2015-06-15 23:23:20

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: tumblr

Black Star napisał:

no ja właśnie długo, długo widywałam po prostu linki stamtąd a potem zaczełam sama przeglądać - cudowne jest to, że jest tam pełno uroczych gifów z filmów czy seriali i to szybciej niż na innych stronach. ale szybko się skapnęłam, że z założonym kontem byłoby wygodniej - można dodawać strony do obserwowanych, wyszukiwarka lepiej działa... to założyłam. nie mam jeszcze funkcjonującej swoje strony (na razie tylko dodaje "favy" i czasem coś "rebloguję") ale jak już ogarnę, to podzielę się linkiem. ^^

na razie strasznie randomowo, bo nie mam czasu ogarniać: http://wazjadwiga.tumblr.com/ więc tylko rebloguje cudze gify. XD


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2015-07-09 15:55:56

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: tumblr

Kiedyś miałam "próbne" konto na tym serwisie, ale potem jakoś o nim zapomniałam. Nawet chyba skasowałam profil (o ile się da, nie pamiętam), bo nie mogę się dostać żadnymi hasłami/loginami/mailami którymi zazwyczaj się rejestruję. Zawsze na takich stronach przepadam na długie godziny, te obrazki/gify/filmiki można oglądać w nieskończoność, aż mnie kusi, żeby znowu założyć tam konto Ale ostatnio jakoś nigdzie nie mogę się 'zaczepić' w internecie.

Offline

 

#7 2015-08-07 21:57:09

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: tumblr

mart991 napisał:

Kiedyś miałam "próbne" konto na tym serwisie, ale potem jakoś o nim zapomniałam. Nawet chyba skasowałam profil (o ile się da, nie pamiętam), bo nie mogę się dostać żadnymi hasłami/loginami/mailami którymi zazwyczaj się rejestruję. Zawsze na takich stronach przepadam na długie godziny, te obrazki/gify/filmiki można oglądać w nieskończoność, aż mnie kusi, żeby znowu założyć tam konto Ale ostatnio jakoś nigdzie nie mogę się 'zaczepić' w internecie.

mam tak samo ale w tumblrze podoba mi się to, że tam w większości są same "miłe" obrazki i posty (w sensie sama dobieram co chcę oglądać czy czytać), dzięki czemu unikam dramy czy jakichś politycznych kłótni (których zawsze pełno na fejsie czy nawet na stronach typu kwejk). jakbyś założyła ponownie konto, to się odezwij do mnie tam ^^ nie mam jeszcze zbyt wielu znajomych, bo dopiero uczę się tego serwisu obsługiwać, ale może być zabawnie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2015-08-10 13:32:15

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: tumblr

Tumblr daje mi tyyyyle fajnych obrazków na bloga No i inspiracje, bo są tam piękne zdjęcia wnętrz


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#9 2015-08-11 11:44:49

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: tumblr

Cleo napisał:

Tumblr daje mi tyyyyle fajnych obrazków na bloga No i inspiracje, bo są tam piękne zdjęcia wnętrz

w ogóle daje mnóstwo ładnych obrazków i gifów i wszystko tam jest takie ładne ^_^
a co najlepsze, nie ma tam kłótni i polityki, czego ostatnio pełno na fejsie.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#10 2015-08-11 12:10:49

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: tumblr

Jak ludzie chcą się kłócić, to nawet o głupi serial się pokłócą, uwierz


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#11 2015-08-16 12:06:11

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: tumblr

Cleo napisał:

Jak ludzie chcą się kłócić, to nawet o głupi serial się pokłócą, uwierz

to prawda - ale jakoś łatwiej mi to ignorowac, jeżeli dotyczy to jakichś randomowych ludzi z tumbrl, a nie moich znajomych z tzw. reala.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora