Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-07-11 16:30:58

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Spotkania...

...i nie mam tutaj na myśli zwyczajnych spotkań. Raczej te, które są przypadkowe i zapadają nam w pamięć. Z niektórych się cieszymy, niektórych żałujemy.

Dzisiaj byłam z koleżanką w pijalni czekolady Wedel. Kelnerem był... mój stary znajomy, który mieszka naprzeciwko mojego bloku. Nie poznał mnie, ale już mu wysłałam wiadomość na face, że ja to ja.

W ośrodku, do którego uczęszczam, jakieś pół roku temu spotkałam... koleżankę z internetów!

A pod Biedronką jakiś czas temu widziałam koleżankę, która kiedyś była o wiele chudsza ode mnie, a roztyła się bardziej niż Ewa Farna. I to o wiele bardziej.

Idąc z chłopakiem, spotkaliśmy faceta, który, widząc że palimy, poprosił nas o fajkę. Daliśmy mu, a on zaczął gadać... był nieco wstawiony, więc początkowo nie rozumiałam tego bełkotu, ale z czasem się przyzwyczaiłam. Mówił coś o społeczeństwie, to, żebym nie nosiła szkaplerza i uznał, że mój krzyżyk na szyi ciągnie mnie w dół i powiedział, że jeżeli by Jezus zmarł na szubienicy, każdy by nosił wizerunek tego narzędzia. Tak sobie filozofował, a my mieliśmy czasami z niego bekę. xD

A jak to u Was z tym jest?

Offline

 

#2 2014-07-30 11:16:10

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Spotkania...

(o, umknął mi ten temat)

raczej rzadko mi się zdarza, żebym spotkała jakiegoś dawnego znajomego (z którym nie utrzymuje kontaktów) i uznała to spotkanie za znaczące, bo z reguły albo utrzymuję z kimś kontakt (bliższy, dalszy) albo po prostu stajemy się sobie obcy i nawet nie wiem, czy bym rozpoznała.

za to, myślę, istotne są dla mnie spotkania, które będąc przypadkowymi, zaczynają coś nowego i potem się okazuje, że z tego przypadku powstaje piękna historia. np. kiedy przypadkowo poznaję osobę, która potem stopniowo staje się bliskim znajomym. albo kogoś, kto okazuje się być wzorem czy autorytetem.
ostatnio chyba największe wrażenie wywiera na mnie poznanie kogoś, z kogo książek uczyłam się albo które były mi pomocne np. przy pisaniu pracy. to fajne uczucie, zobaczyć, że oni też są ludźmi. ^^

lubię też spotykać ludzi, których poznałam przez internet - teraz zdarza mi się to już rzadko, bo mniej mam czasu na znajomości w internecie, ale kiedyś owszem - to zawsze ciekawe, jak ktoś, kogo znamy tylko "z pisania" zachowuje się na żywo.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2014-07-30 12:23:04

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Spotkania...

Uwielbiam odwiedzać ludzi w ich domach. Wiele razy takie wizyty inspirowały mnie do zmian w moim otoczeniu, zachowaniu.

za to, myślę, istotne są dla mnie spotkania, które będąc przypadkowymi, zaczynają coś nowego i potem się okazuje, że z tego przypadku powstaje piękna historia.

Kiedyś jadąc do Wrocławia pociągiem na Poznań, spotkałam mężczyznę, który był podróżnikiem, a także inżynierem pracującym w Afryce. Opowiadał mi kilka ciekawych historii, poznał też moją i doradził mi. Było to szalenie miłe i inspirujące.

Kiedyś też spotykałam ludzi z internetu, teraz to zdarza się rzadko. Nie tyle, że nie mam czasu, raczej funduszy. Lubiłam te spotkania organizować, był w tym dreszcz ekscytacji.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#4 2014-10-08 17:41:21

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Spotkania...

Cleo napisał:

Kiedyś jadąc do Wrocławia pociągiem na Poznań, spotkałam mężczyznę, który był podróżnikiem, a także inżynierem pracującym w Afryce. Opowiadał mi kilka ciekawych historii, poznał też moją i doradził mi. Było to szalenie miłe i inspirujące.

strasznie lubię rozmawiać z ludźmi, którzy zobaczyli jakiś kawałek świata i pytać o ich wrażenia. albo ludzi, którzy przeprowadzili się z jednego kraju do drugiego (najlepiej niech to będą odległe kraje) - zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć, i to nie tylko kwestie egzotyki czy geografii, ale także światopoglądów, innych kultur. u mnie na uczelni raz na jakiś czas są wykłady gościnne profesorów z różńych stron świata - zawsze staram się pójść posłuchać, nawet jeżeli nie jest to 'moja' tematyka, bo zawsze samo spotkanie może być inspirujące.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora