Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2014-08-23 22:55:17

Ewelinka

Użytkownik

50391299
Zarejestrowany: 2014-08-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Miesiączka.

Heej Otóż .. sprawa wygląda następująco: Nie kochałam się z w moim aktualnym chłopakiem w ogóle a w tym miesiącu ( sierpień ) powinnam okres dostać 9 a nadal go nie mam a jest już 23 sierpnia.. czy miał ktoś tak i wie co to może znaczyć ? Powtarzam Ciąża nie jest możliwa.

Offline

 

#17 2014-08-23 23:03:36

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Miesiączka.

Może to wpływ stresu? A może przyjmujesz jakieś leki? Po przyjmowaniu biseptolu okres opóźnił mi się o 10 dni.
Na pewno dobrze obliczyłaś datę i masz regularny cykl? Najlepiej zgłoś się do ginekologa. Po wykluczeniu ciąży i innych czynników, dostaniesz luteinę, by wywołać okres.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#18 2014-08-24 10:55:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Miesiączka.

jeśli wykluczasz ciążę, to zostaje:
- stres (nasza psychika i nasze ciało są sprzężone, a więc nasze emocje mogą sterować np. czymś takim jak okres)
- dalekie podróże, szczególnie te związane np. ze zmianami stref czasowych, klimatu i trybu życia, też mogą sprawić, że cykl się rozregulowuje
- przyjmowane leki, jakieś przebyte choroby
- nagła/znacząca utrata wagi, ogólne osłabienie organizmu

najlepiej, tak jak pisze Cleo, wybrac się do ginekologa, który po badaniu wykluczy jakieś konkretne choroby i w razie czego może okres wywołać. możliwe również, że masz po prostu jeszcze nieunormowany cykl i takie spóźnienia mogą się zdarzać u młodych kobiet.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#19 2014-08-25 17:15:53

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Miesiączka.

Ewelinka napisał:

Heej Otóż .. sprawa wygląda następująco: Nie kochałam się z w moim aktualnym chłopakiem w ogóle a w tym miesiącu ( sierpień ) powinnam okres dostać 9 a nadal go nie mam a jest już 23 sierpnia.. czy miał ktoś tak i wie co to może znaczyć ? Powtarzam Ciąża nie jest możliwa.

po pierwsze ile masz lat? bo mi się zdarzało nie mieć w ogóle okresu w jednym miesiącu, rzadko, ale jednak. Tylko, że to się działo tak do 15-16 roku życia. Tak jak napisała BS - to się zdarza u młodych dziewczyn, kiedy okres się jeszcze nieunormował. Mimo wszystko - dla spokoju lepiej pójść do ginekologa.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#20 2014-08-26 10:09:05

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Miesiączka.

Kate napisał:

Ewelinka napisał:

Heej Otóż .. sprawa wygląda następująco: Nie kochałam się z w moim aktualnym chłopakiem w ogóle a w tym miesiącu ( sierpień ) powinnam okres dostać 9 a nadal go nie mam a jest już 23 sierpnia.. czy miał ktoś tak i wie co to może znaczyć ? Powtarzam Ciąża nie jest możliwa.

po pierwsze ile masz lat? bo mi się zdarzało nie mieć w ogóle okresu w jednym miesiącu, rzadko, ale jednak. Tylko, że to się działo tak do 15-16 roku życia. Tak jak napisała BS - to się zdarza u młodych dziewczyn, kiedy okres się jeszcze nieunormował. Mimo wszystko - dla spokoju lepiej pójść do ginekologa.

myślę, że to się może zdarzyć i u nieco starszej kobiety - w końcu nie jesteśmy maszynami, tylko ludźmi i czasem coś zadziała inaczej niż w rytmie. ale, jeżeli nie widać zadnych logicznych wyjaśnień takiego odstępstwa od normy (np. 'brałam leki, które mogą tak zadziałać'), to warto skonsultować się z lekarzem, choćby dla własnej pewności.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora