Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-08-23 19:08:53

SuperKoxer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-30
Posty: 2
Punktów :   

Wierzba Wspomnień

Witajcie w Wierzbie Wspomnień.
Napiszcie tu wasze najgorsze wspomnienia, a wierzba je wchłonie i nie będziecie ich pamiętać.
-------------
                                                                                                    Piotr

Offline

 

#2 2014-08-24 11:11:38

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wierzba Wspomnień

słyszałam o takiej zabawie, gdy wspomnienia należy zapisać na kartce, a potem tę kartkę spalić/zniszczyć w inny sposób. to miałby być taki symboliczny rytuał oczyszczenia. ale czy samo spisanie ich w formie posta może działać tak samo?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2014-08-25 17:17:04

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Wierzba Wspomnień

Black Star napisał:

słyszałam o takiej zabawie, gdy wspomnienia należy zapisać na kartce, a potem tę kartkę spalić/zniszczyć w inny sposób. to miałby być taki symboliczny rytuał oczyszczenia

taka opcja odpowiadałaby mi bardziej

Ostatnio edytowany przez Kate (2014-08-25 17:17:16)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#4 2014-08-25 22:22:37

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Wierzba Wspomnień

Podejrzewam, że mało kto (ktokolwiek?) zechce się podzielić swoim najgorszym wspomnieniem na forum, na które może wejść każdy
Poza tym jaki to ma sens? Jeśli spalam karteczkę, to ona znika. Tutaj zawsze mogę przeczytać post i wszystko wróci. Internetowo nie do końca wykonalne

Offline

 

#5 2014-08-26 10:35:27

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Wierzba Wspomnień

Livvy napisał:

Poza tym jaki to ma sens? Jeśli spalam karteczkę, to ona znika. Tutaj zawsze mogę przeczytać post i wszystko wróci. Internetowo nie do końca wykonalne

no, dokładnie - wręcz bedzie odwrotnie - to wspomnienie zostanie na zawsze wpisane do internetu i na zawsze będzie mi towarzyszyć. brrr. to już lepiej chyba wcale nie wspominać. moją radą na złe wspomnienia jest albo do nich nie wracać, albo znaleźć w nim coś pozytywnego (np. było to okropne, ale nauczyło mnie tego i tamtego), albo spróbować zracjonalizować (było, minęło) i tyle.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora