Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-11-20 12:31:00

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

dobry krem do rąk

corocznie, zimą, marzną mi ręce, od czego skóra pęka i jest to wszystko okropnie nieprzyjemne testowałam już chyba z milion kremów, ale większość z nich pomaga tylko doraźnie, na chwilę, natomiast nie ma jakiegoś dłuższego efektu (więc muszę kremować łapki 5 razy w ciągu godziny, co nie zawsze jest możliwe ). może ktoś zna jakiś cudowny specyfik, z którego mogłabym skorzystać?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2014-11-23 14:47:23

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: dobry krem do rąk

Ehhh jak ja to dobrze znam. Mi to pojawiają się strupy, lekarz powiedział, że to uczulenie na zimno. Ja to jestem dziwna - uczulenie na słońce i zimno. Nie dogodzisz

Od kilku miesięcy używam kremu Lirene "regeneracja" (http://aptekaslonik.pl/images/prod/1930 … ntoina.jpg) i mi bardzo odpowiada. Nie ma jakiejś tłustej konsystencji, ma właśnie taką przyjemną i dobrze się wchłania choć nie tak szybko. Dłonie są po nim miękkie i ładne. Póki co jest to jeden z najlepszych kremów jakie używałam. Zobaczymy jak sprawdzi się podczas mrozu.
Kiedyś mi polecano wieczorem nakładać na dłonie krem z wit. A (bardzo tłusty) i potem zakładać rękawiczki. Inni są z tego zadowoleni, a ja wręcz przeciwnie. Dłonie miałam jeszcze bardziej suche, poza tym nienawidzę tłustych kremów.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#3 2014-11-23 17:14:34

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: dobry krem do rąk

Mój tata z racji swojego zawodu wypróbował już mnóstwo kremów, ale gdy ma naprawdę suche dłonie, kupuje Neutrogenę. Czasami jest w zestawie z równie dobrą pomadką do ust. Ja osobiście używam jej, gdy mam otarty od chusteczek nos.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2014-11-23 21:26:18

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: dobry krem do rąk

O neutrogena też jest świetna Uwielbiam.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#5 2014-11-24 08:01:42

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: dobry krem do rąk

Też lubię Neutrogenę Poza tym używam też waniliowej Joanny. Bardzo fajna, nie za tłusta (przynajmniej dla mnie), a ręce są nawilżone i do tego ślicznie pachną wanilią Ale nie jestem pewna jak się sprawdzi na mrozie.

Offline

 

#6 2014-11-30 09:55:20

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: dobry krem do rąk

miałam tą neutrogenę, bodajże w zeszłym roku, niestety cały czas miałam wrażenie, że się źle wchłania, tłuści i zostawia plamy (bałam się po nakremowaniu sięgać po książkę, albo dotknąć ubrania). poza tym jest dość mało ekonomiczna.

Kate napisał:

Od kilku miesięcy używam kremu Lirene "regeneracja" (http://aptekaslonik.pl/images/prod/1930 … ntoina.jpg) i mi bardzo odpowiada. Nie ma jakiejś tłustej konsystencji, ma właśnie taką przyjemną i dobrze się wchłania choć nie tak szybko. Dłonie są po nim miękkie i ładne. Póki co jest to jeden z najlepszych kremów jakie używałam. Zobaczymy jak sprawdzi się podczas mrozu.

wypróbuję tego nie znam, a brzmi bardzo fajnie ^^

Kate napisał:

Kiedyś mi polecano wieczorem nakładać na dłonie krem z wit. A (bardzo tłusty) i potem zakładać rękawiczki. Inni są z tego zadowoleni, a ja wręcz przeciwnie. Dłonie miałam jeszcze bardziej suche, poza tym nienawidzę tłustych kremów.

ja tak czasem robię, ale to działa jeśli wieczorem mam suche ręce, to faktycznie rano budze się z nieco lepszymi, ale, znow, jak tylko wyjdę na mróz to efekt się cofa jest to niestety tylko doraźne.

dzięki za rady, dziewczyny


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#7 2014-11-30 13:56:30

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: dobry krem do rąk

A co do kremów ogólnie - według tego, co opowiadano nam na ostatniej patofizjologii, kremy natłuszczające są lepsze niż nawilżające. Z tej prostej przyczyny, że natłuszczające wspierają naturalną warstwę łoju na skórze, dzięki czemu drobnoustroje się tam nie pakują. A przy nawilżających mają okazję zaszaleć.

Taka tam, mała dygresja.

Offline

 

#8 2014-11-30 19:46:50

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: dobry krem do rąk

Livvy napisał:

A co do kremów ogólnie - według tego, co opowiadano nam na ostatniej patofizjologii, kremy natłuszczające są lepsze niż nawilżające. Z tej prostej przyczyny, że natłuszczające wspierają naturalną warstwę łoju na skórze, dzięki czemu drobnoustroje się tam nie pakują. A przy nawilżających mają okazję zaszaleć.

Taka tam, mała dygresja.

hmmm, okej, a czy jest jakiś natłuszczający krem, który nie będzie przy tym bardzo tłusty? jeśli tak się da? chodzi mi o prostu o taki, które w miarę sprawnie się wchłania i nie ma się wrażenia, że wszędzie zostawia tłuste plamy.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora