Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-09-07 15:36:56

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Nasze nowe odkrycia

Tutaj piszemy o formacjach muzycznych albo indywidualnych wykonawcach, które poznaliśmy dość niedawno i poznanie te wywołało u nas określone emocje.

No to ja zacznę.

http://i.ytimg.com/vi/kVTUkTp_I9s/hqdefault.jpg

W połowie 2007 roku z inicjatywy Mikiego narodziło się Leśne Licho. Szóstka zapaleńców, którym w duszy od zawsze grało coś przywołującego na myśl magiczne leśne ostępy, uroczyska i zaklęte w naturze znaki, zaczęła w blasku księżyca i pełnym słońcu spotykać się w drewnianej chacie, gdzie z niebytu poczęły wyłaniać się pierwsze utwory łączące rockowe brzmienia i folkowe melodie irlandzkie, słowiańskie, skandynawskie z tekstami inspirowanymi podaniami ludowymi, legendami i prozą fantasy.

Leśnee Licho

Pani Jeziora

Topielica

Moje nowe odkrycie. A że lubuję się  mieszaninach metalu z gatunkami zupełnie odmiennymi - spodobali mi się, to była miłość od pierwszego wejrzenia.
A co Wy sądzicie? Zapraszam do dykusji.

Offline

 

#2 2015-03-10 12:28:18

vanillasky

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-03-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: Nasze nowe odkrycia

Kształty Słów

Zespół powstał w maju 2008 r. Na jego twórczość składają się melodyjne piosenki do wartościowych tekstów. Repertuar opiera się o wiersze zaprzyjaźŸnionych poetów: Beaty Korybko, Marcina Urbana, Jerzego Goszczyńskiego, ale zawiera też piosenki pisane do utworów znanych poetów: Adama Asnyka, Edwarda Stachury, Jonasza Kofty. Pomimo tego, że zespół klasyfikuje się do nurtu piosenki literackiej, to wykorzystuje on to, co najlepsze z różnych nurtów muzyki rozrywkowej. Czerpie inspiracje z rocka, jazzu, bluesa, bossa novy, folku, a nawet reggae. Sprawia to, że twórczość ta jest przystępna i atrakcyjna nawet dla osób na co dzień nie słuchających nurtów poezji śpiewanej i piosenki autorskiej.

Offline

 

#3 2015-03-10 17:01:39

 ThunderBird

Użytkownik

Call me!
Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2013-12-24
Posty: 74
Punktów :   

Re: Nasze nowe odkrycia

Nightwish

To pewna fińska grupa którą założyli około dwudziestu lat temu. Mnie bardzo podoba się ich muzyka. Wokalistka ma wspaniały głos, a razem tworzą prawdziwą sztukę, którą można się delektować


http://fotoo.pl//out.php?i=946894_sygna.jpg
Moja pierwsza praca w PS'ie CS6 sprzed około roku. Odnalazła się!

Offline

 

#4 2015-08-31 16:00:17

 Dzuria-chan

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2015-08-24
Posty: 18
Punktów :   

Re: Nasze nowe odkrycia

Exo!
Na szczęście nie poznałam ich poprzez gazetkę ( a już w jednej napisali: 'Moda na k-pop' [ koreański pop ] i dali zdjęcie Exo ). Z jednej strony człowiek się cieszy, że będą ich plakaty, a z drugiej trochę jest tak, że myślę: 'Już nie będę inna!'. Po dłuższym czasie człowiek CHCE takim być. Dziwne. Ale szczere.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora